Zakaj NE v kino.

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Za vsako ceno mislim. Tu pa tam gremo kaj pogleda, ne glede na denar... nazadnje Gravity mislim da. Pač tisto kar se res splača videt na velikem platnu...

Drugače pa se naj v kinu malo zamislijo. Karta je še relatvino realna cena, ampak kokice in kak drink, jepa 100% predrag in potem če gresta dva ali družba, se pusti tam povsem preveč denarja. Ne hvala. Plus da še ni IMAX v slo. Tako da se naj j.
rolleyes-1.gif


Druga resnica pa je, da je čisto preveč sranja sproduciranega. Ravno dva ali trije dobri filmi na leto -govrim za visoko produkcijo. Kakšni evropski filmi oziorma neodvisni, pa osebno raje doma pogledam. Ne vem točno zakaj. Vejretno za to, ker pričakujem manj,kao škoda €, potem pa sem vedno prijetno presenečen.
smirk-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ma boljšo sliko mam na mojem tvju ko v slo kinotekah + 7.1 sound.. pa se naj lepo hebajo oni
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Kino je bil uničen kot videoteke zaradi interneta. Manj folka hodi v kino in zato primerne cene. Če že gre kdo v kino bo pa pač še malo več zapravu
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Kino je bil uničen kot videoteke zaradi interneta. Manj folka hodi v kino in zato primerne cene. Če že gre kdo v kino bo pa pač še malo več zapravu

Deloma drži. Po drugi strani pa problema ne rešiš tako, da narediš storitev še manj privlačno
smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Kino je uničen (v Ljubljani), ker se je Kolosej tako poslabšal. Mene več ne vidijo. Strgana platna, nedelujoči špegli, poflekane dvorane, previsoke cene, neprijazen folk, debilni obiskovalci, ki jih nihče ne umiri in še bi lahko naštevali....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Hja, malo res, a samo malo. Če bi nek USA igralec za svoj nastop želell poštenih par tisoč USD na film na pa xx mio. itd, bi lahko karte bile dosti ceneje, tako pa. Pa kokice pol cenejše pa še kaj.

Potem zakaj kino s 15 dvoranami.. Zakaj ne, manši kino z dvema dvoranama, in potem par vrhunskih filmov vsaki dan, čez teden.Tako pa ves pofl ki sega sproducira itd.

A kolesej v mbju še sploh funkcionira? Na polizdelana stavba mi že v štartu ni bila všeč.-
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kino je uničen (v Ljubljani), ker se je Kolosej tako poslabšal. Mene več ne vidijo. Strgana platna, nedelujoči špegli, poflekane dvorane, previsoke cene, neprijazen folk, debilni obiskovalci, ki jih nihče ne umiri in še bi lahko naštevali....

Nimate v žabariji cinplexxa al zakaj bi hotel v kolosej?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Škoda.

Za vse ostale, ki imajo opcijo cinplexx, 19.11.2014 imajo bojda akcijo, cena vstopnice samo 1.99 eur.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
ksz..

Kolosej je šel itak v [cenzura]..
Nazadnje sem prejšni tedn gledal Drakulo...
Zvok tko tko, strgani sedeži.... Nevem, če se le da, se ga izognem.. Se raje v Kranj al pa NM zapeljem, pa grem v TušKino..
Edino, kar sem bil presenečen, je blo, da sta ble 2 karti "samo" 11€...
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kolosej je obup od obupa, smo šli v ponedeljek po skoraj letu dni, ker sem imel še denar na Joker kartici. Kot back in time, miniaturno platno, da smo se vsedli 5 vrst bližje, kot smo imeli karte
bonk.gif


Cineplexx je še kar OK, slika v redu, zvok tudi, je pa obupno drag! Tudi če greš pon-sre, ko je akcija, je drago.

Najboljši je Cinestar (Hrvaška), naj se grejo k njim učit kako se dela. Preko interneta kupiš karto s kreditno kartico (leta 2014 je to obema našima španska vas), tam pokažeš kodo na telefonu ali pa kartico v avtomat porineš in ti sprinta karte v sekundi. Kokice in pijača po normalni ceni, veliko večja ponudba prigrizkov in pijače. Tudi če je majhna dvorana je platno veliko kot v naših največjih dvoranah. Ne skrivajo pred tabo sedežnega reda, ampak ga vidiš pred sabo na drugem ekranu... Če greš ob sredah je karta 2.6€, velike kokice + velika pijača pa je vedno 3.9€.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Si poslušal val202 ?
smile-1.gif
Mi smo šli zadnjič gledat Drakulo v xpand... Misleč da so tam kakšni posebni efekti, saj smo šli prvič v xpand... Ko vprašamo na šaltarju če ima kaj veze kje sediš, je rekla da je film itak v 2D saj je recesija... So pa sedeži malo bolj ohranjeni kot v samem koloseju (vsaj zdelo se mi je tako). Ker kolosej je pa res poden ratal od wc-jev do dvoran... Je bila pa v xpandu tista ki je karte prodajala deklica za vse. Prvo je prodala karte, potem je hitela pomest dvorano, pritekla spet nazaj za šaltar, vmes še kokice prodala, nato pa nas je še spustila v dvorano... K sreči ni imela prevelike gužve:) Pa še ukinili so možnost naročila kart preko mobitela. V glavnem zame kolosej no more...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Da, sem. Bi tipa poklical, pa mu povedal kako pa kaj. Pa itak mamike kličejo. Sem raj tule gnev razlil :D
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.257
150
63
Dokler v kinu ne uvedejo varnostnika, ki bi ven pometal vso golazen ki moti ogled filma me ne vidijo. Doživel sem notri že od kajenja v zadnji vrsti, do cele vrste malih zažgancev, ki so VSI smsli in se cel film drsali ven in notr, do parov ki notri rešujejo (zakonske) težave.

Raje doma na 55" + 700W sistemu pogledam film v miru.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
No, na hrvaškem je res poceni, ampak to je balkan...v srbiji je verjetno še ceneje?

Ker če gledamo cene v avstriji, graz recimo, kak imax, so cene..uff...mislim da 7€ po osebi, lahko pa tudi preko 10, če se gre za premiero, 3D in več kot 3h dolžine...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Glede na to, da so cene v trgovinah enake, kot pri nas, prav tako cene pijače v lokalih, potem ne vem zakaj bi imeli bolj 'balkanske' cene v kinu. Očitno jim gre skozi. Sicer je pa redna cena karte 5.2€, kar je enako kot pri nas, samo pri kokicah in pijači ne navijajo kot zmešani.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Počakajmo zdaj malo, ko so v EU
wink-1.gif


Vseeno pa je it v zagreb jeba, cestnina do tja je nesramno visoka in se ne splača.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Cestnina iz LJ do ZG je 6 kun za AC od MP Bregana do ZG...Po SLO je vinjeta
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Kolosej je res padel, kar se tiče kvalitete. Sej baje je na prodaj. Drugače hodim že nekaj časa v Kranj v Cineplexx in v Zagreb, kjer je noro dobro poskrbljeno. Kljub temu, da imam doma hišni kino za štiri tisoč evrov jaz pravm kino je kino.
smile-1.gif