Klasika: Katere filme ste gledali? III

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
lego batman movie - zabaven, sploh razni dialogi. Ni za otroke ampak bolj za afole.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Ja, to sm tud jaz gledal po TV-ju. Vrhunski, res sem se nasmeju :D Batman je car
smile-1.gif


aja, po TV-ju je bil prejšnji del, ko je bil batman v stranski vlogi :D
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Res je dober ja, meni se je tud full dopadel. Lannister ga zmaga
grin1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Men je bil ok. Dokaj predvidljiv. Je pa res dober odigral. Kot igralec mi je res všeč. Film reši konec...
Spiderman - homecoming Zabaven film! Čist simpatično.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
Mirage. kanadski..ded si ga drka cel film, na polovici sem zaspal , ceprav je zabaven film.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
IT je fantastičen!

hmmmmmm.... najprej sem mislu, da bo nadaljevanje zgodbe. Potem sem pa kmalu vidu, da je remake. Nekatere kadre so dobesedno pokradli iz "prvega" dela. Nevem zakaj se mi je prvi del bolj dopadel, zaradi "kvalitete" ali zaradi nostalgije vendar se mi zdi boljše vse skupaj.

Mislim, da bi preživeli tudi brez tega novega. (no nova beverly ima dobro rit (PedoBear alert). Sedaj me pa orenk matra, kaj se bolj približa knjigi.
confused-1.gif
Verjetno novi del, pa kako so si pri prvem delu vzeli toliko umetniške svobode.

Samo vse skupaj zgleda, da bodo posneli še nadaljevanje.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
IT je fantastičen!

hmmmmmm.... najprej sem mislu, da bo nadaljevanje zgodbe. Potem sem pa kmalu vidu, da je remake. Nekatere kadre so dobesedno pokradli iz "prvega" dela. Nevem zakaj se mi je prvi del bolj dopadel, zaradi "kvalitete" ali zaradi nostalgije vendar se mi zdi boljše vse skupaj.

Mislim, da bi preživeli tudi brez tega novega. (no nova beverly ima dobro rit (PedoBear alert). Sedaj me pa orenk matra, kaj se bolj približa knjigi.
confused-1.gif
Verjetno novi del, pa kako so si pri prvem delu vzeli toliko umetniške svobode.

Samo vse skupaj zgleda, da bodo posneli še nadaljevanje.

Prvi "del" je bila serija. Drugi "del" (po tvoje) je film.

Pri prvi inscenaciji so posneli celo zgodbo knjige, tudi del, ki se dogaja 20 let kasneje. Pri tem bodo očitno posneli nadaljevanje, glede na finančni uspeh.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
War for the Planet of the Apes

Sheet.... prvi del je bil najboljši, drugi tako tako, tretji pa mjeh.