Navigacija Android

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
to ima vsaka, tudi navigon. sicer malo glupo, amak ima. stisnit moraš gor na tisti en in edini podatek na ekranu ki ga prikazuje, da ti prikaže prihod, preostale km,...
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
to ima vsaka, tudi navigon. sicer malo glupo, amak ima. stisnit moraš gor na tisti en in edini podatek na ekranu ki ga prikazuje, da ti prikaže prihod, preostale km,...
ali pa greš v nastavitve pa vklopiš da ti ves čas kaže vse podatke
grin1.gif
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
to ima vsaka, tudi navigon. sicer malo glupo, amak ima. stisnit moraš gor na tisti en in edini podatek na ekranu ki ga prikazuje, da ti prikaže prihod, preostale km,...
ali pa greš v nastavitve pa vklopiš da ti ves čas kaže vse podatke
grin1.gif

Sama ušesa so me!
priden.gif
 

desireee

Zelenc'
27. maj 2010
5
0
1
Mene pa zanima če se da kje dobit zastonj verzijo navigacije...Če se tu gor ne sme to pisat mi prosim pošljite zasebno sporočilo
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
CoPilot navigacija je free. Malo poišči. Karte pa si naložiš direkno preko interneta (Wi-Fi). Sicer niso najboljši zemljevidi, sam vmesnik pa je vsaj meni všeč.
 

natleb1

Zelenc'
13. maj 2010
29
0
1
mene zanima, če je že kdo naložil sygic navigacijo z navteq kartami, in da mu seveda deluje.
 

Fakin

Pripravnik
29. mar 2009
32
0
6
...ja tudi za druge navigacije najdeš tutoriale, samo mislim da karte tam niso glih zadnje, jih je treba kje drugje staknat.
tale sygic navigacija je kr všečna, samo mislim da je Slovenija najbolje pokrita pri Monolitu...zato največ uporabljam Igo MyWay.
CoPilot mi nekak ni bil všeč zato ga nimam več (je pa najenostavnejši za namestit), Navigona pa zaenkrat še nisem usposobil, ker na Spici na žalost (še) ne dela (zanimivo na android 1.5 je delal normalno, na 2.1 pa nikakor...)
 

Fakin

Pripravnik
29. mar 2009
32
0
6
...se mi zdi da je razlika samo v resoluciji - nisem pa sigurn, ker motonav nisem preizkusil saj na Galaxy Spici dela Myway od začetka super...
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Ni razlika samo v resoluciji ... MotoNav je okrnjena in prilagojena verzija IGO...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
imam težave

sprobal navigon dela samo sux

sprobal copilit, mi je grd

igo motonav mi ne uspe inštalirat.....

ideje?
 

natleb1

Zelenc'
13. maj 2010
29
0
1
ali mi lahko kdo prosim pove kje naj najdem setupandroid.apk na telefonu, da jo lahko sploh inštaliram. sem že cel telefon prebrskal in je ni.
hvala