Navigacije za tovorna vozila in vaše izkušnje

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
no umes sem našu celo navodila za uporabo in imajo not isti meni kot si ga ti nalimal. Torej so zgleda ti od webeye povozli osnovni meni z svojim.
še vedno se mi pa ne poveže z PC
 

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
Na SD imam naloženo vse za navigacijo. V bistvu mapa iGO8 pa še ena. Ne spomnem se glih imena.

evo pogledal. ni tega faila. Imam pa iGO8.exe
Torej, načeloma, laično razmišljanje.... Bi lahko iGO primo naložu kr na SD?
Sem pa danes tudi poslal mail na to firmo WebEye pa čakam še njihov odgovor kako skipat dol njihov SW da pridem do osnovnega OS
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če daš na SD Primo je vse kar moraš naredit to, da preimenuješ mapo Primo v ime kot ga ima sedaj igo8 in pa primotov exe poimenuješ isto kot ga ima sedaj igo8 in ti mora normalno zagnat primo iz SD.
Včasih je edino potrebno naredit reset, da prepozna nov program ampak načeloma je to to.
 

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
No sej nekaj podobnega sem imel tudi jaz v mislih. Ma bom počakal še WebEye kaj bojo javli.
Za zdaj pa obema hvala za pomoč in nasvete.

Aja. naprave mi pa ni zaznalo ker sem jo priklapljal preko USB razdelilca. Če jo direkt priklopim dela
smile-1.gif

Mi pa ne dovoli ničesar spreminjat-brisat. tako da obvezno čakam WebEye
 
Nazadnje urejeno:

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
ekola. sem nakrcal primota na SD, preimenoval .exe file in zgleda da dela-doma. bom vidu na cesti, ker tu mi ne lovi satelitov.
edino ko hočem pri pogledu mape spreminjat skin se zatakne pa resetira. no ma itak ni pomembno. samo da mi ceste kaže pravilno
 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
Imam Dezl 760 LMT in v profilu je tudi opcija, ki jo imam vključeno "Tovornjaki niso dovoljeni" . Ali je za opcija obvezna ali Dezl upošteva ostale dimenzije tovornjaka in lahko to opcijo izključim. Na Hrvaškem okoli Siska me je kar naprej hotelo nekaj obračati..... NTU 2017.10
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Že dve leti nobenega posta tukaj.Zanima me katero navigacijo bi priporočali za tovornjak in bus.. hvala..rabim pa predvsem v sloveniji
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
iGO Primo Nextgen(Israel) 9.18.27.687519 (Jan 26 2017)

Ima vodenje za tovornjak in avtobus, pri obema tipoma vozila lahko nastavljaš parametre (dolžina, višina, navišja dovoljena teža, dejanska teža, hitrost...) in uporablja HERE karte ki se jih posodablja in imajo vnešene podatke za tovornjake.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
Aja, pozabil napisati da je to v primeru Android naprave.

Če pa se gre za nakup, pa Wayteq X985BT in nanj namestiš iGO Primo
 

Podobne teme