Iščem, pa ne najdem - film

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Ne, to poznam
smile-1.gif


Z nekim velikim svedrom so vrtali, zunej je bila pa zmeda.
Potem pa kar z bobcati zvozili denar oz. zlato v tovornjake.
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Išæem naslov filma in sicer je iz 80 se mi zdi. Se je pa vrteu na sky 1. Tema je bila nintendo in super mario 3, ter neko tekmovanje v tem. Spomnim se da so bli eni mulci, ki so upravljali ene avte na nintendu z pomočjo igralne rokavice.
Se mogoče komu sanja?
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Z otroštva se še vedno spomnim enega filma, ki mi je bil takrat nenormalno dober. Zanima me, kakšen bi se mi zdel ta film danes, rad bi si ga vsaj še enkrat ogledal.

Vse kar se iz filma spomnim je to, da je nekega tipsona zadela neka zelena reč iz vesolja, kot nek "zelen meteor?" Le ta je sprožil reakcijo, da je tipson na primer samo prijel knjigo, in že je vedel vsebino ter jo znal tudi razložiti. Mislim, da je postal tudi extra močan, vendar tega več ne upam trditi... Morda kdo ve za ta film?
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Uuu hvala!!!!!!:))
Hehe sedaj ko ga gledam, ga vidim s čisto drugačnimi očmi. Da ne govorim, koliko je tehnologija iger napredovala. Je pa res, da so v filmu že takrat imeli " Power Glove", ki je v današnje čase prišla, z Nintendo WII-jem. No nekaj podobnega:))
 
Nazadnje urejeno:

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Že dalj časa nazaj sem gledal en slovenski (jugoslovanski?) znanstvenofantastični film. Pravzaprav mi je najbolj ostalo v spominu, kako neverjetno zanič je bil film
smirk-1.gif
.

Anyway... zgodba se dogaja v bližnji prihodnosti, ko v ljubljanskem kliničnem centru eni ženski presadijo možgane (nisem prepričan, ampak menda celo od moškega). Skratka, bizarno.

Se morda kdo spomni naslova?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.404
113
Iščem film kjer bradati bajsek (mogoče celo bud spencer) gre z bejbo in tovornjakom skozi junglo.

Enkrat ga obesijo... samo potem veja popusti.

Ta drugi film je pa od ropanja zlata v puščavi.... igral je Jean Paul Belmondo, skoraj ziher.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Enkrat ga obesijo... samo potem veja popusti.

To sceno sm vidu v eni češki komediji.......enmu je dost k je tolk reven...pa se gre v staro vrtno uto obest.....pa se cela streha sesuje in preživi
hysterical-1.gif
 

avantgarda

Pripravnik
13. mar 2008
186
0
16
Skandinavski film, pred leti gledal po televiziji. Kar se spomnim je to, da imata zakonca mesnico v nekem odročnem kraju in ona je mesarica.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Jaz pa iščem film, ki gre nekako takole: človeku se je odvijala življenska zgodba in je videl pokojne ljudi, preden je umrl. Na koncu vprašajo prijateja, kaj so bile njegove zadnje besede. On pa pravi: "kdo je sodnik", ali nekaj takega. Češ, v življenju je podkupoval vse sodnike in sedaj je videl zadnjega sodnika (po smrti) in je hotel isto. To je vse, kar vem o filmu. Aja, če je komu v pomoč: na sporedu je bil 14.12.2009 na rtvslo2.