Klasika: Katere filme ste gledali? III

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Prvi del je bil super. Tretjega pa nism niti do konca pogledal.

enako
redface-1.gif
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Si je že kdo ogledal novo Žago?
Sem velik ljubitelj in me zanima če je to to, ali se samo uporabi ime, da se potegne še kakšen miljon?
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Meni Ne. Do sedaj je bila neka zgodba, ki se je vlekla in kar se mene tiče primerno zaključila.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Malo drugače: katerih filmov vam ni treba gledat, ker je življenje prekratko (po domače: bullshit)

Pandemic
Viy
A Ghost Story

Skupno sem vam prihranil približno 5 ur življenja
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
99 % filmov- in seveda drugih bullšit oddaj-je veliko drugih bolj zanimivih stvari za počet, kot pa sedet pred TV..
smirk-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
99 % filmov- in seveda drugih bullšit oddaj-je veliko drugih bolj zanimivih stvari za počet, kot pa sedet pred TV..
smirk-1.gif

Meni se tudi vse skupaj že gravža. Od zadnjih filmov
- Arrival
- La La Land
- Hell or High Water
- Finding Dory
- Wonder woman (tudi, če mi ni nevem tole super hero sranje)

In to je blo se kar je bilo delno gledljivo. Nevem kaj folk vidi na Get Out (kvazi horror) in zlajnanih Transformerjih.

Sedaj čakam, še na Blade Runner-ja, da me bo razočaral. Kar sem slišal začetek je soliden, potem pa dolgcajt.

Skoraj raje, kaj starega, kar bi sodilo med top 100 na moji lestvici pogledam, kot kaj novega.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
Spet sem ponovno presenečen nad ološom, ki ga prebavi slovenska filmska industrija. Idila, oziroma ta kvazi grozljivka iz hribov.. Kako neumni dialogi,kako neumne scene, kako vse skupaj neumno. Da segredo cavaza in ostali tako blamirat. Na koncu sem še čakal da bo vsaj kera joške pokazala. Ni jih. In še fizikalno geografski paradoks. Baba 20 minut filma beži po bregu navzdol in pride do iste bajte. Epsko. Ž produkcija. Škoda magnetnih silnic na disku. Da bi šel to v kino gledat bi želel denar nazaj, odškodnino za čas in pa javno opravičilo. Da jih ni sram.

Zdaj razumem Katarino Čas, da je potrebno ven spizdit za vsako ceno, četudi se večkrat slečeš in daš weinsteinu in podobnim..
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.310
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
In še fizikalno geografski paradoks. Baba 20 minut filma beži po bregu navzdol in pride do iste bajte. Epsko.

WTF?
aplauz.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
Res, tolk me je razpizdlo, ker sem dal slovenskemu filmu kao priložnost in so hvalili pred časom ta film, češ huda slo grozljivka ah in oh. Potem pa budalaština za budalaštino. Scenarist verjetno bil na domačem šnopsu pa so mal spisal scenarij.

Aja pa že v štartu...neumnost, cavazo imel nekega no name chevija brez tablic. Kao so hoteli zamučkat verjetno da je to slovenski film...Al neki. Nesem ugotovil poante. Posnetki narave, ki bi morali bti idilični, pa taki, kot da grem na pohorje mal s staro nokio snemat v 320kbit. v glavnem. res WTF..me zanima kdo jim je dal denar.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.310
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Res, tolk me je razpizdlo, ker sem dal slovenskemu filmu kao priložnost in so hvalili pred časom ta film, češ huda slo grozljivka ah in oh. Potem pa budalaština za budalaštino. Scenarist verjetno bil na domačem šnopsu pa so mal spisal scenarij.

Aja pa že v štartu...neumnost, cavazo imel nekega no name chevija brez tablic. Kao so hoteli zamučkat verjetno da je to slovenski film...Al neki. Nesem ugotovil poante. Posnetki narave, ki bi morali bti idilični, pa taki, kot da grem na pohorje mal s staro nokio snemat v 320kbit. v glavnem. res WTF..me zanima kdo jim je dal denar.

Ja škoda no
frown-1.gif