Edino kar POPOTNIK sprejme je beseda "HVALA"

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Očitno stari rek da se zarečenega kruha največ poje drži do potankosti.
Namreč prišli smo tako daleč,da smo z nuviji 1xxx naredili kar se je naredit dalo.
Pri novejših nuvijih pa žal delam na pamet oziroma na slepo poizkušam izluščit še kakšno funkcijo,zato bi si moral omislit enega od novejših modelov na katerih bi lahko nadaljeval z raziskovanjem in tukaj nastane težava,namreč cene so take da so mi ti modeli nedostopni in tukaj bi rabil vašo pomoč.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Si bo pa vsak od nas, zadovoljnih uporabnikov odtrgal nekaj piv, pa ti bomo pomagali nabrat za novejšega Nuvija.
cheer.gif

zmaga.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zanima me model 3790 (seveda ne rabi bit nov) saj je v zlati sredini med serijo 2xxx in 35xx in bi bil tapravi za nadaljno raziskovanje.
Na geoset sem vprašal,če prodajo kakšno 3790,ki jo vzamejo v zakup ali dajo kakšnega,ki ga ne morejo popravit in so rekli,da vse pošljejo v Ameriko tako da te možnosti ni,da bi ga dobil po tej poti.

p.s.
3790 je pravi zato,ker lahko z njim raziskujem dve seriji in sicer 37xx in 34xx.
Z zelo težkim srcem vas prosim za pomoč.
redface-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Tudi sam rečem lahko edino to, da je POPOTNIK vreden vsake pohvale in , vsaka mu čast, da si vzame čas za nas, ki nas nekateri imenujejo z raznimi žaljivimi in neprimernimi izrazi.
Še enkrat, hvala ti in bodi prošen še v bodoče.
zmaga.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
za jancha smo enkrat že zbirali mar ne? zdaj je na vrsti popotnik :D

3790LT ali 3790LMT? tujina 260-280
tongue-1.gif


jah se naj 26-29 ljudi po 10€?
 
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
Kam boste nakazali? Nimam Garmina oz. navigacijske razen na telefonu, pa bi vseeno doniral, nikoli ne veš kdaj rabiš pomoč.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Da ne bo kdo narobe razumel situacija je taka:

Pomagal bom vedno vsem in to brezplačno tako kot sem do sedaj saj ni večjega veselja kot takrat ko na vaši strani navigacija zopet deluje in na moji strani ker sem vam uspel pomagat,tako da če kdo donira ali pa če ne ,bo vedno deležen moje pomoči kot do sedaj.

Tukaj se gre za to,da so žal takšni časi,da si sam ne morem privoščit z lastnimi sredstvi novejšega modela nuvija čeprav mi še vedno žilica po raziskovanju ne da miru in bi rad tudi iz novejših modelov iztisnil kar se iztisnit da in tukaj je 3790 zlata sredina ker ima vse kar imajo veliki (lahko ga spremeniš iz ene serije v drugo) in tako lahko rešuješ težave in odkrivaš napake za dva modela naenkrat.
 

Valtino

Pripravnik
25. jan 2010
72
0
6
..... jaz sem tudi zato, da se Popotniku zrihta ustreznega Garmina ....

Komu se nakaže ali pošlje denar ?
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
TAKOLE:
Nakazovalo se bo meni preko poštne nakaznice, nakazila direktno na TRR niso možna, naslov dobite preko ZS od mene, Janch-a ali uporabnika Krimec!
Zbiranje donacij bo potekalo transparentno in bo javno objavljeno!
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik zabar pravi:
TAKOLE:
Nakazovalo se bo meni preko poštne nakaznice, nakazila direktno na TRR niso možna, naslov dobite preko ZS od mene, Janch-a ali uporabnika Krimec!
Zbiranje donacij bo potekalo transparentno in bo javno objavljeno!

Ker je nekaj nejasnosti okrog objave je tule pojasnilo:
Javno objavljen bo spisek donatorjev z Nick (Alter) imenom brez zneska.


Akcija še poteka, tako da vsi vabljeni
cheer.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Po moje bi lahko denar dal tudi v kuverto, je pa dobro poslati priporočeno. Ker pa moraš zaradi tega na pošto, je pa potem vseeno, če izpolneš nakaznico.
smile-1.gif

Jaz sem jo danes
priden.gif

Važen je namen.
zmaga.gif


Nakazilo na TRR je bila ena izmed opcij, glede na novo zakonodajo, ki gleda vse prilive na osebni račun
uf-1.gif