Iščem pa ne najdem in podobni primerki - muska! II

22. jul 2007
12.789
1.310
113
123
a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx LPWWY
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
A je stric Google še zmer taka eksotika al kaj?
Del besedila vržeš notr pa dodaš besedo LYRICS al pa SONG mogoče tud ARTIST
pa je vse narjen....
rolleyes-1.gif

Na žalost ne znam nemško tak da ti ne morem pomagat ampak dejte mal iznajdlivi bit no a je tok težko?!
crazy1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Iščem komad, ki igra v reklami za DR OETKER vanilin in pecilni prašek.... Ženski vokal, neki... " --- come together...----" Men zveni kot neka božična pesmica??
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Slovenski komad, en zdolgočasen tip na fotelju, del besedila: Kakšen dan, jst pa sam, ni prostora zame... In refren: Kakšen dan mim mene gre (tutururututu). Bend, naslov?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Citat:
Uporabnik ErrikDJ pravi:
A je stric Google še zmer taka eksotika al kaj?
Del besedila vržeš notr pa dodaš besedo LYRICS al pa SONG mogoče tud ARTIST
pa je vse narjen....
rolleyes-1.gif

Na žalost ne znam nemško tak da ti ne morem pomagat ampak dejte mal iznajdlivi bit no a je tok težko?!
crazy1.gif

Ful si mi pomagal
evil.gif
. Če bi bilo angleško bi že to bilo rešeno tako kot si napisal.
 
22. jul 2007
12.789
1.310
113
123
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx LPWWY
sprasujem se.gif
LPWWY
 

Tara

Zelenc'
30. sep 2007
20
0
1
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Slovenski komad, en zdolgočasen tip na fotelju, del besedila: Kakšen dan, jst pa sam, ni prostora zame... In refren: Kakšen dan mim mene gre (tutururututu). Bend, naslov?
The Kamns - Kakšen dan
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
Pozna kdo komad ko punca v refrenu poje neki podobnega kot "and the world goes round us"? Tak pop, rnb komad. Google ne najde nič pametnega. Neki od Busta Rhymes, sam to ni to.
grin1.gif
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Pozna kdo komad ko punca v refrenu poje neki podobnega kot "and the world goes round us"? Tak pop, rnb komad.

Mogoče Ashlee Simpson - Love Makes The World Go Round?
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
149
63
37
Madona, tud tale ni!
smile-1.gif
hvala!

Iščem pa še enega... Na radio SI se je dons ene dvakrat zavrtel. Kombinacija angleškega pevca in brazilske pevke. Nakoncu komada pojeta "Falling into the night". Čist premalo besedila sem si zapovnu za googla.