Edino kar POPOTNIK sprejme je beseda "HVALA"

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Žal nimam časa prebirati vsega foruma in sem to temo šele danes opazil.
bonk.gif


Popotnik je eden redkih, ki res vedno pomaga po svojih močeh in me zelo veseli, da se je tako hitro zbralo dovolj denarja za nakup Garmina.

Škoda, ker tega nisem videl saj bi mu jaz za 340 evrov lahko zirhtal tako želenega 3790T in še 2350 zraven, da bi lahko testiral oba in bi tudi obupne modele 2xxx vsaj malce zrihtal-sedaj se bo pa ukvarjal samo z modeli 3xxx, ki jih večina od nas ne bo nikoli kupila saj za ta denar človek dobi že dober pameten telefon z odlično navigacijo zraven...
tongue-1.gif


Žal se bo pa prejkoslej našel kak bedak, ki mu bo vzel to veselje do pomaganja in si bo sam pri sebi rekel, kaj mi je tega treba.
Če ne ga bo pa prejkoslej kakšna žena
evil.gif


Upam, da nas še doooooolgo ne bo zapustil.
nahrung002.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ni straha,da bi me kdo sprovociral,da bi nehal,Garmina imam v krvi in mi ne da mira zato še vedno z veseljem raziskujem nove stvari.
Na srečo me moja razume tako da tudi tukaj ni panike
wink-1.gif


Model 3490 je vredu zato,ker imamo sedaj originalne datoteke in lahko probavamo rešit probleme na 37xx,če ne druga bomo pač cel NVM prepisali.
Mi je pa ravno danes poslal @ alinko NVM od predelanega tako da morem pregledat,če je kje kakšna razlika in je to krivo za netočnost satelitov.
Za serijo 2xxx pa bi bilo super,če imamo kakšnega uporabnika,ki ta model zelo dobro obvlada in mu potem pošiljam datoteke in probavamo.
Model 2xxx in 3xxx sta skoraj ista z majhnimi razlikami v FW tako,da bomo tudi te modele rešili.
Vglavnem vedno vam bom na voljo tako kot sem vam bil do sedaj in še vedno bom raziskoval
wink-1.gif
 

zastava

Zelenc'
15. jan 2010
7
0
1
Se tudi pridružujem javni pohvali Popotniku car je glede garmin navigacije.Še tako naprej Popotnik hvala ti.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Očitno je nekomu "popotnik" trn v peti. Bil sem obveščen, da se zaradi težav, ki jih ima tu gori z enim (o imenih še ne bom zaenkrat) umika iz javnega dela foruma. Jaz osebno sem na popotnikovi strani, saj je preveč dobrega naredil v rubriki "navigacija" in ga prosim, da premisli še enkrat, preden se zares umakne. Na alterju je pomagal nešteto uporabnikom in ne bom sprejel dejstva, da se mora zaradi primitivcev umakniti.
10.gif
Popotnik, imaš mojo podporo.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Jaz sem tudi takega mnenja, takega uporabnika pa naj se odstrani iz foruma. Brez popotnika in jancha si ne predstavljam GPS forum tu, hehe
smile-1.gif
 

Nismo

Zelenc'
30. mar 2013
29
0
1
Ma da ne bi slučajno, kaj je pa naredil? Še tiste, ki so pripravljeni pomagat in razdajat svoje znanje bi pregnali s foruma, pa kaj še ?
"popotnik" imaš moj glas !!
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
108
1
18
Nevem zakaj se gre ampak tudi jaz sem bil vedno deležen podpore od Popotnika prav tako tudi od Jancha. Tako da sem tudi jaz s poptnikom!
 

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
tudi jaz podpiram @popotnika in ga naprošam naj ostane z nami forumaši še naprej
brez njegovega znanja in nasvetov, ki jih je nesebično delil z nami bo forum siromašnejši

si pa lahko mislim, da je morda stopil na žulj kakšnemu od proizvajalcev GPS naprav
frown-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
636
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če smem..
Popolnoma razumem njegovo reakcijo, čeprav ne vem točno zakaj se gre, ampak večina si niti v sanjah ne zna predstavljati, koliko truda in osebnega žrtvovanja je potrebno, da človek osvoji to znanje, ga vzdržuje, nadgrajuje, odgovarja na stotine zasebnih sporočil, mailov in kar je najpomembnejše - nesebično deli z drugimi. Ampak vsi smo krvavi pod kožo in imamo neko mejo, tudi tisti, ki smo najbolj strastni..Ko je ta meja dosežena oz se približamo svojim osebnim zmožnostim, so tudi reakcije na razne provokacije na večkratno potenco in tudi bolj prizadenejo čustveno plat, logično. Takrat se človek ozre okoli sebe in se vpraša - zakaj že? Naprej mi ni treba pisat...

Popotnik jaz osebno spoštujem in popolnoma razumem tvojo odločitev, tudi če je dokončna, tudi sam sem večkrat na meji, a verjetno iz drugačnih vzrokov (družina)..
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
@popotnik, govorila sva že po ZS-ju, vendar se sedaj oglašam še tukaj da ti izrazim vso podporo, ter k premisleku. Moral pa bi tiste, ki stalno nekaj šimfajo in zajebavajo(oprostite izrazu) resnično odstrant, ker nimajo kaj počet tukaj na forumu.
10.gif

Tako imaš vso mojo podporo pa kakor koli se boš na konc odloču.
Da ne pozabim na ostale, ki so se tudi odločili za odstop, da premislijo.
Jože
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Redno spremljam ta del Alterja in očitno sem nekaj spregledal, saj nimam pojma o čem govorite. Tudi sam sem neizmerno hvaležen Popotniku, pa tudi Janchu in še nekaterim drugim, ki so meni in ostalim nesebično pomagali pri veliko stvareh, da so nuviji in ostale naprave delovale tako, kot bi morale, ko jih kupiš v trgovini. Naj mi prosim nekdo pojasni, lahko tudi na ZS, kaj ,oziroma kdo, je tako sprovociral Popotnika.