Za vse NUVIJE popravek Raeunam v Računam

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Glede posta od @ Alioth,da je predelovanje kaznivo dejanje je odgovor sledeč in ta mi je bil posredovan od Garmin International katerim sem javil kako se napako odpravi.

Zapisali so mi sledeče:

V kazenskem prekršku ste samo takrat ko predelujete Garminovo lastnino in jo potem prodajate kot svoj izdelek.
V kolikor programsko opremo predelujete in jo izboljšujete v korist vseh uporabnikov,jo z njimi delite zastonj (brez plačila) in potem svoje ugotovitve in rešitve,katere so preizkušene iz strani uporabnikov delite z nami to ni kaznivo dejanje,ampak pohvalno delo saj potem lahko mi popravek vključimo v nov update za napravo brez skrbi da bi se s tem pojavila kakšna druga napaka.

Originala nisem objavil,ker mi je bilo rečeno da ne smem.Sem vam pa napisal povzetek.
Vglavnem v originalnem mailu so pohvalili vse,ki vlagajo trud za boljše delovanje Garminovih izdelkov in skoraj so mi padle oči ven,ko sem videl da poznajo forum Alter,šele nato sem ugotovil,da sem jim ga sam omenil v enem izmed prejšnjih mailov,ko so bile težave za nuvija 7x5T.

Dokler ne bo spremenjeno ime Garmin,avtorske pravice ali ne boste prodajali nuvijev kot vaš izdelek niste v prekršku.
 

Kobran

Pripravnik
8. dec 2008
109
0
16
2. nadstropje
Na 2460LT sedaj piše pravilno Računam tudi naprava dela narmalno. Kaj moram poklikat, da pridem do tega okna Inventory, da vidim kaj piše v oknu?
Vsem hvala in LP!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Držiš 10 sekund indikator baterije in se ti odpre nov meni

Greš na drugo stran kjer v spodnjem robu stisneš na start test

gumb več/more se ti obarva beli in ga stisneš

Sedaj si na inventory page.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Pri 2460LT je inventory na deseti strani, s tem, da se pomikaš čez strani, na katerih je samo ekran cel v barvi, na desnem dnu pa ni napisa za naprej. Ti kar pritiskaj desno spodaj, pa boš prišel do prave strani.
 
Nazadnje urejeno:

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Pozdravljeni!
Zakaj pa meni updeter ne zazna nuvija 3790 da bi si ga posodobil in delam kot piše po postopku iz prve rubrike. Hvala za pomoč.
Lp.
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
V eni drugi temi sem opisal svojo težavo:

Citat:
Podoben problem pri flešanju n 1390. Zafrkavata USB vtičnici na PCju. Updater mi zazna nuvija šele, ko dodatno z roko pritisnem USB vtikač v določen položaj. Z istim kablom ni z nobeno drugo napravo problem preko teh USB portov. Ne pomaga niti menjava USB kabla. Sprobal sem kar tri, vsi novi.

Vsekakor, večkrat poskusi z vtikanjem USB vtikača. Ko ti bo windows "zapel" (pisk), da je našel neko napravo, ti bo tudo uploader registriral nuvija.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Si dal tako vse kot je v prvem postu napisano . Klikni na ikono baterije počakaj da gre v skriti meni dej en del v 3790 in drugega v pc . sedaj zaženi uploader.exe in dej spodnjo USB način . Ko si zloadal na namizje ta file v winrar , si dal to noter file mapo extract na namizje in potem zagnal ? Dej v usb od zadaj na PC - ju .
 
Nazadnje urejeno:

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
naredil kot je opisano v prvem postu potegnjeno mapo sem razpakiral n namizje in zagnal updater.exe vndar ta updade ne zazna usb priključka
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Kakšen imaš USB kabel?
Meni naprimer delata le dva, od petih.
Kabel, vsaj pri meni je tako, mora obvezno biti kratek, cca 0,5 m.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
predvidevam da imaš win 7.
Klikni z desnim miškinim gumbom in nastavi pod lastnostmi na kompatibilnost z win xp sp3.

še enkrat klikni z desnim in zaženi kot administrator.

Drugače pa vzami kak kabel od nokia telefona ali pa od čitalca kartic.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
ne gre ne z nokijinim kablom ne z originalnim kablom, imam pa win 7 in narejeno kot je opisano v zadnjem postu pa tudi ne gre
 

Podobne teme

  • Ne prezri
  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Odgovori
0
Ogledi
57.736
Odgovori
1.212
Ogledi
576.406