Zakaj NE v kino.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Kaj to je normalno, da ni sporeda (cineplexx MB) dlje kot do srede, 31.12.2014, ali je to kak bug zaradi NY ali meni kaj ne dela ok?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Ponavadi v sredo zjutraj objavijo za termin od četrtka dalje. Tako je že vsa leta, tudi v Koloseju.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Zanimivo, sem mislil, da imajo sporede narejene za več časa vnaprej...

potem pa je upanje, da bo kak zanimiv film še v času počitnic
smile-1.gif
Taken 3 bo sicer šele 8.1. če se ne motim
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Heh, odkril sem, da imamo v Domžalah mestni kino, ki je dejansko zelo super! Imajo digitalni projektor s kristalno čisto sliko, krasno dvorano in dobro ozvočenje.
Včeraj ob 20:15 sem šel gledat Interstellar - končno!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Spored je še vedno za poj v rit, tako da ne bo nič s kinom, mogoče po 8.1., ko pride Taken 3...

Sem pa dobil tole na mail, ne vem če je koda prenosljiva, ampak če komu pomaga, naj izkoristi:

DARILO OB NAKUPU KINO VSTOPNIC
Novo leto prinaša tudi številne filmske uspešnice kot so Ugrabljena 3, Neuklonljiv in Zgodbe iz hoste. Le prejemniki teh novic, ob enkratnem nakupu dveh ali več kino vstopnic, prejmejo še brezplačne kokice! Natisnite to sporočilo in ga med 5. in 11. januarjem 2015 pokažite na blagajni kina Cineplexx. Koda: 757AR.

No..saj bi šel 8.1. gledat Taken 3, ampak to je vikend, tako da ni šans da grem med sardine..počakam na konec meseca ko ne bo več nikoga v kinu
wink-1.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Taken 3 je pa nek cinefilski presežek, da ga toliko omenjaš? Glede na to kak krš je bil že Taken 2...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.261
6.521
113
Ma ja, kaj več dandanes kino zgleda ne premore, je vsaj nek približek trilerju, ker ostale zvrsti me ne ganejo kaj preveč.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Exodus, Hunger Games , Horrible Bosses 2 - trije zelo dobri filmi.
a to je tisto ko v stilu ramba strelja na letala in jih uniči celo jato? videl napovednik in film nominiram za najbolj bedno pretiravanje stoletja.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.923
2.390
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
Taken 3 je pa nek cinefilski presežek, da ga toliko omenjaš? Glede na to kak krš je bil že Taken 2...

Ha ha! Kaj že tretji del je? Še za drugega nisem vedel glede na to, da je že original en drekec. Kaj to se kar naprej nekaj ugrabljajo
bonk.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Ponavadi v sredo zjutraj objavijo za termin od četrtka dalje. Tako je že vsa leta, tudi v Koloseju.
Kako pa veš, da bo potem v četrtek še željeni film na sporedu?
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
Taken 3 je pa nek cinefilski presežek, da ga toliko omenjaš? Glede na to kak krš je bil že Taken 2...

Ha ha! Kaj že tretji del je? Še za drugega nisem vedel glede na to, da je že original en drekec. Kaj to se kar naprej nekaj ugrabljajo
bonk.gif

S tem da original je proti dvojki pravo remek delo.
smile-1.gif
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
S tem da original je proti dvojki pravo remek delo.
smile-1.gif

Hja, nisem še vidu 2jke, je bil pa že prvi poguben - tipičen primer filma, kakršnih se izogibam (in jih je na žalost na kubike). Na Kanalu A so sicer eksperti za tovrstno plažo.

Še kar zadeva temo Zakaj NE v kino. Zato ker kinodvorana ni bife, bar, restavracija ali nočni klub, temveč izključno prostor za gledanje filmov. Sam hodim gledat nekoliko bolj "zahtevne", obiskujem le kinematografe, kjer ni kokic, hrane, pijače in podobne navlake. Filmi in kokice ne sodijo skupaj niti v isti stavek, kaj šele v dvorano. Skoraj ni bolj moteče stvari, kot če nekdo poleg v kinu cmoka, hlasta, sreba ali čveka. Se je že pripetilo, pa sem kr naglo uredil.

Sta pa še dve grdi današnji razvadi, ki nista zgolj zoprno moteči, ampak celo nekulturni in brez olike - vsaj zame. Prva je redno drkanje po telefonih (in posledično svetenje naokoli, ker nekateri imajo s sabo pravo javno razsvetljavo), (predvsem) pri dekletih pa se je razširil sindrom, da je treba na vsake četrt ure žlampat vodo iz plastenke. Če kdo ne (z)more zdržat dobrih 90 minut pri miru in brez brkljanja, potem naj ostane doma, kjer lahko med ogledom počne še vse kaj drugega.

Gotovo pa je razlog tudi to, da se (razen redkih izjem) po kinih večinoma vrti smetje. Filmi niso (samo) zabava, je pa res, da so lahko nadvse zabavni.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Citat:
Uporabnik Coop pravi:
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
S tem da original je proti dvojki pravo remek delo.
smile-1.gif

Hja, nisem še vidu 2jke, je bil pa že prvi poguben - tipičen primer filma, kakršnih se izogibam (in jih je na žalost na kubike). Na Kanalu A so sicer eksperti za tovrstno plažo.

Še kar zadeva temo Zakaj NE v kino. Zato ker kinodvorana ni bife, bar, restavracija ali nočni klub, temveč izključno prostor za gledanje filmov. Sam hodim gledat nekoliko bolj "zahtevne", obiskujem le kinematografe, kjer ni kokic, hrane, pijače in podobne navlake. Filmi in kokice ne sodijo skupaj niti v isti stavek, kaj šele v dvorano. Skoraj ni bolj moteče stvari, kot če nekdo poleg v kinu cmoka, hlasta, sreba ali čveka. Se je že pripetilo, pa sem kr naglo uredil.

Sta pa še dve grdi današnji razvadi, ki nista zgolj zoprno moteči, ampak celo nekulturni in brez olike - vsaj zame. Prva je redno drkanje po telefonih (in posledično svetenje naokoli, ker nekateri imajo s sabo pravo javno razsvetljavo), (predvsem) pri dekletih pa se je razširil sindrom, da je treba na vsake četrt ure žlampat vodo iz plastenke. Če kdo ne (z)more zdržat dobrih 90 minut pri miru in brez brkljanja, potem naj ostane doma, kjer lahko med ogledom počne še vse kaj drugega.

Gotovo pa je razlog tudi to, da se (razen redkih izjem) po kinih večinoma vrti smetje. Filmi niso (samo) zabava, je pa res, da so lahko nadvse zabavni.

Kino je za večino ljudi zabavno preživljanje prostega časa in ne višek kulturnega doživljanja. V kino se greš sprostit, ter morda malce nasmejat.
Aja, pa kino in kokice gredo skupej glih tko k fucbal in pir.

Sam pogledam razmeroma dosti filmov v kinu, pa na račun dokaj glasnih zvočnikov ter teme v dvorani, na vidim vseh čefurjev z japonkami/iphoni/kokicami, kateri so neverjetno glasni in nasploh moteči okoli mene.

Sicer dopuščam možnost, da komu ogled filma koristi še v kakšen drug namen, kot je sprostitev, tako da naj bo
shocked-1.gif