Maldivi 2011 - nove slike

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
med 15.01. in 25.01. sva z drago uživala v Sun Island Resrortu, ki se nahaja v South Ari atolu. Lahko rečem samo "kapo dol". V desetih dneh nisva našla stvari, ki bi jo lahko skritizirala. Plaže so dejansko take kot v reklamah
cheer.gif
Celo Rusi so bolj normalni od tistih v Egiptu.

 
Nazadnje urejeno:

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
midva sva vzela prek Kompasa, kar je vplivalo na ceno... za 10 dni AI, letalski prevoz od glavnega letališča do otoka in pa hotel na letališču za zadnji večer, sva plačala nekaj manj kot 5k €. če odštejem letalski prevoz do otoka in hotel na letališču, naju je prišla zadeva cca 4,5k €.

je pa AI na Maldivih nekaj drugega kot v Egiptu. Tukaj sem imel vključen tudi minibar (2x cocacola, 2x sprite, 2x bitter lemon in 6x sokovi dnevno), razne izlete, tuje alkoholne pijače in ne nekih domačih zvarkov. Za razliko od Egipta tukaj dobiš led v kozarec
wink-1.gif


Da o prijaznosti sploh ne izgubljam besed... tudi če ne daš napitnine, so vsi fuuuul prijazni, ko mu pa daš 10 $, potem te pa nosi po rokah...
 

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
glede na to, da je dejansko plaža okoli celega otoka, se ljudje kar porazgubijo. Drugače so bile pa restavracije kar polne.
 

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
na tem otoku niti ne. na voljo imaš vse vrste vodnih športov, 4 teniška igrišča, dvorano za badminton, squash, fuzbal, košarka, fitnes,... je tudi malo morje izletov, ampak midva sva šla samo na večerni ribolov.
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Upam, da ne zameriš, slike so lepe, ampak za mene nič posebnega, žal nisem pristaž obal in morja ter poležavanja ob obali.
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Citat:
Uporabnik tafrishnzelen pravi:
za 10 dni AI, letalski prevoz od glavnega letališča do otoka in pa hotel na letališču za zadnji večer, sva plačala nekaj manj kot 5k €. če odštejem letalski prevoz do otoka in hotel na letališču, naju je prišla zadeva cca 4,5k €.

Cene so pa precej visoke.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Lepo prosim, če napišeš vse od a do ž, pa slike tudi.

Kako je s stroški? Kje si bival? Vseeeeeee!

Hvala.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Na Maldivih sva bila z mojo drago v novmebru 2010, prav tukaj (Sun Island Resort), 5 dni. Verjetno ne bi zdržal niti dneva dalje, je pa res, da nisem tip za takšno poležavanje. Je pa res, da so Maldivi luksuz, čeprav je Sun Island Resort nekje v nižjme/srednjem rangu, kot ostali "high class" atoli.

Tipična klientela so Rusi (kakšnih 80%) z mladimi lovačami ali pa oversized nemci. Najdejo se tudi Slovenci. Tudi če imaš AI ti zaračunajo vsako pizdarijo, predvsem to velja pri izletih in to ti zaračunajo mastno še pa še.
Edina stvar, ki me je na Maldivih res prevzela, je podvodno življenje, pa še to je potrebno it malo dol iz otoka, saj je kakšnih 500n (ali pa še več) mivka. In mivka. In voda do vratu. In mivka...

Bom še sam prilepil par slikic...

LP
Gargy