Renault Media Nav Toolbox

I

Izbrisan uporabnik #488

za original samo pogleda v navodila

ti se boš do njega peljal v Pomurje?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Se mu bo že javil, če pa hoče sam pa ima tudi vse podatke. Dejansko je vse od njega odvisno
smile-1.gif
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Pa tudi pol ure lahko kar pozabi, če hoče imet kaj več kot "balkan" !!
Italia , Francija , Nemčija ... Recimo ene 1.8GB map + kompleten update nanese takoj 1,5 ure al pa več ...
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Itak pa ne obstaja samo ta "Plus" , je toliko alternativ pa bolj enostavno vse skupej , glede na to , da so poznane kode za dostop WinCE !
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MGPhoto pravi:
Itak pa ne obstaja samo ta "Plus" , je toliko alternativ pa bolj enostavno vse skupej , glede na to , da so poznane kode za dostop WinCE !

Se strinjam, da obstaja lažji način, ki sem ga do sedaj uporablja preko wince, samo tam moraš tudi malo razumet, za kaj gre.

Lahko bi se pa tudi skripta PLUS popravila, da ne dela backupa pa je stvar hitrejša.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
A je to pogovor samo za R-link 1? Obstaja kaka varianta tudi za R-link 2?
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Renault Media Nav in R-Link 1 sta različni zadevi.

Za R-link 2 pa vsaj kolikor spremljam, zaenkrat žal ni (še) nič.
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Prosim za pomoč: Captur z MN2 verzija programa 8.0.5 kako posodobiti, da grejo karte iz pašnika. V MN plus3 so trije fajli. Ali naj prvo posodobim z upgrade.igu in ko se to naloži preimenujem upgrade 8.0.5 v upgrade.igu in se bo posodobil-odklenil program navi. Nato na ključek dam mape map, poi, language, voice in ostalo in se bo potem samo namestilo. Hvala za pomoč, si bom pa še večkrat ogledal navodila in skrbno pripravil na odklep.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Prvo povej kaj hočeš , Plus ali da ti delajo karte iz pašnika !? Drugače pa prvo se pozanimaj , da ne bo pozneje kakšno stokanje ...
Najbolje pa , da si dobiš nekoga , ki je to že inštaliral !!
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Možnosti imaš ogromno ! Najbolj enostavno je , da si daš krekan "nngnavi.exe" za tvojo verzijo in mape po žeji ,odvisno od tebe koliko si znaš sam pomagat !
V nasprotnem , si dobi nekoga iz tvojih koncev , da ti malo razloži !
Na začetku sem želel napravit "Plus" v Slovenščini , venda v SLO je žal premalo zanimanja za te navigacije !
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ker folk pač ne ve...
smile-1.gif

Cliotov je ko smeti na cesti.
Men je plus 1.3 zakon. Sem ga tudi že jaz želel poslovenit samo mi makaronščina ne gre, za copy/pastat v prevajalnik pa nimam živcev..
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

1.3 je najbolj stock in najbolj simpl.

Če bi se skripta še oklestila, da ne dela backupa, je stvar tudi hitra.
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Samo plus 1.3 nima evolution 8.0.5. Kaj naj prvo 1.3 in nato iz paketa 3.0 še upgrade 8.0.5 katerega seveda preimenujem v upgrade.igu in nato še ostalo zemljevide, poi.......
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Če veš kaj delaš je vse "simpl" !
Skripto predelat pa bo delovalo tudi na verziji 8.0.5 !
Pa ne mi delat takih bedarij , da boš eno čez drugo nameščal !!! Ti bo vse zablokiralo !!
Odloči se al 1.3 ali 3 !!!
In ne , ne obstaja samo plus
wink-1.gif
...
Drugače pa "test mode" da prideš v WinCE zamenjaš nngnavi , daš mape po želji in to je to !!

Obvezno delat z prižganim motorjem ali pa na pultu , pa brez tel. priključenega !!
So se našli tudi taki , ki so pozabili tel. odključit , pa jim je cel sistem zje***** ....
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Da ne bomo preveč pametovali kaj predlagate? Skripte ne znam predelat, na napravi bi omogočil samo nalaganje pašniških zemljevidov, poi in ostalo kar se nalaga na Primo ali Nextgen ko imaš skrekan program vna WinCe ali Android napravi ker to znam naložit in porihtat. Tega pa še nisem delal in nebi rad kaj....... In prosim ne več če znaš, ker če bi znal nebi spraševal pa brez zamere.
 

Podobne teme