HERE for Android

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Čudna je ta aplikacija.... včasih najde brez neta, drugič pa ne.

Mogoče je to "bug" v aplikaciji, na katero ni bil do sedaj nihče pozoren.

popotnik - kako kaže s slovenštino?
grin1.gif
so te kaj obvestili ali si jim morda kaj pisal?

Mislim, da sta že vsaj 2 posodobitvi bili od tvojega poslanega prevoda.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sej na sliki sem videl, da imaš vklopljen wifi.
ja videl sem tudi kljukico, da imaš vklopljen offline način.
Sam mi je čudno, da če si na wifiju, da ga app ne bo uporabljala. Ajd ne rečem za mobilne podatke.

čisto vse imam na off pa je tako;
ukanc 7 - ne najde
ukanc 7, ukanc - najde
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Men ga prej, ko sem imel slovenski HERE ni nikakor našlo, sedaj sem si naložil gor angleško verzijo mi pa takoj najde pravi naslov tudi samo z "ukanc 7".
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
Men ga prej, ko sem imel slovenski HERE ni nikakor našlo, sedaj sem si naložil gor angleško verzijo mi pa takoj najde pravi naslov tudi samo z "ukanc 7".
Slo in Ang verzija??? A obstaja več verzij Here??? Kako pa veš katero verzijo imaš? In kako prideš do angleške verzija za Ios?
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Za android je angleška verzija na google play, slovensko je pa @popotnik prevedel.
Kje se pa dobi za Ios lahko pogledaš tu.
al pa na apple storu.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
A ima še kdo težavo, da se mu app ne zažene, če ga recimo po 14dneh ne uporabe želi uporabit brez internetne povezave?

Primer; se peljem na hrvaško brez navigacije. Nekje v zagrebu malo zalutam in potrebujem navigacjo. Wifija ni, mobilnega gostovanja ne bi plačeval. App pa se noče zagnat (neki se odpre, ampak je samo črn zaslon, pa cel telefon kr mal zmrzne). Ma te prime, da ga ....
To se mi je zgodilo že večkrat. Ko pa vklopim internet pa se app odpre.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:A ima še kdo težavo, da se mu app ne zažene, če ga recimo po 14dneh ne uporabe želi uporabit brez internetne povezave?
Jaz sem zadnjič nekje na poti v Avstriji problem rešil tako, da sem izklopil GPS, zagnal here in nato vklopil GPS ter se vrnil v here. Podatkovnega prenosa nisem želel vklopiti. Če se prav spomnim, sem telefon restartal, vendar ni pomagalo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Hvala!

Dobro je vedeti že to, da nisem edini in da se je pač potrebno psihično pripravit na malo telovadbe, ko ga želiš uporabit.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

hysterical-1.gif


Al se je za zjokat

Še tisto, kar je bilo pogojno dobro in je delalo, ne bo več

Polizdelek w10

Najbolj bizarno je bilo, ko sem nadragdil iz 8.1 na 10 pa ni delala aplikacija lučka
evil.gif


mislim...
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Zanima me, če ima še kdo to težavo in če je kakšna rešitev. Namreč Here mi noče več naložit zemljevidov. Najprej napiše, da pripravlja zemljevid in to traja v nedogled. Včasih le začne z nalaganjem ampak samo nekje do 15 ali 20% in potem se vse ustavi. Na Play store jih ima veliko ta problem. Začelo se je že pred nekaj časa. Kar naenkrat se je Here začel blokirat, po odprtju javljal napako in se zapiral. in ni hotel nalagat zemljevidov. Ponovna inštalacija ni pomagala. Potem se kar nekaj časa nisem ubadal s tem. Sedaj pa sem prav zaradi Here tablico dal na tovarniške nastavitve, na novo naložil Here, vendar problem je isti.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Hvala popotnik. Kako pa prit do prejšnje verzije? Na Play store je samo novejša. Čudno, da nič ne naredijo, ker ta problem traja že kar nekaj časa. Res pa je, da mi recimo na Iphone brez problemov naloži mape. Po drugi strani pa mi na Iphonu potem ko sem posodobil zemljevide, ne vem če je posodobilo tudi aplikacijo ne dela več tako lepo kot prej. Namreč če nastavim nek cilj in potem recimo zapeljem po drugi poti recimo z avtoceste na navadno cesto, ima velike probleme preračunat novo pot. Na vsak nacin me pošilja nazaj na pot, ki jo je on na začetku določil. Prej teh težav nisem imel. Če sem po svoje zavil je takoj preračunal novo pot in me po njej vodil.