Navigacija Android

fara

Pripravnik
15. sep 2007
130
0
16
Katera "offline" navigacija za Android telefon - nexus one? kje jo lahko dobim?

tnx
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
667
31
28
iGO za začetek, al pa Navigon pa coPilot, uradno so vse dobi proti plačilu, drugače se pa v zalivih marsikaj najde.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Za nexus one bo najbolsa

MOTONAV. To je vbistvu IGO brandan z strani Motorole, sej navadnega igota nemoreš uporabljati zaradi premale resolucije.

Druga bi reko, Navigon

Tretja Copilot.

Ostale so pa....
Sygic predvsem. SLO 68%
 
Nazadnje urejeno:

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ti % pokritosti so pa približno podobni tistim v kremah proti gubam, ki zmanjšajo število gub za 47%. Uporabljajo pa vsi iste karte in so % pokritosti povsem enaki. Torej sygic ni nič manjši drek od ostalih.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Naja. Nekak dvomim v to. Sem šel emajlat copilotu, sej me zdaj res zanima keri source uporabljajo.
 
Nazadnje urejeno:

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.376
213
63
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
hm... Najboljšo mapo to date sem najšo tu. Gledam sicer le maribor in še to le takšne točke, katere vem da so novejše.

V MB ti je dober pokazatelj ažurnosti map vzhodna obvoznica med Ptujsko in Pesnico.

LP,

Milan
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Če zdaj imam navigon, copilot, google in Motanov instaliran. Trenutno bomlj motanov preferiram in še to samo zato, ker ima monolit mapo, katera je največja po velikosti. Če je pa to dober podatek še pa sam nisem siguren, sej grafika, kompresijs itd. lahko kamot poskrbi za razliko v velikosti.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.376
213
63
Potem imaš isti nabor navigacij, kot jaz.
smile-1.gif

Meni je za Motonav že potekla licenca, zato primarno uporabljam Copilot, za katerega tudi imam mapo Evrope v enem kosu (cca. 2GB). Če bi bila ta malo aktualnejša in program ne bi zafrkaval v ležečem načinu na Android 2.1, bi bila Copilot zame daleč najboljša navigacija za Android.

LP,

Milan
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Ti % pokritosti so pa približno podobni tistim v kremah proti gubam, ki zmanjšajo število gub za 47%. Uporabljajo pa vsi iste karte in so % pokritosti povsem enaki. Torej sygic ni nič manjši drek od ostalih.

Sem še enrkat pogledal in se nikakor nemorem strinjat, razen če lahko tudi Navateq mape naložiš. Vendar nekak dvomim da jih lahko, ker piše da so samo za Maemo. Vsi ostlai pa morjo z TA biti zadovoljni. Torej je pokritost kakšna? Na žalost na njihovi strani prav nič ne izveš.
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
KSZ

Trenutno imam trial Navigon in bi imel nekaj drugega. Potrebujem navigacijo, ki mi prikaže predvideni čas prihoda, tako kot je to rešeno pri Garminu.

Pa še en hec. Vpišem domačo lokacijo in mi Navigon javi - destination is in a restricted area.
hysterical-1.gif
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
To ze. Samo nevem ce lahko navateq das na Android verzijo programa. Kolko razbere z uradne strani ima samo Maemo Navateq mape.

Sem pogeldas ze na te strani za te stvari in še nikjer naletel na Navateq.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Napiše se navteq in ne navateq. Igo recimo ima karte od navteqa, teleatlasa in za Slovenijo tudi od monolita (lahko celo izbiraš). Garmin ima karte tudi od vseh treh providerjev (adriaroute je monolit, city navigator mislim da je navteq). Ne vem, katerega providerja uporabljata navigon in sygic, ampak v vsakem primeru je eden izmed teh treh. Enostavno pa je težko vedeti, katere karte so boljše. Zato je prebiranje tistih % pokritosti brezveze, če gre pa vedno za iste providerje.