HERE for Android

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.074
113
Če jim to rata, pol lahko Navigon zapre štacuno. Ok... večina je itak imela skrekan apk, ampak vseeno..
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Citat:
Uporabnik mitjai pravi:
http://360.here.com/2014/08/29/here-samsung-galaxy-android/

Na začetku zastonj na Samsung telefonih.

Najboljša stvar od Nokie
cheer.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Jaz sem vse probal, se mi zdi da sygic je še najbolj prijeten za oč, pa ene tolk točen.


Pa trenutno cra*ckana verzija se solidno naloži.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Nevem no, iGo tol visoko.

Najbolj okoren Tomtom s špartanskim prikazom pa pred sygicom :D Street pilot, katerega moraš pa sam skupaj sestavit iz fajlov, se mi pa tudi ne zdi da zasluži tolk visoko oceno.

Pozabil si še Copilot, katerega bi dal jst vzporedno z navigonom.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Po naravi sem človek, ki uporabnost daje na visoko mesto. In pri navigacijah mi je pomembno, da je dobra vsebina - vodenje. Enostaven vpis poti in kvalitetno vodenje sta glavni zadevi. Nato pa prikaz/preglednost med vodenjem, nato uporabniški vmesnik v celoti in tako naprej. Čisto po mojem zaznavanju, pa verjemi, da se res veliko vozim in opazujem te stvari že vrsto let.
Seveda pa imajo vsake oči svojega malarja, zato tole ni suho zlato.
cool-1.gif


IGO se mi res najbolje izkaže, v zadnjem času moram zelo pohvaliti tudi Route 66. Manj znana, pa vseeno z odličnim vodenjem, čeprav ima nekaj nerodnosti.
TomTom je res špartanski, ampak vodenje in zemljevidi so na nivoju. Sygic je (čeprav ga imam kupljenega) relativno slab. Grafično grd med navigacijo (sicer ne), slabo izbiranje poti ...
Street Pilot ima slabo izbiranje poti, tudi metanje zemljevidov skupaj ni najbolj pametno rešeno, se strinjam.
Copilota sem zadnjič imel pred kakšnimi dvemi leti in sem malo pozabil, čakam, da ga namestim in poskusim. Nekaterih ni na lestvici, ker so me s čim tako razjezili, da so hitro zapustili Androida
evil.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Meni je nekdo neko datoteko posebej pripravil, če se prav spomnim. To se mi je zdelo nerodno. Sploh, ker je bila ena sama datoteka in si nisem predstavljal, kako naj odstranim eno državo ven in dodam drugo noter. Pri IGO pač namečeš posamezne datoteke, kar je najbolj čista možnost.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.270
34
48
Sam hodim veliko po terenu in točno navigacijo nujno potrebujem. Uporabljam google maps in do sedaj nisem srečal navigacije, ki bi mu v Sloveniji bila kos. Enostavno pripelje kamorkoli in to točno, ostali ali ne poznajo cilja ali pripeljejo po obupni poti. Za tujino imam tako problem, saj google maps potrebuje podatkovno povezavo. Upam da bo tale Here mogoče rešil to.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

iGO mi ni všeč zaradi vmesnika, preprosto preveč vsega in nepregledno je po ekranu in v meniju.

Razen v avtu je pa ok, kjer so ga dobro oklestili in ima res samo tisto, kar rabiš.

--------------

Here Drive imam na Nokiji L925 (Windows phone)

Je dodatek k Here Maps kot da bi imel google maps še ločeno google drive.

Here se ne more primerjati s Streetpilotom, ki je lepši, ima boljše menije in tudi zgleda boljše.

Imata pa enake zemljevide.

Na windows phone ni druge pametne izbire, sicer bi takoj imel Streetpilot, ki ga gledam na drugem telefonu.

In Nokiji tale here dirve nič ne posodabljajo, razen zemljevidov, vmesnik enako siten, zelo nadležno je slajdanje po ekranu da prideš do menija.

Je pa dobro, da je na androidu konkurenca, na windows phone je ni.

http://www.windowsphone.com/sl...6f8?signin=true
žal ga v sloveniji ne moremo imeti...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
iGO mi ni všeč zaradi vmesnika, preprosto preveč vsega in nepregledno je po ekranu in v meniju.
IGO ima toliko skinov (ali pa si brez njega) in toliko možnosti nastavljanja, da si ga lahko res noro prilagodiš. Sedaj nestrpno čakamo na IGO Nextgen, ki počasi kaplja
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Here Drive je na WP tudi offline, zemljevide vlečeš dol po državah.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik krava pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
iGO mi ni všeč zaradi vmesnika, preprosto preveč vsega in nepregledno je po ekranu in v meniju.
IGO ima toliko skinov (ali pa si brez njega) in toliko možnosti nastavljanja, da si ga lahko res noro prilagodiš. Sedaj nestrpno čakamo na IGO Nextgen, ki počasi kaplja
evil.gif

Vem da ima polno skinov, ampak to je ista fora kot pri tebi, ko moraš najt pravi Street pilot.

Ne da se vsega na iGO prilagodit samo s skinom, moraš svoj skin naredit
smile-1.gif
preveč vsega in načečkano.

iGO Nextgen me tudi zanima, upam, da bodo malo oklestili zadevo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja, za Prima marsikdo pravi, da je preveč načičkan, ampak privzeto, brez skinov je popolnoma pregleden. Še to kar ti kaže na displayu si lahko skriješ oz prilagodiš, tako da ne vem..me morda zavaja "poklicna" deformacija?

iGO-primo-Traffic.jpg


kaj je tle načičkanega?
confused-1.gif
Jaz bi temu prej rekel "picture perfect"
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Meni je pa izgled here drive odličen. Ne vem mogoče sem za čisto preproste stvari. + ne kompliciram rad in uporabim tisto kar je, če dela ok
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Jaz pa komaj čakam, da pride ta HERE aplikacija za Android saj menim, da bosta tako pokritost kot tudi izgled/funkcionalnost zelo dobra
smile-1.gif


Me pa zanima, ali bodo ti online zemljevidi res online - torej taki, kot so trenutno na here.com map creator.