Pr' Hostar

I

Izbrisan uporabnik 17097

No po vseh prebranih komentarjih tu in še kje drugje je povsem jasno, da je bil film butast. Razen parim "intelektualcem"
hysterical-1.gif
ki se najdejo na tem nivoju.
200.000 ogledov od tega več kot polovica razočaranih. To zame ni nek dosežek čeprav za tako malo slovenijo, da o drugod ne govorim, ker bi se samo obrukali, če bi ga še v kateri drugi državi predvajali (no balkanske države so izjema).
"- Pr'Hostar prejme medijsko nagrado žaromet za filmsko zgodbo leta"
hysterical-1.gif

Daj Janch ne se brukat s takimi komentarji .
Sem te imel za malo bolj inteligentnega, da se pa spuščaš na nivo raznih kalbotov, nokerjev(mirkotov s trojan,andrejev ali karkoli je še) bertoncelnev... to si pa ne bi mislil
bonk.gif

THE END
aplauz.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Sicer filma nisem gledal ampak ste res ze vsi zoprni ko stare babe. Iste komentarje lahko zasledimo po vsaki tekmi slovenske ekipe v sportu. Vsi sami strokovnjaki.
Ta film so posneli amaterski igralci z low budgetom. Lahko jim samo cestitamo. Ce je bil film vsec 50% gledalcev je to ze lep uspeh.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
A Nikota Zagodeta (prevajalec) se res nihče ne spomni iz časov bara? Ko je (rahlo okajen) oponašal Bastiana Kepica in udeleženki Cupi in Rado.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Daj Janch ne se brukat s takimi komentarji .
Sem te imel za malo bolj inteligentnega, da se pa spuščaš na nivo raznih kalbotov, nokerjev(mirkotov s trojan,andrejev ali karkoli je še) bertoncelnev... to si pa ne bi mislil
bonk.gif

THE END
aplauz.gif

No zdaj vidiš kako sem primitiven v resnici
cheer.gif


A vendar, če bi razumel oz bral počasneje bi morda ugotovil, da je bil moj post replika na @mistique-vo dognanje, da so učinkoviti samo z YT skeči. Zategadelj sem linkal prispevek iz 24 kur o "dosežkih" filma, ki potrjuje nasprotno, pa četudi je film žalitev za njegov, tvoj in še čigav intelekt. Če ti nekaj ni všeč še ne pomeni, da je zanič, simple as that. Meni osebno je bilo smešno nekje 50% for, ni pa mi bil tako všeč, da bi ga še enkrat pogledal. Najbolj me je motilo pretirano narečje. Lahko pa rečem samo kapo dol za izkupiček in to je rezultat, ki na koncu šteje. End of story.

Aja, btw kako pa veš, da je bilo več kot polovica gledalcev razočaranih nad filmom? Je kje kak podatek o tem
sprasujem se.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
V mislih je imel Alter populacijo, drugače je odstotek precej višji.
P.S.: Pa še alteraši niso povedali po resnici, da jih ne bi kdo imel za,khm, glupe...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Janch pravi:


btw kako pa veš, da je bilo več kot polovica gledalcev razočaranih nad filmom? Je kje kak podatek o tem
sprasujem se.gif

No, tega podatka ni.

Imamo pa podatek, da je vsaj 17 uporabnikov prepričanih o intelektu tega zvezdnostezniškega butla ...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
A Nikota Zagodeta (prevajalec) se res nihče ne spomni iz časov bara? Ko je (rahlo okajen) oponašal Bastiana Kepica in udeleženki Cupi in Rado.

Verjetno nam je bolj znan iz posnemovanja velenjskega Požigalca (ko se je zašvicu fu£)
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:


btw kako pa veš, da je bilo več kot polovica gledalcev razočaranih nad filmom? Je kje kak podatek o tem
sprasujem se.gif

No, tega podatka ni.

Imamo pa podatek, da je vsaj 17 uporabnikov prepričanih o intelektu tega zvezdnostezniškega butla ...
Ha ha dragi moj Mirko s trojan, pazi da ne boš spet pristal v umobolnici. So te pa hitro ven spustil.
priden.gif

Se vidi da ga že dolgo nisi fasal. Samo povej.
hysterical-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.594
14.272
113
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
No, učinkoviti so bili predvsem s filmom, tako da tvoj intelekt očitno ni merilo za uspeh
smile-1.gif


- Pr'Hostar zabeležil največji otvoritveni vikend leta 2016: 28.160 gledalcev
- Luka Marčetiæ osvojil rekord otvoritvenega vikenda med slovenskimi režiserskimi prvenci
- Pr'Hostar že v otvoritvenem vikendu osvojil prvo Zlato rolo (25.000 gledalcev)
- Pr'Hostar v prvem tednu predvajanja osvojil tudi drugo Zlato rolo (50.000 gledalcev)*
- Pr'Hostar v pičlih 11 dneh osvojil tretjo Zlato rolo (75.000 gledalcev)*
- Pr'Hostar v treh vikendih rednega predvajanja presegel magično mejo 100.000 gledalcev
- Pr'Hostar postal najbolj gledan film leta 2016!
- Pr'Hostar v štirih vikendih osvojil VELIKO ZLATO ROLO (125.000 gledalcev)
- Pr'Hostar v petih tednih osvojil DRUGO VELIKO ZLATO ROLO (150.000 gledalcev)
- Pr'Hostar pristane na TRETJEM mestu najbolj gledanih celovečercev samostojne Slovenije
- Pr'Hostar v devetih tednih osvoji TRETJO VELIKO ZLATO ROLO (175.000 gledalcev)
- Pr'Hostar prejme medijsko nagrado žaromet za filmsko zgodbo leta
- Pr'Hostar trenutno na DRUGEM mestu najbolj gledanih celovečercev samostojne Slovenije
- Skupno število gledalcev: 200.265 gledalcev

(vir 24 kur)

Veliko število gledalcev še ne pomeni nujno, da je film dober ampak da je definitivno bilo veliko zanimanja zanj oziroma je folk firbec matral kaj je na stvari. Kvantiteta =/= kvaliteta.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
No, učinkoviti so bili predvsem s filmom, tako da tvoj intelekt očitno ni merilo za uspeh
smile-1.gif


- Pr'Hostar zabeležil največji otvoritveni vikend leta 2016: 28.160 gledalcev
- Luka Marčetiæ osvojil rekord otvoritvenega vikenda med slovenskimi režiserskimi prvenci
- Pr'Hostar že v otvoritvenem vikendu osvojil prvo Zlato rolo (25.000 gledalcev)
- Pr'Hostar v prvem tednu predvajanja osvojil tudi drugo Zlato rolo (50.000 gledalcev)*
- Pr'Hostar v pičlih 11 dneh osvojil tretjo Zlato rolo (75.000 gledalcev)*
- Pr'Hostar v treh vikendih rednega predvajanja presegel magično mejo 100.000 gledalcev
- Pr'Hostar postal najbolj gledan film leta 2016!
- Pr'Hostar v štirih vikendih osvojil VELIKO ZLATO ROLO (125.000 gledalcev)
- Pr'Hostar v petih tednih osvojil DRUGO VELIKO ZLATO ROLO (150.000 gledalcev)
- Pr'Hostar pristane na TRETJEM mestu najbolj gledanih celovečercev samostojne Slovenije
- Pr'Hostar v devetih tednih osvoji TRETJO VELIKO ZLATO ROLO (175.000 gledalcev)
- Pr'Hostar prejme medijsko nagrado žaromet za filmsko zgodbo leta
- Pr'Hostar trenutno na DRUGEM mestu najbolj gledanih celovečercev samostojne Slovenije
- Skupno število gledalcev: 200.265 gledalcev

(vir 24 kur)

Veliko število gledalcev še ne pomeni nujno, da je film dober ampak da je definitivno bilo veliko zanimanja zanj oziroma je folk firbec matral kaj je na stvari. Kvantiteta =/= kvaliteta.

Ja no sej to je hotu dopovedat alterašom. Da je film uspešen, komu je dobr pa kok pa niti ni važno. Važno da je nekomu in da ima dobiček... In oboje mu je uspelo. SPLOH pa za slovenski trg.

Zakon film drgač
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

To sploh ni res.
bonk.gif

To pomeni samo da je bilo veliko firbcov.
Da pa je bil uspešen pa še daleč od tega, mogoče si to domišljamo mali slovenclni.
Komu je bil pa zakon se pa ve
grims-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
912
113
Emona / Carnium
No, gledanost filma je za slovenske razmere zelo visoka. Ampak, za kritiko oz. oceno je to tako zelo pomemben kazalnik, kot količina psov, ki jih pojedo azijci. Nam šu lih roštiljat psa, jlde.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Borg ze trikrat smo te opazili ko si sel skrivaj v kino hostarja gledat.... branis se kot napadena zival.
Tega filma pa ne boš videl.
ne-ne-1.gif

Če mi plačajo ga ne grem gledat.
Tako za info vam povem, da je eden od igralcev moj sodelavec. Tako, da dobro poznam vso sceno in še marsikaj iz zakulisja. Preden je film ven prišel sem izvedel za določene scene. Zato ne mi pametovat na kakšnem nivoju je film in igralci
priden.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
No po vseh prebranih komentarjih tu in še kje drugje je povsem jasno, da je bil film butast. Razen parim "intelektualcem"
hysterical-1.gif
ki se najdejo na tem nivoju.
200.000 ogledov od tega več kot polovica razočaranih. To zame ni nek dosežek čeprav za tako malo slovenijo, da o drugod ne govorim, ker bi se samo obrukali, če bi ga še v kateri drugi državi predvajali (no balkanske države so izjema).
"- Pr'Hostar prejme medijsko nagrado žaromet za filmsko zgodbo leta"
hysterical-1.gif

Daj Janch ne se brukat s takimi komentarji .
Sem te imel za malo bolj inteligentnega, da se pa spuščaš na nivo raznih kalbotov, nokerjev(mirkotov s trojan,andrejev ali karkoli je še) bertoncelnev... to si pa ne bi mislil
bonk.gif

THE END
aplauz.gif

Seveda je film butast, vsaj v nečem se strinjava. Človek, ki se pa butastim štosom boji nasmejat je pa pač zategnjeno tele in inteligenca nima kaj dosti s tem.
 
Nazadnje urejeno:

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
No moram priznati, da sem tudi jaz opazil Borga, ko je šel iz dvorane po ogledu tga filma. Bil je nasmejan.