Sesalec za doma - vodno filtriranje+elektro krtača

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Nevem ali smo prezahtevni,ampak nič kaj pametnega ni v trgovinah ??

Večina prodajalk celo reče da to pa ni za dobit
crazy1.gif


Kakšen kaj nasvet, po možnosti kje kupit, da je fizična trgovina in ne samo spletna?
 
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Nevem ali smo prezahtevni,ampak nič kaj pametnega ni v trgovinah ??

Večina prodajalk celo reče da to pa ni za dobit
crazy1.gif


Kakšen kaj nasvet, po možnosti kje kupit, da je fizična trgovina in ne samo spletna?

http://www.gisowatt.it/prodotti.html mi imamo njihovo igeo že olala let, rabimo jo po potrebi, ker je dokaj nerodna, očisti pa u nulo. Kupljena pri batagel at co, amapk ne vem če marjan še dila sesalce
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:

opomba: smo nekoč imeli eno kanto od njih, vendar je bila glasna, okorna, tečno omenjavanje vode ipd. Vleče pa kar dobro.
Ti to o moji babi????
Hahaha
Nisem se moral vzdržati
evil.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Citat:
Uporabnik visek_izobrazbe pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Nevem ali smo prezahtevni,ampak nič kaj pametnega ni v trgovinah ??

Večina prodajalk celo reče da to pa ni za dobit
crazy1.gif


Kakšen kaj nasvet, po možnosti kje kupit, da je fizična trgovina in ne samo spletna?

http://www.gisowatt.it/prodotti.html mi imamo njihovo igeo že olala let, rabimo jo po potrebi, ker je dokaj nerodna, očisti pa u nulo. Kupljena pri batagel at co, amapk ne vem če marjan še dila sesalce
Igea - nerodna pras.. in če si jo pozabil takoj očistit...

Se jo da predelat, da sprejme vrečke?
Za delavnico bi bila še vedno uporabna.
 
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Citat:
Uporabnik visek_izobrazbe pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Nevem ali smo prezahtevni,ampak nič kaj pametnega ni v trgovinah ??

Večina prodajalk celo reče da to pa ni za dobit
crazy1.gif


Kakšen kaj nasvet, po možnosti kje kupit, da je fizična trgovina in ne samo spletna?

http://www.gisowatt.it/prodotti.html mi imamo njihovo igeo že olala let, rabimo jo po potrebi, ker je dokaj nerodna, očisti pa u nulo. Kupljena pri batagel at co, amapk ne vem če marjan še dila sesalce
Igea - nerodna pras.. in če si jo pozabil takoj očistit...

Se jo da predelat, da sprejme vrečke?
Za delavnico bi bila še vedno uporabna.

na vrečke stvar ne bo delala. MIslim pa da v delavnici ne bi smel imeti težav z njo. Glede na to, da je vse mehansko, in da ima vodno filtracijo bi jo po mojem brez problemov rabil tako kot je
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:

opomba: smo nekoč imeli eno kanto od njih, vendar je bila glasna, okorna, tečno omenjavanje vode ipd. Vleče pa kar dobro.
Ti to o moji babi????
Hahaha
Nisem se moral vzdržati
evil.gif

hysterical-1.gif


Ne, (tokrat) nisem imel nobene babe v mislih
hysterical-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Čemu bi rad ravno vodno filtracijo?

Pred 20 leti so propagirali to kot poceni sesanje (ni vrečk, ni filtrov), žal se je izkazalo da je filtracija obupna. Zato so kasneje dodali na izpih še dodatni filter.
Hylo imamo doma...teh 20 let (takrat bila draga kot pes)..in še kar dela, jo pa uporabljam bolj za sesanje avta (s tem da pazim da piha stran od avta
evil.gif
) ter za posesat kako svinjarijo..pesek, kako večjo sr.anje. Za ostalo to ni to.
Meni osebno najbolj 'diši' sesalec na vrečko...ko je polna jo zamenjaš in sesaš dalje. Vmes se ne rabiš ukvarjat z ničemer...ne s hepa filtrom, ne z vodo..nič.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Nevem....moja to sanja da je fino ker ni vonja ne ničesar, ker voda filtrira in negre noben prah nazaj v prostor.


Imam Karcherja 4002 doma tudi,ampak nemors s tem po stanovanju skakat skos.....
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Spet odvisno koliko sesaš.
Majhno stanovanje, 2 mačka, prah itd. Vsak dan ene 2x na hitro čez stanovanje. Bankrot na vrečkah.
Sprazniš posodo, filter spihaš 2x na mesec. Gas dalje.
Če poleg tega še kaj renoviraš ali si sam svoj mojster za kakšne reči, spet bankrot na vrečkah narediš.

JAz bi še najraje imel kakšnega Hilti, ki ga imajo zidarji ipd. Tak, ki ti še filter "stresa", ko sesaš. Samo je precej velika zadeva za v stanovanje. Je pa simpl ko pasulj. Posesaš, streseš. Pa praktično karkoli lahko posesaš in te ne skrbi, da bi se kaj zapackalo ipd.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Mi imamo Rombo in je zadeva vrhunska, nemores verjet kliko nabere VSAK DAN, pa ko mislis da je cisto, notri se ne hodi obut, lepo urejeno, brez preprog z izjemo kopalnice , ampak roomba nekje nabere kupcek
smile-1.gif


Ta vodni sesalec je pa ideja da bi bil ravno za preproge, stopnisca, pajcevine itd...
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Mi imamo doma zadnjo hylo , hyla EST. Glasna bojda precej manj kot prejšnji model GST, inverter motor (praktična doživljenjska garancija - karkoli to pomeni) dodatne opreme je en kup, slovenski izdelek, mislim da imajo nekje v Trzinu bazo, pa obenem tudi kup certifikatov, sploh če imate alergika doma na prah ipd, je tole top shit. Ni pa poceni. No še vedno ceneje od kakega aqua pro ipd...

Lahko ti dam kontakt od gospe, ti pride posesat jogije, tepihe itd..pa seveda ti na koncu ponudi možnost nakupa, ki pa seveda ni obvezujoč. Je pa zelo v redu in korektna.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Tudi moj glas za Rombo..pa naj ona sesa, ko nobenga ni doma, ne pa jaz
evil.gif
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Čemu bi rad ravno vodno filtracijo?

Pred 20 leti so propagirali to kot poceni sesanje (ni vrečk, ni filtrov), žal se je izkazalo da je filtracija obupna. Zato so kasneje dodali na izpih še dodatni filter.
Hylo imamo doma...teh 20 let (takrat bila draga kot pes)..in še kar dela, jo pa uporabljam bolj za sesanje avta (s tem da pazim da piha stran od avta
evil.gif
) ter za posesat kako svinjarijo..pesek, kako večjo sr.anje. Za ostalo to ni to.
Meni osebno najbolj 'diši' sesalec na vrečko...ko je polna jo zamenjaš in sesaš dalje. Vmes se ne rabiš ukvarjat z ničemer...ne s hepa filtrom, ne z vodo..nič.

467716-post_slo.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.150
4.596
113
Citat:
Uporabnik asko pravi:Tudi moj glas za Rombo..pa naj ona sesa, ko nobenga ni doma, ne pa jaz
evil.gif
No, roomba ni sesalec, prej pometalec. Zraven nje rabiš še nek sesalec. Jo imam, sem zadovoljen, dela vsak dan, ko nas ni doma, vendar to ni stroj za vse.