City Navigator Europe NTU 2017.30

I

Izbrisan uporabnik #488

Dve IMG datoteki naredi, eno vrže v .System kot gmapprom = CN Europe NTU 2017.30 ALL North, drugo pa v Map kot D6210020A.img = CN Europe NTU 2017.30 ALL South

Tako, da GE sedaj deluje. Bom še velikosti pogledal pa "nekaj" še moram narediti, da bo delalo na napravi.
evil.gif


North = 2.125.192 KB
South = 2.070.336 KB

Raziskovalec to kaže = TC kaže več, tak da je zato razdvojeno
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zadeva deluje kot ata na mamo

61.png


Datoteki sem preimenoval:

CNNorth.img
CNSouth.img

In ju skopiral na SD kartico v mapo \Garmin\

V mapi Garmin je možno imeti dve poljubno poimenovani datoteki img ali nasploh dve, sicer skopiraš v mapo Map, skratka eno ali drugo, odvisno od naprave, na novih napravah obe datoteki skopiraš v mapo Map na kartici.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Datoteki sem preimenoval:

CNNorth.img
CNSouth.img

In ju skopiral na SD kartico v mapo \Garmin\

V mapi Garmin je možno imeti dve poljubno poimenovani datoteki img ali nasploh dve, sicer skopiraš v mapo Map, i

17758-icon_confused.gif
a ni v mapi garmin opcija samo gmasupp ali gmasup1 itd?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, odvisno od naprave. Pri Oregonu 600 je tako, kot sem napisal. Pa kaj se v to spuščaš...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ti daj v folder Map, če ti to naprava podpira
smile-1.gif
sicer se pa znajdi. Ne glumit.

Je pa zanimivo, kako so rezali zemljevid, malo se čekiral, Nemčija je deljena npr., ampak ok, glavno da cela deluje in da ni podvajanja.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ja to bo veselje potem za stare naprave z NT kompresijo
frown-1.gif

Razen če naredijo Mapsource verzijo tam!
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Ali imate tudi ostali za vsaki del zemljevida svoje JVC, SID, SQlie datoteke?
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Men je tud naložil samo del na napravo. Se probal še enkrat in je kot kaže isto, ker mi 3597 obstane na "nalaganje zemljevidov". Bom mogu še enkrat probat.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zadeva deluje kot ata na mamo


V mapi Garmin je možno imeti dve poljubno poimenovani datoteki img ali nasploh dve, sicer skopiraš v mapo Map, skratka eno ali drugo, odvisno od naprave, na novih napravah obe datoteki skopiraš v mapo Map na kartici.

To drži samo delno. GE opravi svoje delo tako kot je potrebno samo v primeru, da ima naprava dovolj prostora za celo Evropo, tako kot v @snecerjevem primeru. V nasprotnem primeru naredi štalo. Meni je denimo na napravo Nuvi 3597 naložil severno Evropo in njej pripadajoče datoteke, kot so .sid, .jcv itd. Na računalnik, pa celo. Problem je bil tudi z 3d file-om. Karta 2017.20 ima file 3d velik nekaj čez 830Mb, pri meni je pa bil samo nekaj čez 200. Dvomim, da imajo novo kopresijsko razmerje. Očitno GE zopet pozablja, da imajo naprave tudi SD kartice. Pa saj smo tega že vajeni, da pri vsaki drugi izdaji GE nekaj ne dela
evil.gif
Jaz bom počakal na izid novega GE. Je pa žalostno, da je Garmin.hu napisal naj ne nadgrajujejo svojih naprav, ker gre za bug. Jaz pa v roku 24 ur nisem dobil enakega odgovora od Garmin.si, ampak samo neko lekcijo o SD kartici bla, bla.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nasvet, da vam bo snelo vse kot mora:

1.
SD kartico ali USB ključek kapacitete min. 16Gb (fat32) sformatirajte v fat32 in na rootu naredite mapo \Garmin\

2.
Vanjo iz navigacije skopirajte datoteko Garmindevice.xml

3.
Zaženi Gamin Express 5.0.0. in sprovedi posodobitev zemljevida...

4.
Po koncu vtakni sd(micro) kartico v napravo in zadeva je rešena ali iz USBja prekopiraj po želji "kamorkoli"
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi, tisto je ziher in preverjeno, žal ali sreča...
smile-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Pri pašnikih je tako, ker imam jaz karo tako in tako na računalniku bi jo poslal v napravo recimo brez Turčije. Samo je potem na pašniku prava zmeda, ker sta recimo dve JCV datoteki ena za sever in druga za jug, potem pa ne več če bo delalo samo z eno img datoteko.
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
879
63
28
33
na moji dvatisoč-štiristo-pet-in-devedeset ki zgleda takole:
2528407-97357[1].png
 

Priponke

  • 2528407-97357[1].png
    2528407-97357[1].png
    14 KB · Ogledi: 251

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nasvet, da vam bo snelo vse kot mora:

1.
SD kartico ali USB ključek kapacitete min. 16Gb (fat32) sformatirajte v fat32 in na rootu naredite mapo \Garmin\

2.
Vanjo iz navigacije skopirajte datoteko Garmindevice.xml

3.
Zaženi Gamin Express 5.0.0. in sprovedi posodobitev zemljevida...

4.
Po koncu vtakni sd(micro) kartico v napravo in zadeva je rešena ali iz USBja prekopiraj po želji "kamorkoli"

Sem že sam razmišljal v tej smeri in sedaj grem delat tako in poročam. Samo to ni delo, lepo vas prosim. Kako si bo nekdo nadgradil napravo, ki ni vešč računalnika.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pač rešitev, res pa je, da je potem potrebno na kartici tisto mapo iz .system prenesti v Map ali Garmin itd...

Je pa več JCV datotek in ostalih datotek, za vsak img ločeno