Edino kar POPOTNIK sprejme je beseda "HVALA"

iskalecxx

Pripravnik
24. jul 2009
146
0
16
Citat:
Uporabnik verma pravi:
Kaj pa denar v kuverto?
lp

mogoče je bilo vprašanje osebne predaje v kuverti - brez pošte
sprasujem se.gif


lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
635
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
je pa trenutno na dopustu..(in brez neta). Vse podatke lahko dobite pri krimcu ali pri meni, tako da v primeru ZS, ki ste jih morebiti pisali njemu, žal do njegovega prihoda ne bo odgovorjeno iz njegove strani.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Jaz bom naslednji teden na dopustu, se pa pospešeno opremljam z internet bonbončki, tako da naj bi bil dosegljiv
cheer.gif
,
- če ne bo prišlo da kakšnih tehnoloških zapletov
redface-1.gif


LP
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Evo mene! Sedajle prišel iz Dalmacije, poln moči! Pregledal sem vse prispele nakaznice in denar v kuvertah! Bili ste kar pridni, čeprav smo še veliko prekratki, zato pozivam vse, ki imate željo sodelovati, naj se mi javijo preko ZS, da vam dam naslov, kamor boste lahko nakazali znesek po svojih zmožnostih. Nakažite po poštni nakaznici ali pa pošljite v pismu, ampak to ni zanesljivo, tako da priporočam PN!!! Pod sporočila pošiljatelja napišite svoj nick, da bom vedel, kdo je poslal!
Pojavljala so se že tudi namigovanja o netransparentnosti!
uf-1.gif
Naj pa zbira kdo drug, če ima kdo težave s tem!!!!
V glavnem, tukaj je seznam že prispelih donacij, cifer ne bom objavljal, da bo še bolj sumljivo
evil.gif
. Vpogled v podrobne podatke bosta imela Krimec in Janch!!!

Aton, mboy1,janch,krimec,guardy,18zimoni,stole,prepro,mamomu !
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
ti meni povej, če lahko nakažem na popotnikov paypal ( če ga seveda ima )
Res ne vem, zakaj nekateri tako komplicirate! Zbira se na tak način, kot je opisan zgoraj!
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Kdor ima namen nakazat donacijo za @Popotnik, ki se nesebično trudi za vse nas do jutranjih ur bo to storil
priden.gif

Ko pa kdo kaj rabi, je pa takoj na njegovem ZS
uf-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Nič ne skačem, samo @zabar je blagajnik, pa je prav, da je seznanjen z dogajanjem okrog možnosti plačil - če že ni
sprasujem se.gif

 
Nazadnje urejeno:

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Zabar ni več blagajnik!!!
Nepreklicno odstopam od tega zaradi očitkov o netransparentnosti zbiranja in zaradi zmišljevanja, kako bi kdo nakazal! Pa preko Paypala, pa na moj TR, pa osebno, pa v pismu, pa po nakaznici....

Naj se kdo drug jebe s tem, jaz se ne bom več!
uf-1.gif


Pa ne mi zdej, da sem občutljiv itd., ampak ko sem zbiral za Jancha in za srečanje uporabnikov Wayteq, ni bilo nobenih problemov, tukaj pa je problem it na pošto in nakazat €!!!
Ko nekdo rabi pomoč, ni problem težit po ZS, problem pa si je vzet 5 minut in donirati na način, kot je bil dogovorjen!
Hvala za sodelovanje, NIKOLI VEČ!!!
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Zdaj pa mamo
confused-1.gif


Ali je res tako težko stopit do pošte
sprasujem se.gif


Tale akcija ni vsesplošna zabava, ampak ima svoj cilj in namen. Če kdo tega ne zastopi, mu ne morem pomagat.
Najbrž ste že sodelovali v podobnih zadevah, pa niste imeli X blagajnikov in načinov zbiranja. To ni prva akcija v okviru članov tega foruma, pa takrat ni bilo nobenih težav z poštnimi nakaznicami.
Če bi tako vedel, sploh ne bi pričeli z zbiranjem.
@zabar-ja pa prosim, da nadaljuje začeto, saj je namen akcije znan.
smile-1.gif


LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
635
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, glede na odstop žabarja so se zdaj pravila in podatki seveda spremenili. Od sedaj dalje vse informacije za donacijo dobite pri meni ali krimcu. Lahko nakazujete na paypal, preko poštne nakaznice, v kuverti ali osebno! Druge opcije NI. Mislim, da vsak, ki ima interes donirat, mu bo eno izmed teh načinov moralo ustrezat, če ne, potem seveda iskrenega interesa nima! Vsa zbrana sredstva do sedaj in donacije, ki so v teku, se bodo samo prenesla v drug budget. Sredstva se bodo zbirala do do zneska, ki je predviden za nakup navigacije. Zaenkrat smo še precej prekratki, verjamem pa, da bomo vseeno uspeli. Seznam donatorjev bo objavljen na koncu!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.312
635
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Takole!

Akcija je zaključena, zbrali smo dovolj sredstev za nakup navigacije. Zahvaljujem se vsem donatorjem, ki ste izkazali svojo voljo in se tako poklonili našemu GPS predsedniku. Sedaj ostane še samo sklepno dejanje, da uskladimo urnike in napravo predamo več kot zaslužnemu novemu lastniku, da nas bo veselo razvajal še naprej.
smile-1.gif


Vse podrobnosti, vključno s seznamom vseh donatorjev, bom objavil naknadno, ko bomo imeli čistopis, saj vemo, da so donacije prihajale na dva naslova in tudi na paypal. Rad bi poudaril, da je nekaj poštnih nakaznic prišlo brez pripisanega nicka, zato vas prosim, da me po objavi seznama tisti, ki se ne boste našli na seznamu, kontaktirate, da vas dopišem.