Zakaj NE v kino.

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Cestnina iz LJ do ZG je 6 kun za AC od MP Bregana do ZG...Po SLO je vinjeta

Pa še tem 6im kunam se lahko izgogneš če greš na "malo mejo".:)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
Kolosej je res katastrofa!! Nič ne štima, WCji so ogabni, veliko sedežev potrganih...pa saj ste že vse napisali. Mene je že nekaj časa nazaj minilo obiskovati kino pa sem vedno zelo rad hodil, vsak mesec vsaj enkrat, zdaj pa letos sploh še nisem bil v kinu. Se pozna, da v Ljubljani ni konkurence in jim gladko dol visi za vseskupaj, nič se ne potrudijo in, ker ni dovolj obiskovalcev šparajo na zaposlenih ter vzdrževanju in posledice so nam vsem vidne. V XPANDu je že dolgo čisto normalno, da je ena oseba deklica za vse. Prodaja karte, kokice, pregleda karte podeli očala in pobere očala...ne bi se čudil, če še film zavrti. Nazadnje, ko sem bil tam so v dvorani prižgali vse luči nekih 5min. pred koncem filma, da zaključka filma nismo skoraj nič videli.
bonk.gif
Od takrat me ni več v kinu.


Citat:
Uporabnik sajkek pravi:


Drugače pa se naj v kinu malo zamislijo. Karta je še relatvino realna cena, ampak kokice in kak drink, jepa 100% predrag in potem če gresta dva ali družba, se pusti tam povsem preveč denarja. Ne hvala. Plus da še ni IMAX v slo. Tako da se naj j.
rolleyes-1.gif

Osebno mi za kokice in pijačo dol visi, saj grem v kino pogledat film in mi gredo ponavadi preglasni kokico žeri in srkači pijače mnogokrat zelo na živce, zato sem vedno raje hodil gledat čimbolj pozne predstave, ko tam ni nevzgojene mularije.
Glede IMAXa pa zaenkrat v Ljubljani zelo slabo kaže.

Cineplexx sicer napoveduje gradnjo novega multipleksa v Ljubljani in morda bo tudi IMAX. Konkurenca bo vsekakor dobrodošla, ko bo, če bo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.315
9.058
113
Ma jaz vseeno jemljem kino kot zabavni dogodek in ne kot resno zajebana stvar. Sicer to ne pomeni da smo tam glasni. Drugače pa isto, prej (par let nazaj) smo bili zagotovo vsaj enkrat do 2x na mesec.zdaj pa enkrat na leto če že.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.651
1.576
113
Zato da razni Jadoti ne morejo ostati brez glupih vprasanj.
Jaz ne hodim iz ze napisanih razlogov, ker je predrago, filmi so vec ali manj srot, nekulturen folk. Potem pa se si recem ajde, grem z malim na dezeven dan nekaj pogledat. Vrsta skoraj do ven! Za salterji nesposobni studenti, totalno izgubljeni. V letu 2014 jim je nakup preko interneta res totalna zf.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Ma jaz vseeno jemljem kino kot zabavni dogodek in ne kot resno zajebana stvar. Sicer to ne pomeni da smo tam glasni.

Saj meni je to tudi zabavni dogodek pa mi vseeno ni do hrane in pijače med gledanjem filma. Sem šel vedno raje prej ali pa po predstavi na kaj bolj užitnega in z večjim veseljem
wink-1.gif


Sicer komur so kokice tako zelo dobre naj pač uživa v njih, le s tem svojim prehranjevanjem naj ne moti ostalih gledalcev. Pa tudi stresati in polivati vsepovrek po stolih in tleh ni potrebno, bognedaj embalažo po koncu filma odnesti do koša za smeti
bonk.gif
kaj takega je za mnoge že prezahteven podvig.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.315
9.058
113
Kokice smo v kinu jedli že pred 20+ leti, tako da nadaljujem. Najbolj pa seveda fsekaš z zdenka sirom :D
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Kokice smo v kinu jedli že pred 20+ leti, tako da nadaljujem.

Kaj ima pa to veze? Sicer pa prve kokice so se v Slovenskih kinematografih pojavile čisto na koncu osemdesetih, bolj v devetdesetih, pred tem je bil vnos kakršnekoli hrane in pijače v dvorane prepovedan in kokic niso prodajali! Zgolj v vednost
wink-1.gif
)
Itak, biznis je biznis in človeku moraš čim več ponuditi, da mu vlečeš denar iz žepov. Hecno se mi pa vseeno zdi kako prav vsak klen, zadrt in načelen slovenec pade na prav vsako potrošniško traparijo čeprav so vsi tako proti ameriškemu kapitalizmu
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Zakaj pa bi smeti-embalažo nesel v koš?
Saj sem plačal kokice in embalažo, čistilka ima enako dela, če še moj škrnicelj pobere.
Dihaj...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Zakaj pa bi smeti-embalažo nesel v koš?
Saj sem plačal kokice in embalažo, čistilka ima enako dela, če še moj škrnicelj pobere.
Dihaj...

Seveda ti jo ni potrebno odnesti, ti si pač tako dober človek saj daješ delo in kruh čistilki.
priden.gif

Tudi ti malo zadihaj, namesto basanja s kokicam
hysterical-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Včasih mi je bilo super zaradi zvoka 5.1,potem se je pa začelo,da so dobili enga konja ki pojma nima o zvoku in nastavlja srednje tone do daske! Recimo se predstavljate da ti nekdo strese pred tabo 1 tono praznih steklenic in se razbijejo.Seveda te bolijo ušesa,kot tudi v koloseju!
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Nimamo
Je pa zato Cineplexx v Kranju. Od Koloseja je oddaljen dobrih 20 minut vožnje (to je kot iz enega na drug konec Ljubljane). In ko gledam cene vstopnic tam in v Koloseju, če gresta dva, se že pokrije bencin do Kranja. O kvaliteti napram Koloseju pa sploh ne bi.
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Kolosej je res izgubil svojo slavo. Se spomnim včasih, ko je bil cel evemt iti v Lj Kolosej, ko so bile vrste za karte še do stopnic. Ampak sedaj je res žalost, vse obrabljeno, znucano itd. Očitno je res fajn, daje Tuš prodal kininodvorane Cineplexxu. Nipa poceni špas, 2 karti, ene kokice, pijača (kokice so pč slane) pa si ob 20 €. Še v videoteko smo hodili, samo ne vem, če je še kakšna v Kranju. Tiste pri Ibiju ni več
frown-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Jebeš kokice, to bi morali vse prepovedat, potem pa ta klinčev smrad voham in šumenje ter mlaskanje poslušam namesto filma.
Fajn pri Cineplexxu je tudi, da si sedeže in karte rezerviraš kar po internetu - fajn bi bilo, da bi jih še kupil, ampak to je najbrž njihova komerciala rekla, da ne (ker tehničnih ovir za to ni).

Čeprav pa, kolikor sem slišal, so hrvaški Cineplexxi še eno raven ali dve boljši.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Jaz hodim v kino gledat včasih kakšne akcijade, da vidim spektakel na velikem platnu. zraven obvezno pijača in kokice. Bolj resne filme raje gledam doma.

Tudi t.i. art kino je posebna zgodba, sem bil parkrat v MB v Udarniku na dnevnih Kinoteke, vmes se je film ene 4-krat prekinil, pa smo čakali, zastarela tehnologija, meni to ni užitek..
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
No za štiri tisoč pa res ne moreš reči da je to hišni kino, tako da verjamem da je bolje v kinu
smile-1.gif
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Zakaj pa bi smeti-embalažo nesel v koš?
Saj sem plačal kokice in embalažo, čistilka ima enako dela, če še moj škrnicelj pobere.
Dihaj...

Zato ker boš komaj dihal, ko ti bom gobec v školjko rinil. Eni res nimate nobenega spoštovanja več.
bonk.gif
Me zanima kaj ti delaš, da ti pridem drek mešat.