Katero pohodniško navigacijo?

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
...ksz...
Imam dva različna Oregona, Nüvija, pa android tablico, pa android telefon. Veliko uporabljam na več področjih vse od naštetega, ampak za potep po mestu mi še vedno najbolj ustreza android telefon in powerbank. Oregon ima resnici na ljubo premalo pregleden zaslon, da bi mi bil simpatičen v taki situaciji. Iskanje je v google mapsih poezija v primerjavi z Oregon/Nüvi.
Oregon je super naprava, ampak za po mestu mi ne ustreza.
Kar se tiče natančnosti GPS sprejemnika, je na novih telefonih popolnoma dovolj za orientacijo po mestu.
...pač moje mnenje...
 

NVIDIA

Zelenc'
25. feb 2013
28
0
1
Hvala vam še 1x za odgovore.. NE,kot sem rekel mi ni do tega da bi uporabljal mobi,pa tudi cestno navi NE,ker je kar neke..Neprestano ti išče povezavo,te ko napravo potrebuješ ne deluje,itd.itd.. Enostavno potrebujem nekaj zanesljivega za potepanje po tujih mestih, pa tudi da zdrži baterija min.12 h,.. Nimam dosti zahtev, samo ne vem katero napravo bi nabavil.. Hvala vsem
 

NVIDIA

Zelenc'
25. feb 2013
28
0
1
Hvala vam še 1x za odgovore.. NE,kot sem rekel mi ni do tega da bi uporabljal mobi,pa tudi cestno navi NE,ker je kar neke..Neprestano ti išče povezavo,te ko napravo potrebuješ ne deluje,itd.itd.. Enostavno potrebujem nekaj zanesljivega za potepanje po tujih mestih, pa tudi da zdrži baterija min.12 h,.. Nimam dosti zahtev, samo ne vem katero napravo bi nabavil.. Hvala vsem
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Za pohodništvo v normalnih razmerah, je daaaaleč najboljši(glede na uporabnost in ceno) navadni cestni garmin 1xxx z naloženo Adriatopo karto.

Če pa rabiš uporabo za cel dan, si pa pač nabaviš še energetsko torbico, kamor gre 8 AA baterij ali akumulatorjev.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Trenutno imam GPSMap 60cs, naslednja bo GPSMAP 64s.

Po mestih sicer uporabljam malo, bolj za pohodništvo ali kolesarjenje.