Prijava napak v kartah, ceste, krožni...

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
THX, pogledam in oddam. Bi se dalo točno približati naslovu: printscreen ali koordinate. Ali je tapravi ?


ja to je to, ker ne morem dodati slike
bonk.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Koliko časa obstaja (stoji tam) ta krožni ? Ni blema, bomo že uredili, THX. Če še manjka kaj zraven, kar na plan s besedo in pisanjem, lahko tudi na ZS.
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Ali je širok, za dva avta vzporedno ali en avto samo. Dva pasova ali en pas ? Hvala. THX
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Letališče Jožeta Pučnika (Lj - Brnik). Vnos pravilne ceste in parkirišča. V 1. post se naj vpiše - odobreno.
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
1. Tekačevo - krožni tok, odobren in dodan
2. Izola - 3. krožni - Prešernova cesta, 1. krožni - Jagodje, dodan in vrisan.
3. BauMax Kranj - Šenčur , cesta okoli in parkirišče, vrisan in dodan
4. AC (A7), Rijeka - Sv. Bakar - Krkški most , vrisan in dodan
5. Lj. Slovenčeva ulica (Lj. Mlekarne, Vo-Ka, Emba, TKG, Delo, Kuverta, Mercator) vrisana cesta vhod v podjetja
5. Lj. Verovškova ulica, vrisane ceste v dvorišča in po ulicah
5. Lj. Litostrojska cesta, od (Celovše do Verovškove) vrisane ceste v firme





 
Nazadnje urejeno:

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik Teddy pravi:
Frenckie tam je nezavarovan železniški prehod in ti zato javlja omejitev (Železniški prehod28@30). Malo naprej je pa še en (Železniški prehod29@30).

@Teddy To je državna cesta in na njej v tem območju ni železniškega prehoda. So pa prehodi na paralelni cesti ob progi (kolovoz).
Ta kolovoz pa ima v tem območju približno 1300m kar tri prehode čez progo in ti so :
- Železniški prehod34@30 - 500m (približno) severneje od moje locirane točke ,
- Železniški prehod28@30 - 300m (približno) južneje od moje locirane točke ,
- Železniški prehod29@30 - pa je 800m (približno) južneje od moje locirane točke.
Na Garminu mi te prehode lepo in pravilno pokaže.
Po vseh teh ugotovitvah se moja locirana točka ne ujema z nobenim prehodom čez progo.
Na tej moji točki so bila pred leti večja dela in tudi omejitev hitrosti.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Navteq zelooo počasi posodablja te svoje zemljevide tako na spletni strani kot v zemljevidih za navigacijske naprave
frown-1.gif


Že nekaj časa (par mesecev) sem jim sporočil nekaj napak in posodobitev na določenih lokacijah, vendar do danes še nikjer ni nič vidno.

Poleg tega Navteq sodeluje z Monolit Slovenija. Slednji jim posreduje posodobitve za določene kraje in tako bi naj Navteq čez čas (1 leto? 2? 3?) imel enako pokritost Slovenije kot Monolit, kar se seveda sliši fantastično
cheer.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Frenckie to je že res. Sam on gleda v krogu (mislim da 400m) in javlja točke. Meni na mojem 765 tam stalno javlja te točke. Mogoče ne glih vseh, mislim pa da mi dvakrat piska te prehode.
 

jan9640

Zelenc'
22. avg 2013
11
0
1
Živjo. Večkrat se peljem skozi Trebnje in me malo moti, da še ni vrisan v Garminu nov odsek, ki povezuje staro hitro cesto in cesto proti Sevnici. Odprta je menda ze kaksno leto. To povezavo sestavljata dva krožna toka in most čez Temenico. Oba krožna sta dvopasovna. pripenjam tudi sliko iz Google maps.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Od kje Google vleče podatke in osvežitve za Slovenijo (poleg seveda nas uporabnikov, ki mu sporočamo popravke in posodobitve)?

Kakor opažam ima dokaj posodobljen zemljevid
wink-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
IG ima v centru krožišče in pa ulice po vsem naselju. V AR4.10 je vse zavedeno v CN pa do danes nič od tega.
To pomeni, da Monolit ne ažurira podatkov na Navteq
sprasujem se.gif


 

jan9640

Zelenc'
22. avg 2013
11
0
1
Hvala za info. Nalozeno imam CN 2014.10 in tam še ni vrisano. AR pa nimam nalozene, ker je ne rabim.