Garmin VIRB - kamera

I

Izbrisan uporabnik #488

Danes sem ubodel še 32Gb Sandisk ultra, zadevo namestil v avto (ni idealno, ker se vidi armatura, a za test ok), posnetki pa sledijo, ko jih naloži na youtube.

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Še malo "haranja"
evil.gif



 
I

Izbrisan uporabnik #488

Update softwera Garmin Edit.

Changes made from version 2.0.0 to 2.1.1:
Added capability to add music to videos.
Added overlays for display of power and G-force.
Added capability to check for VIRB device software updates.
Improved video export speed and quality.
Fixed an issue where the track was not properly displayed on the map.
Fixed an issue with the quality of the exported video (no more blue dots).
Fixed a number of minor user interface issues.

http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=6591
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Malo sem se poigral danes z editorjem in dodal sled iz Oregona oz. video prikazuje sedaj brzino in višino.

Šiptarsko je edino, da v tme primeru piše spodaj levo Garmin Virb
smile-1.gif






Zadeva je sedaj že uporabna, prej gps podatki sploh niso delali, program je bil pravi polizdelek
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Zanimiva reč, a lahko še kakšen nočni posnetek čisto po temi - samo avtomobilske luči.



Video pa sledi kasneje, se nalaga
smile-1.gif


Dodal sem še srčni utrip, mi je ležal doma en pasek pa sem probal in dela, najs.
 

ivoho

Pripravnik
8. jan 2009
88
0
6
Sinoči ogledal posnetke na Vaijotu. V manjšem kvadratku kar ostra slika na celotnem ekranu 16,4 cole se že malo pokvari. V glavnem zadovljivo.
Koliko memorije ti vzame tak 10 minutni posnetek. Še to če datoteko nekomu pošlješ je včasih velikost problem in še ali si jo lahko ogleda mislim na to ali kakšen program moraš imeti instaliran. Ti si dal to na youtube.
lp Ivo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vse je snemano v 1080/30fps/wide. Popačenje slike (zaobljenost) in slabša kvaliteta je na robovih. Moral bi snemati v normalnem načinu, tam ni slika pokvarjena, vsaj kolikor sem gledal.

32Gb kartica zmore 3 ure 28 minut najboljše kvalitete. 10 minut je tako dober gigabajt.

Youtube pokvari kvaliteto posnetka, v izvirniku je boljše.

Se pa kul vidi npr. na tablici.

Kolegu težko pošlješ izvirnik, razen če naložiš na kakšen drive ali dropbox, zato je edina rešitev youtube.
 

ivoho

Pripravnik
8. jan 2009
88
0
6
Izvirnik bi sigurno bil na Vaiotu zelo dober. Že ko gledam običajne slike na temu ekranu se vidi razlika v primerjavi z kakšnim drugim. Sicer so sedaj ekrane že kar izpilili. Mogoče kakšne starejše serije da je slika še slaba.
V takem času se da kar dosti posneti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vaio? to je notesnik Sony Vaio al kaj drugega?
smile-1.gif


Pač to je to za ta denar. Vendar Garmin ga lomi. Zadevo bi morali bolj reklamirati in jo forsirati, pri nas sploh ne vem, če se že da kupiti kamero.

Tako pa je to zgolj dodatek k navigacijam.

Konkurenca GoPro ravno ni al pa tudi, gre za alternativo, osnovni model je cenovno ugoden in tega denarja vreden. Upajmo samo, da ne bodo opustili tega in zadevo razvijali.
 

ivoho

Pripravnik
8. jan 2009
88
0
6
To je notesnik Sony Vaio.
Zadeva mislim da je čisto OK. Ni to kamera za par Kilo EUR. Se strinjam da bi moral Garmin to bolj promovirati.
Zatikanje nima veze z posnetki. Sam nimam najbolšega prenosa pa so gladko tekli.
Imamo optiko do sredine vasi nato navadne kable s tem da so položili kar dve cevi do hiše. Pa se pri nas tako otepajo z posodobitvami da bi uporabnikom kaj izboljšali. Imam Siolov trio. Ko tako ponujajo ful HD in ostale hitre prenose me vedno kaj da ne rečem.
 

Podobne teme

I
Odgovori
0
Ogledi
1.747
Ostalo (prodam)
Izbrisan uporabnik #488
I