Garmin nüvi 3597LMT

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zadnji je 3.30
wink-1.gif
 

joze1

Zelenc'
27. dec 2008
23
0
1
Ravna
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pri nastavitvi države moraš biti pozoren ker ti izpiše Slovenija in Slovenščina.
Če greš od A-Z imaš prvo Slovenija, če greš pa od zadaj naprej pa je prvo Slovenščina in šele nato Slovenija.

Slovenščina = Slovaška
Slovenia = Slovenija

Velika večina naredi to napako, da nastavi narobe.
Je pa @Leon2007 že javil, da je ob prvem vklopu imal vse angleško in je nato pod nastavitvami nastavil tekst in ostalo na SLO.
Torej, ker ni nastavljena država na SLO so funti pod EcoRoute
wink-1.gif


Edina rešitev je sedaj hard reset in nastavitev države na SLO, pa seveda predhodno backup mape GPX.

Kako se naredi hard reset?
redface-1.gif


Hvala!
 

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
Pozdrav,

Na mojem nuvi-ju 3597 ima naloženo zadnji evropski zemljevid in na sd kartici ta zadnji adria route zemljevid, katerega uporabljam po potrebi za kakšne zelo zakotne ceste...
Problem imam, kadar v meniju moji zemljevidi izklopim Adria Route zemljevid, je le-ta ponovno vključen, ko napravo ponovno prižgem. Ne dogaja se to vedno, vendar v večini primerov..in mormam potem zemeljevid ponovno izklopiti. Vem, da je rešitev enostavna...vzameš pač sd kartico ven in mir..samo vseeno...se morebiti še komu to dogaja oz. kaj bio lahko bil problem?

Hvala za info in lp
Kacek
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pojdi v mapo .System in preveri če imaš not gmapbmap.img ( basemap)

Če gmapbmap.img imaš, potem preveri, da nimaš CN in AR poimenovene z istimi imeni.
Na SD naredi novo mapo in ji daj ime Map in v njo daj Adriaroute in jo poimenuj naprimer Ar4.10.img ( iz mape Garmin pa jo izbriši )
Če imaš originalno SD z AR potem če se ne motim bo karta zaklenjena, če jo boš premaknil v mapo Map, nisem pa siguren.
 

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
Popotnik in Krimec,

Adria Route je original sd kartica in je v mapi Garmin.
nuvi je sedaj pri očetu v avtu in bom vrjetno lahko šele jutri ali pojutrišnjem prišel do njega. Bom preveril te zadeve pa sporočim kako bo.

Lp
Kacek
 

Kacek

Pripravnik
31. jan 2010
51
0
6
popotnik,

naprava je čist nova...adria rute imam na kartici original in pač Liftime CN ta zadnjo verzijo.

LP
kacek
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
Eno vprašanje za tiste, ki imate to navigacijo, ali se vam tudi ob vsakem zagonu odre okno za licenčno pogodbo za končnega uporabnika in morate sprejeti, da se naprava zažene do konca.

lp
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Prosim za pomoč.
Danes sem prvič priklopil mojega nuvija na računalnik in sem v Mapsourcu naredil pot. Sedaj pa imam problem
- ko želim pot izvoziti na napravo...mi je Mapsource ne najde
confused-1.gif

- V Basecampu mi jo najde, vendar te poti ne najdem na napravi?? V 765 si šel na Moji podatki-uvoz načrtovane poti nakar si imel to pot v Nač. poti po meri.
Tukaj pa tega ne najdem
confused-1.gif

Prosim za pomoč. Če je že bilo kje omenjeno se opravičujem.