Pr' Hostar

mr_

Guru
20. sep 2007
8.924
2.402
113
Ker se ne znamo smejat samemu sebi, je to, da ta komedija ni smesna v bistvu kompliment, ne?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Najbolj so mi animivi osebki, ki ne nehajo uporabljati pridevnikov, kot so nizek IQ neumen in podobno, pol pa isti osebek na drugem forumu vpraša tako neumnost, da te glava zapeče.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
A če so dejstva za zjokat pa ne smejo biti osnova za humor? Pomoje je ravno obratno, da je točno to najboljša osnova za humor.

Normalno, se povsem strinjam, to je med drugim tudi osnova stan up komedije, ki se mi nasploh zelo dopade. Ampak prej ali slej imaš nečesa pač dovolj in jaz seveda pišem subjektivno. Moram pa priznati, da sem se v samem začetku pred leti njihovim foram še celo nasmehnil, zdaj so mi pa pač že zlajnane do konca.
Če pa narod uživa v temu filmu pa kar naj
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
no, dajte prosim en primer dobre slovenske komedije...

Tu pa tam
grims-1.gif

Outsider. Samo ne vem če je to lih komedija
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Hmm...to moram pa še pogledat, [cenzura] ga sem že pred časom, drugega pa še ne. Se strinjam glede Gremo mi po svoje, za otroke prov fajn
zmaga.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
To da so napolnili kino dvorane še zdaleč ne pomeni da je pa to najbolj kvalitetna produkcija zadnjih 30 let (spomni se slovenskega časopisa z največjo naklado in njegove kvalitete). Ampak da so ujeli pravo žogo in pravi moment. Kino Šk. Loka ima zadnjih 15 let v povprečju med 8-10 obiskovalcev na predstavo (podatek iz prve roke, ker sem eden od njih). Zadnji vikend je pokal po šivih, v torek ko je bil spet redni spored (ne hostarji) nas je bilo spet 8.

Ajga tis tok ohrn da ti je škoda doma televizijo laufat da nau preveč štroma za plačat.... A hladilnika tud nimaš k not skos luč gore?
tongue-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Kaj pa V leru, Jebiga in podobni...Šiška delux-i?
smile-1.gif

Gremo mi po svoje je tut dobra komedija, za otroke pač.
šiška delux?
Uff, tolk slabega SLo filma pa že dolgo nisem gledal.
Sem komaj čakal da je bilo konec, preveč posiljeno vse skupaj.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
915
113
Emona / Carnium
V slo morda res (čeprav mislim, da je vseeno Gremo mi po svoje). Najbolj gledan (overall) slo film pa je, po Ðurinih besedah, ravno Kajmak & marmelada.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Spet vecinoma posplosene, nelogicne, jalove in idiotske izjave podpovprecnih umov alterja. Podobno, ko je 10 let nazaj v slo prisel stand up zanr zabavljastva in si bil [cenzura], ce so ti sli na [cenzura] tisti penisi na odru. Komedij imas vsaj 20 zvrsti, da vam pomagam in za domaco nalogo iscite naprej, googlajte, sprasujte pri zlahti poklicne igralce... ne vem. To so osnove, da se sploh lahko pogovarjamo naprej, ampak itak je tale forum v kurcu toliko kot njihovi lastniki. Ce se vrnem, Pr hostar je cisto soliden izdelek v svojem zanru komedij.
 
Nazadnje urejeno:

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
glede na siol (http://siol.net/siol-plus/top-10-najbolj-gledanih-slovenskih-filmov-zadnjih-20-let-319035) je to res "gremo mi po svoje". druga dva sta pa pač djurotova filma. le-ta dela filme (in serije) po istem kopitu; pol ure gre brat vice od mujotov in hasotov v sloveniji in to potem vrže v film/serijo. videno že od začetka njegovih serij v 90-tih. ampak...to pač gre, slovenci smo vedno padali na fore od bosancev.
hostar pa se sedaj fura na novi rod slovencev, tisti ki so premladi za djurotove fore.
pa saj vsi radi gledam bum tresk au iz hollywooda, možganske sive celice pa zehajo tisti dve uri v kinu. pač instant doza akcije. nismo pa seveda vsi enaki, hvalabogu
smile-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Jest sem mal pošimfov,ker sem pričakoval več kot prejšnje nadaljevanke.VENDAR film je narejen v gorenjskem naglasu,kljub temu,da so ga igrali tudi neslovenci po rodu ! Kapo dol,vsaka čast,ker slovenske dialekte moramo gojiti !
Tipičen primer v kMetiji Matjaž !! Slovenec,vendar govori æefursko slovenšino z priglasom ljubljane ! Evo razumem zakaj nekateri ne razumete filma !!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mene pa zanima, če ima film podnapise, ker če nadaljevanko gledam brez 'prevoda', pol for ne razumem, pa imam cel kup sorodnikov na Gorenjskem
rolleyes-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Mene pa zanima, če ima film podnapise, ker če nadaljevanko gledam brez 'prevoda', pol for ne razumem, pa imam cel kup sorodnikov na Gorenjskem
rolleyes-1.gif

Pa to je lih najbolj smešno, da slišiš narečje iz sosednje vasi na velikem platnu in potem se režiš kot utrgan.
stupid-1.gif


Če bi prevedli v angleščino, bi si kdo mislu WTF.