nüvi 3590LMT

Mirko_Barkovic

Fizikalc
16. mar 2009
894
64
28
Kamnik
Na armaturni plošči klikneš skrajno desno ikono (tri vodoravne črte) in izbereš potovalni računalnik. Na njem za cca 10 sekund pritisneš Ikono S 0km/h. Prideš na Diagnostic Page. ikon, izbereš Developer Info, dalje Nonvol Statistic in nato skrajno levo ikono (tri vodoravne črte) in dobiš izbiro Clear Nonvol.

Lahko pa tudi slediš navodilom, kar ti predlaga @popotnik.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
467716-post_slo.gif


Sem dodal v wiki
nahrung002.gif
 

iKvalita

Pripravnik
23. jan 2011
51
0
6
Pozdrav

Sem nov lestnik omenjene navigacijske naprave. Zanima me par sledečih stvari:
- je možno na kakršnikoli način dodati "profil" kolesar?
- je možno, da bi ta model predvajal mp3 datoteke?
- je možno narediti da se "JCV" pokaže čez cel zaslon?

Hvala za odgovore...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
1. ne
2. že v osnovi predvaja
3. teoretično da, z drugim JCV. Kaj te pa moti pri polovičnem JCV
sprasujem se.gif
 

iKvalita

Pripravnik
23. jan 2011
51
0
6
2. Da MP3 ne vem kam jih naj skopiram, da bi jih predvajal - do sedaj so bili vsi poizkusi neuspešni

3. Ker je Garmin vseeno toliko odmaknjen (dolga razdalja med šipo in očmi), da se včasih ne vidi napisov na tablah JCV (od prej sem bi navajen čez cel zaslon)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Music ti naredi samodejno, MP3 mapo si pa ustvariš ročno, zna pa predvajat iz obeh map.
Če boš upošteval nasvet od @Krimec moraš še zamenjat karto, če boš zamenjal JCV ker pri NTU ni prikaza velikega JCV.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Zato sem pa napisal teoretično, ker zdaj ima najbrž Lifetime maps za CN NTU, kar pa ne pride v poštev za legalni JCV čez celo stran
frown-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
V multiple izhodih je polovični prikaz veliko bolj uporaben, kot čez cel zaslon.
 

iKvalita

Pripravnik
23. jan 2011
51
0
6
Hvala vsem za pomoč, vendar nisem mogel rešiti problema z mp3ji.
Nisem imel mape "Music", zato, sem jo ustvaril ročno in dal noter mp3je in brez uspeha.
Prav tako sem ustvaril mapo "mp3" in dal noter datoteke in brez uspeha.

V bistvu na garminu sploh ne najdem ikone predvajalnika....

Prosim še za kakšen nasvet...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na voljo nova posodobitev teksta v2.00 za 35xx.

V priponki je popravljen tekst, ki vsebuje te popravke:

Na voljo ni nobenega sporočila --> Ni novih sporočil. Prosim, preverite kasneje.
"Ali želite napravo izključiti" - PREKLIČI in IZKLOPLJENO --> " NE " in " DA ".

Najbolj viden popravek je ta:

PREJ:
prva-stran-prej.png
POTEM:
prva-stran-potem.png


Odpravljena je pa tudi napaka na strani za koordinate ( tri črtice) kjer se spremeni zapis formata koordinat:

PREJ:
koordinate-prej.png
POTEM:
koordinatepotem-nove.png


Odpravljenih pa je tudi še nekaj manj opaznih napačnih prevodov.

p.s.
Po prenosu priponke je potrebno le to razpakirat in se potem da sl_SI.glx v mapo Text na nuvija.
 

Priponke

  • 1760194-sl_SI35xxv2.0.rar
    53,4 KB · Ogledi: 254

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
nov stroj 3590 v fazi raziskovanja
cheer.gif
. sem najprej naredil backup potem, ko sem uspel priti do mape .System
- moj prvi problem je v tem, da mi po predpisanem postopku (Garmin Wiki) ne uspe vedno priti v Developer meni. Vedno delam enako in preprosto ne uspem ugotoviti kje je zaj..eb. Po moje moraš zelo natačno zadeti površino, kjer držiš prst??

- se da izklopit/preskočit vsakokratno potrjevanje licenčne pogodbe pri prižiganju naprave?

- se da izklopit (meni nadležen) zvok ob pritiskanju posameznih tipk (selektivno, ne celotno napravo na mute)

- je kdo delal na 3590 (in kakšen je bil rezultat) postopek za hitrejše iskanje satelitov opisan v temi "( modificiranje ) 37xx v 34xx serijo"

- ima kdo boljši/funkcionalnejši mp3 player kot je originalen?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Ko boš prvič šel na zrak in te bo naprava vodila, oziroma se boš peljal z avtom, ti bo potrjevanje licence izginilo.
 

ALESI

Zelenc'
7. apr 2013
22
0
1
Tudi jaz imam ta mlinček Nüvi 3590LM.Dal sem staro za novo v BB ker se mi je na nüviju 40 odlomil gumb in so mi ga vzeli in mi dali 25 % popusta v tej akciji tako da me je stal 196 €.Me pa nekaj druga moti.Ikona pod shranjeno.Namreč tam si shranim GPX file z podatki za geocaching tako da v avtu uporabim na hitro nüvija na terenu pa oregona 600.Ta ikona srček to je čisto mimo.Ali se mogoče da kje to spremenit??Pri nüviju 40 je pomagala samo posodobitev naprave tukaj pa to ne gre.Načeloma bi mogla biti skatlica.Vesel bi bil vsake pomoči.L.P
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tam kjer imaš srček stisni na njega in v oknu ki se ti odpre greš pod uredi in imaš možnost zamenjat ikono, če pa tu ne gre, greš pa pod shranjene priljubljene in tam spremeniš ikono, nisem čisto siguren kateri postopek od teh dveh je pravi.