Pr' Hostar

I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik kalbo pravi:

Seveda je film butast, vsaj v nečem se strinjava. Človek, ki se pa butastim štosom boji nasmejat je pa pač zategnjeno tele in inteligenca nima kaj dosti s tem.
Jaz se nasmejem, nč bat, najbolj pa takim teletom kot si ti
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Pa ti si nižje inteligenten, ne morš se ti kosat s fiktivno nezemeljsko raso.
Nižje kot si ti ne moreš past.
grims-1.gif

Res si revček. Ko ne gre drugače se zatečeš k žaljenju. Potem smo pa teleti pa butli... Res se mi smiliš.
Zelo me spominjaš na Mirkota s trojan
hysterical-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
To sploh ni res.
bonk.gif

To pomeni samo da je bilo veliko firbcov.
Da pa je bil uspešen pa še daleč od tega, mogoče si to domišljamo mali slovenclni.
Komu je bil pa zakon se pa ve
grims-1.gif

"Nikar ga ne ser. Ti oš šou men vedn na ku*ac"

hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ha ha
hysterical-1.gif
kalbo sine moj, če bi mi ta prvi ratal bi ti bil lahko fotr.
Janch ti pa, če te kaj boli vklopi navigacijo in pojdi k zdravniku, drugače itak nič ne najdeš
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Žalostno, da moderatorji spet dopuščajo, da ste zasrali celo temo. Ne vem kaj vas boli, če nekdo pove svoje mnenje. Če se vsi ne strinjajo z vami pa v jok.
Moderatorji samo čvekajo v temah o komunistih, to je važno, da bi pa počistili pacijente ala kalbo, noker-andrejček... pa ne. Taki mi gredo pa res na živc
10.gif

Eni pa imajo privilegije, to ni res!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Ha ha
hysterical-1.gif
kalbo sine moj, če bi mi ta prvi ratal bi ti bil lahko fotr.
Janch ti pa, če te kaj boli vklopi navigacijo in pojdi k zdravniku, drugače itak nič ne najdeš
priden.gif

U, stardec #2
hysterical-1.gif


Se popravljam: Borgu bo mogla žena dat računalnik pod geslo
hysterical-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Žalostno, da moderatorji spet dopuščajo, da ste zasrali celo temo. Ne vem kaj vas boli, če nekdo pove svoje mnenje. Če se vsi ne strinjajo z vami pa v jok.

Hehe, zlivaš žolč v tej temi, pa filma sploh nisi pogledal. Po mojem imaš celo največ postov tukaj.
hysterical-1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
A veš, da sem sprva misli, da se samo delaš "idiota". Oprosti, ker ti bom sedaj nekaj napisal na višjem intelektualnem nivoju (kot nek nadpovprečnež bi moral razumeti) ... ti si res eno navadno tele!
grin1.gif

Govoriš (oz. pišeš) res širokoustno. kako bi obračunal z menoj (pa še s katerim drugim), a sem prepričan, da bi TI moral (v primeru, da bi se srečali v RL, pa vem da se ne bomo, ker si reva
evil.gif
) s sabo prinesti vsaj še ene rezervne spodnje gate.
Kajti tiste, katere bi imel na sebi, bi bile kmalu polne ...
evil.gif

drekač
grin1.gif


(sem te dal dol z ignore, ker te je vseeno smešno brat)
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Ha ha
hysterical-1.gif
kalbo sine moj, če bi mi ta prvi ratal bi ti bil lahko fotr.
Janch ti pa, če te kaj boli vklopi navigacijo in pojdi k zdravniku, drugače itak nič ne najdeš
priden.gif

U, stardec #2
hysterical-1.gif


Se popravljam: Borgu bo mogla žena dat računalnik pod geslo
hysterical-1.gif
A to po sebi sklepaš
grims-1.gif

Res vas je veselje podjebavat, ko se vsi pacjenti zberete na kupu. Res imate srečo, da imam dosti drugega bolj pametnega dela, samo se z veseljem kdaj pa kdaj posvetim pacijentom iz Alterja in jih malo podjebavam.
wink-1.gif


Noker o tebi in s tabo ne bom, ker sem te že enkrat spravil na kolena in v "bolnico", takrat si jokal na vse pretege se šel zdravit za nekaj časa in sedaj si spet prav korajžen. Ne vem zakaj imaš tak fetiš name, spet bi rad z mano nekaj fizično obračunaval, ko pa sem te povabil na "srečanje" si pa stisnil ***** med nogami tako, da raje bodi pssst
priden.gif


Drugače pa doctorz (kaj si ti kakšen doktor v umobolnici al zakaj imaš ta nick
hysterical-1.gif
)
Nisem jaz začel podjebavat, žalit in podobno, (jaz samo vračam), to počno določeni pacijenti, ki sem jim z mojim osebnim mnenjem stopil na žulj. Pač se vidijo na tem nivoju, kaj jim jaz morem. Če bi me pustili pri miru, bi bilo že zdavnaj konec debate z moje strani, tako pa...
In dokler bodo moderatorji dopuščali to sranje, zakaj pa ne.
Jaz pravim, proti meni je "Resistance Is Futile"
hysterical-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
Sedaj pa test za vse intektualne spremljevalce humorja - v yt vtipkajte naš očka 2 in naj se javi junak, ki ni niti malo trznil, da vas bomo tukaj psihoanalizirali, haha
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Desetletja stare fore kopirata. To je to. Edino kar je so prenesene na platno. Kao slovenski Mujo i Haso.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Sodelavcu dela uslugo s promocijo
smile-1.gif
Nč bat, o temu smo mi dovolj debatirali v službi, zato meni tudi ni treba hodit tega gledat, dobro on ve za katerga so te fore
grims-1.gif
, tako da ne se ti zaradi tega sekirat.