Renault Media Nav Toolbox

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
jaz sme glih zdaj naložil
smile-1.gif

ker je že tako pozna ura bom jutri naložil mape upam da so to popravili
smile-1.gif
 

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
Tako uspelo je :D
ne vpraša te več sam za posodobitev map
smile-1.gif

moreš ročno nadgradit
smile-1.gif

sedaj imam radarje naložene
smile-1.gif
in odvečne mape zbrisane.
 

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
jaz sem že pred nadgradnjo zbrisal par map. ko še nisem imel v2.0.9 ko sme nadgradil na 2.0.9 nisem mogo niti zbrisat niti dodat mape
sedaj ko pa je nova nadgradnja 2.1.0 pa deluje vse
smile-1.gif
dodal sem radarje v kml. dat. in dodal par map tak oda sedaj imam slo cro srb nem. at. pač te mape ki jih rabim
Jaz sem zraven avta dobil celo kartografijo EU. ker sem vzel nek dodaten paket.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi meni je upgrade na 2.1.0 deloval normalno.

Nekih sprememb nisem opazil, je že prej vse delalo
smile-1.gif
 

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
Ker mi pišete sporočila na privat glede EU karte naj povem to:
Jaz ,ko sem naročal dodatno opremo je že v dodatni opremi bila karta EU tako, da je nisem rabo posebej kupit na netu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj zemljevide imamo, vendar jih ni mogoče zaenkrat naložiti "pašniško".

Pač daš tistih 100 eur za celo Evropo na dve leti, ne rabiš to vsako leto posodobit.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Juhuhu!

Danes prvleko rjo od Cliota IV ((o: ...nisem še niti uspel pogledati katera verzij je naložena...imam vprašanje za začetek...kako je tu s POI točkami, se lahko nalagajo in kako točke, ki jih delata popotnik in Snecer, ali je tudi to treba plačat...trenutno imam naložene karte Adriatik, nekako nisem še pripravljen dati 90€ za Evropo, ko bo pa sila potem pa mi ne bo preostalo drugega kot se izprsit...Hvala za odgovore ((:)


LP B.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

POI se da uvoziti v obliki formata .kml , kaže jih na zemljevidu, a ne piska.

Zemljevide lahko zaenkrat samo kupiš...
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Hvala Snecer,,,torej potem je POI sploh brezveze nalagati?...se kje na netu da dobit pretvornik da tvoje datoteko pretvorim v .kml?...ali bom spet moral za pomoč prosit popotnika?...Hvala!


LP B.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
@Snecer...vidim, da imaš tudi sam novega Clio-ta...POI točke naložiš na ključek s program katerega povezavo si dal nekaj strani nazaj?...koliko sem tvoja navodila pogledal najprej dam USB ključek v avto nato PC potem pa spet avto?....še eno butasto vprašanje kakšne velikosti USB ključek je maksimalno velik meni 32GB ni prepoznali in ali mora biti formatiran fat32 ali ntfs oz. je sploh pomembno kateri format je??...Hvala za odgovore (:)


LP B.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

USB sem dal največ not fat32 in 16Gb.

Sicer pa ja, prvo daš USB v avto, da ta prenese nanj podatke o sistemu, nato pa na pcju naložiš POI in greš nazaj do avta.

Mislim, da smo že vse pokazali, tudi slikovno in z videom...

Samo mirno.
 

Podobne teme