Navigacija Android

milan55

Zelenc'
26. jun 2009
11
0
1
oj
mi lahko kak stručko napiše postopek oz kam je treba dat fajle iz sdcard pri igotu. Ne vem kaj naredim narobe.Ko program na telefonu instaliram mi ga namesti. Pol pa, ko ga hočem zalaufat mi napiše da nima licence.
Zanima me, če kdo ve kam je treba dat ono licenco ki jo maš v mapi sdcard...
Lp, Milan
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
A je treba met rootan tel da lahko gor naložiš recimo Motonav ali pa kako drugo navi iz pašnika?

Lp
 

drJaser

Zelenc'
24. feb 2008
8
0
1
na Desire sem si inštaliral navigon 2.5.1 z enega od nasih torentov.. ob prvem zagonu mi je jamral da mora se nekaj downloadati.. pustil sem ga naj opravi kar hoce (cca 40min) , nakar se je zagnal... v bistvu mi kaze 2D karto z mojo pozicijo in edini gumb je spodaj "Set destination" .. nikjer ni Setings in podobnega.. se komu dogaja podobno?
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Na enem od forumov sem zasledil tole:

>>škampič sej ne rabiš Garmina, imaš motonav pa igo mape od Monolita, Teleatlasa...pst..pa
>>baje lahko bere mapo od adriaroute :)

Je to res??? Da igo bere mapo Adriaroute?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Igo ima svoj format (uporablja ga sicer več izdelkov: Nav N Go Igo, IG8, IgoMyWay, Motonav ...) in datotek ne moreš uporabljati v konkurenčnih navigacijah.
Je pa res, da gre verjetno za karto z enako vsebino - pri IGO je to Monolitova karta. Trenutno pač najboljše, kar je za Slovenijo (in niti ni slabo, če povem po mojih izkušnjah).
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
se pravi iGo ima karo z menom Motolit Slovenia, ki popolnoma enako pokriva slovenijo kot Adriaroute?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Karta nima točno takega imena - Monolit je pač podjetje, ki to karto v osnovi naredi. Komu (od večjih ponudnikov) jo naprej prodajo, pa nisem gledal. Ampak - tiste časovno zadnje, ki so malo večje po obsegu so te Monolitove (pišem čisto na pamet - ampak recimo maj 2010 in dobrih 20 MB).
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
... sprasujem, ce ta Monolitova, ki pokriva Slovenijo, tako dobro pokriva to drzavo kot Adriaroute.... kar pomeni od vrisanih cest do hisnih stevilk... ipd....???
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Citat:
Uporabnik inaj pravi:
Najnovejša monolitova mapa za igo je pokrita na ravni AR.

To vrjetno drzi samo za SLO in ne za HR, BiH, SR...

Zanima me, ce so dobro vpisani tudi naslovi, kot pri AdriaRoute?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Karte za igo so popolnoma enake kot so v adria route. Za Slovenijo jih prispeva monolit, za Kravaško in Bosno pa navigo sistem. Ja, to je ista firma, ki izdaja adria route.
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Do zdej sem nasel tole... katera je tukaj monolit in navigo?

IGO 8 (map+poi) full europe 03-2010 by TeleAtlas
IGO 8 maps East Europe 03-2010 by TopMap
iGO 8 R3 EUROPE 2009 Q4 Navteq + FULL EU HNR
IGO MOTONAV
Navigon.MN7.Europe.Q2.2010.Map.Update-HETERO