PROTIVLOMNA VRATA VAL ALI VOVKO

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.940
1.254
113
ksz

Jaz imam od Vloma sem zaenkrat ful zadovoljen.
Daleč najkrajši rok dobave, cene so pa tu-tu.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Sicer že stara tema. Sem pa sam tudi pred nakupom proti vlomnih vrat. Ker se bo renoviralo stanovanje, bi zamenjal tudi vhodna vrata. Se pa odločam med vrati od VAL in od VLOM. Kaj svetujete, cene se mi zdijo dokaj podobne. Kakše pa so vaše izkušnje, kateri že imate vrata od enega ali drugega ponudnika. Vrata so širine 90 cm in sem vrata VOVKO izločil, saj so mi dejali da zaradi širine 90 cm se cene začnejo od 1400€ naprej. Pri ostalih dveh niso tako dvignili cen.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
sem imel tudi jaz cudno izkusnjo z vovkom, kjer so mi rekli, da vrata v bloku niso standardna in so cene od 1400 dalje (~400 eur vec, kot pri drugih dveh).
sam sem potem bil ze zmenjen za vrata pri vlomu, izkljucno zato, ker raje podpiram slovensko gospodarstvo, kot tuje (val dobi vrata iz italije) in ker je dobavni rok precej krajsi. no, isti dan so me potem klicali iz val-a, da sem pri njih zadel vrata, pa sem potem seveda vzel pri njih. doplacal za model harmone alfa in so zaenkrat top. edino trajalo je, da so jih prisli zmontirat ene 3 mesece, ker so ocitno meli neko guzvo okoli novega leta. aja, pa ce imas kako steno blizu takoj zraven vrat.. vzami obicajno kukalo. sam sem digitalnega razbil v prvem tednu:)
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Hvala za informacijo. Tudi sam se odločam med vrati od Vlom-a in Val-ovimi vrati. Pa če ne bom zadel kakšnih zastonj vrat pri Val-u mislim da bom kar domače podprl. Seveda pa bom obojne povabil na izmero in ponudbo vrat.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Povprašaj pri Vlom-u,glede zvočne zaščite,polnila.Meni so naredili vrata po mojih željah,tako zunaj kot znotraj.Najbolj važno pa mi je bila protizvočna zaščita-življenje v bloku.
Naredijo hitro in ugodno.Pokliči Matjaža.
Poglej moj post z dne 29.05.2015 kjer imaš sliko.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik tarzan333 pravi:
Zdravo. Zanima me katera je boljša izbira? val ali vlom?

hvala
Sam sem se potem odločil za vrata Vlom. Z izmero in izvedbo sem bil in sem še zadovoljen. Vrata so bila pripeljana in zmontirana točno takrat kot je bilo obljubljeno. Dobesedno do minute natančno so prišli in za sabo pustili čisto, niti malo prahu ni ostalo za njimi, pa tudi stara vrata so odpeljali.
Uporabljamo jih od septembra 2016 in smo zelo zadovoljni z vrati, pa tudi s hodnika se ne sliši nič.
Priporočam.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
646
26
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik tarzan333 pravi:
Zdravo. Zanima me katera je boljša izbira? val ali vlom?

hvala
Sam sem se potem odločil za vrata Vlom. Z izmero in izvedbo sem bil in sem še zadovoljen. Vrata so bila pripeljana in zmontirana točno takrat kot je bilo obljubljeno. Dobesedno do minute natančno so prišli in za sabo pustili čisto, niti malo prahu ni ostalo za njimi, pa tudi stara vrata so odpeljali.
Uporabljamo jih od septembra 2016 in smo zelo zadovoljni z vrati, pa tudi s hodnika se ne sliši nič.
Priporočam.
Pa še za Val povem, ker so tudi prišli na izmero.
Vrata, ki so jih ponudili, so bila 3 cm ožja od starih vrat in so lepo povedali, da bodo pač ob straneh 1,5 cm letvice in tu sem jaz zaključil z njimi.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Vlom, ker jih delajo pri nas in boš mel zmontirane kot bodo rekli. Plus tega še najlepše izgledajo.

Kolega je naročil in plačal val 2 meseca nazaj, pa še nima zmontiranih... Kao jih še niso dobili od proizvajalca...
 

Filipides

Pripravnik
20. jun 2014
129
2
18
Še moja izkušnja: Vrata Val, stara okoli 9let. Zadovoljni, nimam pa primerjave z drugimi. Hrupa s hodnika je slišati bistveno manj kot ga je bilo prej, občutek varnosti je večji. Po devetih letih so se vrata očitno povesila in se ne zaprejo več dobro, če niso zaklenjena, se včasih kar sama odprejo. Klical na Val, naročil servis. Povedali so, da stane servis, v katerem vrata še pregledajo, podmažejo itd., 50eur in da me bo poklical nek njihov podizvajalec. To se v dveh mesecih od takrat še ni zgodilo. Zdaj se počasi spravljam poiskat nekoga drugega, ker od njih očitno ne bo nič.
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
Pri vlom vratih mi je najbolj všeč to,da širina ostane kot pri starih vratih. Če so vhodna vrata že tako ozka, da komaj spraviš skozi pralni stroj (sedežna itak ni šla - sreča da je šla skozi okno), potem pa jih še zožajo so za mene neuporabna. Hrup s hodnika se ne sliši, prav tako se zvonec skoraj ne sliši če stojiš pred vrati.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Vlom, ker jih delajo pri nas!
Sicer imam val, pa tudi zaenkrat brez pripomb, razen to, da je reeees trajalo, da so prisli.
 

tarzan333

Pripravnik
27. maj 2014
102
0
16
Kaj je kdo vzel v zadnjem času vzel valova vrata? Slišal sem da so eni tudi po 3 mesece čakali? Je res to?
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Neresna firma-obvoz
tongue-1.gif