HERE for Android

22. jul 2007
12.789
1.310
113
123
Probal in odstranil, minusi zamujanje med vodenjem, omejitve hitrosti sploh niso niti približne, velikost kart-samo naložena karta Slovenija in je bilo zadeve v programu kar za 366mb, za enkrat še ni uporabno sicer je še itak v beta fazi.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@jtfc

Here apk je v beta verziji in na voljo za testirat že od 1.9.2014, nekam pozno si jo odkril.
Velikost kart je pa zato tako velika, ker imajo slabo stiskanje podatkov in ne zaradi poi, ki so v kartah, ker ti zasedejo samo cca 100mb.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
POI točke so relativno majhne. Mogoče je razlog stiskanje, ki ga še niso vključili. Ali pa kaj drugega.
Vseeno pa - soliden poskus, vendar še precej pomanjkljivosti. Upajmo, da jih odpravijo. Sploh, če bo zadeva brezplačna, bo zanimiva konkurenca Google Maps.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.544
2.406
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Here apk je v beta verziji in na voljo za testirat že od 1.9.2014, nekam pozno si jo odkril.

Uraden link prosim...
evil.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Registracija mislim, da je bila tukaj.
Sam APK pa sedaj sicer dobiš na različnih lokacijah - Na telefonu se potem prijaviš
cool-1.gif


Povezava je dovoljena, ker ne gre za piratsko, pač pa preizkusno verzijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@jtfc

Ni uradnega linka zato do sedaj tudi ni povezave do nje na našem forumu.
Tisti, ki bi rad testiral apk se prijavi na linku iz posta od @krava in lahko testira če mu pošljejo.

@krava

Če bi bila preizkusna verzija na voljo za vse uporabnike, potem bi apk našel na Here strani ampak oni niso dali linka do apk ampak se moraš prvo registrirat na njihovi strani, da jo dobiš, kar pomeni, da je kakršen koli link tukaj do te apk v nasprotju s pravili foruma.
Ko boš apk našel direktno na Here strani ali google trgovini, pa lahko linke do apk limate kolikor vas je volja.

Kolikor mi je pa znano, pa bo ta apk na voljo v začetku samo na novih Samsung napravah in kasneje po vsej verjetnosti v google trgovini proti plačilu.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Samo eno vprašanje, zakaj se ne smejo objavljati neuradni linki na Alter-ju, če pa gledaš na tujih foromih, so pa objavljeni, O _ _ k, H _ _ _ _ _ _
telephone7.gif


Hvala za odgovor
evil.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@krava
Če bi bila preizkusna verzija na voljo za vse uporabnike, potem bi apk našel na Here strani ampak oni niso dali linka do apk ampak se moraš prvo registrirat na njihovi strani, da jo dobiš, kar pomeni, da je kakršen koli link tukaj do te apk v nasprotju s pravili foruma.
Ko boš apk našel direktno na Here strani ali google trgovini, pa lahko linke do apk limate kolikor vas je volja.

Kolikor mi je pa znano, pa bo ta apk na voljo v začetku samo na novih Samsung napravah in kasneje po vsej verjetnosti v google trgovini proti plačilu.

Ok. Samo, da nisem pristal v Banovcih
cheer.gif

Se strinjam.

Je pa zadeva za začetek res napovedana za Samsunge. Bomo videli, kako se bodo sploh odločili za naprej, ker jim je verjetno v interesu, da se stvar uporablja povsod. No, ja - če pogledam IGO, so tudi takšni pristopi, ki niso jasni
evil.gif
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Meni danes pri zagonu aplikacije javi

"This version has expired"

Ali je prišla izvirna verzija, ali imam samo jaz težave
confused-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Aha, sam sem odstranil. Mogoče je na voljo že novejša, sam sicer nisem dobil njihovega obvestila.
Sicer je tudi možnost, da uporabiš Xposed in z enim modulom zamenjaš datum za aplikacijo
17758-icon_confused.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.544
2.406
113
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Aha, sam sem odstranil. Mogoče je na voljo že novejša, sam sicer nisem dobil njihovega obvestila.

Kar sem bral, niso nič še uradno ven dali spljoh. To, kar je šlo ven je samo ena leakana verzija.
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
ena od opcij je tudi, da prestaviš datum v september.

Potem dela dokler popolnoma ne ugasneš aplikacije in moraš ponoviti vajo.