Zakaj NE v kino.

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Ne morem verjet da morajo Ljubljančani v en Kranj hodit v kino. Totalen fail od mesta.

Včeraj sem hotel iti gledat Intestellar. Jasno, v Kranj ali Celje, ker Kolosej je polom in ga ne predvaja. In ker je predstava bila v Kranju ob 17:50, v celju pa ob 19:50, sem se odločil za Kranj.
Pridem tja in 20 minut dolge vrste zaradi Hobbita, da bi prišel do skoraj že neobiskanega filma, tako da sem se obrnil in šel domov.

Pismu, ko je tak naval, bi morali za druge predstave imeti svojo blagajno ali pa vsaj blagajno, kjer imajo nakupi kart za neobiskan film, prednost, saj nas je bilo takih res malo.
Ne pa, da čakaš v vrsti dolgi 20 minut za film, za katerega skoraj ni več povpraševanja.

Kolosej pa naj zapre vrata. Nazadnje sem šel z očetom gledat Gozdovi so še zmeraj zeleni in me je tako zeblo, da sem sedel v jakni, ki sem jo imel v torbi, noge sem si pa moral pokriti z bundo, da me ni zeblo.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ja itak, naj imajo še enega zaposlenega, da bo skrbel samo za tistih par, ki jih pride za drug film in naj masa čaka a ne?
hysterical-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Grozno, 20 minut čakanja v vrsti, boh ne daj, brž obrnit.
hysterical-1.gif

Se tudi obračaš pred kakim zabasanim križiščem v prometni konici, ko rabiš 20 minut za pol kilometra?
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Kolone pred blagajno so tudi mene nazadnje presenetile. Po drugi strani pa je vseeno lepo videti malo gužve v Kranju
smile-1.gif


Edino spletna rezervacija meni nikakor ne deluje, je bila pa zato punca na telefonu zelo prijazna, ko sem klicalaza rezervacijo. Se da brez problema rezervirati preko telefona. Edino v vrsti moraš pa vseeno čakat.
 

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
Naj v Cineplexx -u naredijo tako kot je bilo prej. Ločena hrana in vstopnice.

Zdaj pa čakaš kot tele, ker bi vsi načo in kokice tik pred zdajci kupli - razumljivo, saj mrzlega tega über dragega futra ni fajn jesti. Dvorana pa je tako in tako navadno tričetrt prazna.

Kolosej pa tak adijo..
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.931
2.404
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Kakor sem razumel, pa tudi Cineplex išče lokacijo bliže centra, kar meni osebno ne ustreza najbolj (parking in dostop, ni ostalega dogajanja, ne moreš združit z shoppingom).

Meni bi pa kino bliže Centra bolj ustrezal že zato, ker so mi shoping centri odvratni in se tam res ne počutim dobro, preveč potrošniško zblojenega folka, ki se pridejo v kino zgolj nažirati s kokicam. Za parking mi pa tudi dol visi saj ni nujno, da grem z avtom, do Centra mesta grem itak najraje in največkrat s kolesom in druga možnost je tudi LPP ali pa taxi. Sicer pa najti parking v Centru tudi ni neka huda reč, ja večinoma je za plačati ali pa tudi ne, v večernih urah naprimer kadar ponavadi obiskujem kino je parkiranje marsikje brezplačno. Se pa spomnim, da sem imel tudi pred Kolosejem že problem parkirati, ker je bilo vse polno še po pločnikih in zelenici, da sem moral parkirati avto tam pred Merukrjem ali še dlje in potem peš, torej v tem ni neke hude razlike med BTCjem in Centrom, le Center je meni veliko bolj prijeten za sprehod.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Grozno, 20 minut čakanja v vrsti, boh ne daj, brž obrnit.
hysterical-1.gif

Se tudi obračaš pred kakim zabasanim križiščem v prometni konici, ko rabiš 20 minut za pol kilometra?

Prišel sem 10 minut pred začetkom predstave, ko ponavadi normalno dobiš karto in greš v dvorano, ker nisem pričakoval Hobbita in če bi v vrsti čakal 20 minut, bi zamudil začetek filma.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ja itak, naj imajo še enega zaposlenega, da bo skrbel samo za tistih par, ki jih pride za drug film in naj masa čaka a ne?
hysterical-1.gif

Lahko bi imeli blagajno, kjer bi ostali filmi imeli prednost, ne pa da en film prisili vse na čakanje v 20 minutni vrsti.
 

andrej66

Pripravnik
11. nov 2014
43
5
8
Citat:
Prišel sem 10 minut pred začetkom predstave, ko ponavadi normalno dobiš karto in greš v dvorano, ker nisem pričakoval Hobbita in če bi v vrsti čakal 20 minut, bi zamudil začetek filma.
Zelo verjetno ne bi zamudil začetka, saj se film začne vsaj 10 minut kasneje, kot je napisano...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Cisto mozno. Ampak, itak sem imel se opravke v Kranju, tako ds mi ni bilo problema.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
ampak wtf...gledam kino spored zdaj čez praznike...NIČ pametnega, še stellarja ni več?!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
Ne, v mislih sem imel naslednji teden, pon ali tor, ko so karte cenejše...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
V MB je pon-tor čisto normalen spored, Interstellar pa je že mimo, na sporedu je od 7.11, 'malo' si pozen. V sre pa spet krajši zaradi silvestrovega. Akcija v cineplexxu je pon-sre.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
No ja, ampak poglej spored, se ti zdi kaj pametnega v ponudbi? Jaz vidim samo bedne komedije + hobbita
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
Za v dvoje ravno ne
wink-1.gif


HB bo za doma, v kino se tega res ne splača.

Kak triler pogrešam, napet.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Za v dvoje? Jaz sem svoji že zdavnaj povedal, da grem v kino film gledat in mečkanje, objemanje, držanje za roko itd. odpade. Da vse, kar v kinu držim so kokice
grin1.gif