Zakaj NE v kino.

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Meni ti VIP sedeži niso vredu. Res da je več prostora, samo po kaki uri me začne boleti križ. To se na standardnih sedežih v cineplexxu ne zgodi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.272
6.523
113
Zanimivo. Mene je zadnič po cca 1h začel križ bolet na navadnih, potem pa me še je krč zagrabil v obeh nogah, tako da je res bla fajn izkušnja
smile-1.gif


Naslednjič grem na VIP
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.266
5.822
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik SimonS pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Zakaj pa bi smeti-embalažo nesel v koš?
Saj sem plačal kokice in embalažo, čistilka ima enako dela, če še moj škrnicelj pobere.
Dihaj...

Zato ker boš komaj dihal, ko ti bom gobec v školjko rinil. Eni res nimate nobenega spoštovanja več.
bonk.gif
Me zanima kaj ti delaš, da ti pridem drek mešat.

Precej ocitno je se komu drugemu sarkazem detektor crknil.....
Ja, vem enkrat leto je ze od objave.
Ne pospravljajo veliko cstilke za menoj v kinih. Ne bos verjel. Z zeno se nisem bil v kinu.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Na SW je raja - beri moderni starši vozili 5 do 6 letne otroke in jim brali podnapise. Sredi filma tamali vpraša kdo je Luke. V glavnem nagnal bi jih iz dvorane, neumneži.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.272
6.523
113
Glej dripce:

Spletni nakup kino vstopnic od 1.1.2016 začasno ne bo na voljo. Vstopnice lahko rezervirate ali nakup opravite na blagajni kina. Hvala za razumevanje.

Končno si zrihtam klub karto, najdem pameten film, naložim gor dinarje, da bi vse opravil preko spleta, potem pa jim ne dela to.

Očitno zaradi davčnih blagajn oz s tem povezanimi problemi, jao.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.272
6.523
113
V koloseju MB bi naj renovirali eno dvorano in naredili top, baje najboljše platno in zvok v sloveniji.

Iščem info o tem, pa nič, samo nekaj bežnih FB zapisov. Ve kdo katera dvorana je to oz kdaj so filmi predvajani v primerni kvaliteti, se kaj doplača, etc?
 

CoreySteel

Pripravnik
18. nov 2014
52
5
8
Vidim da je stara tema, pa vseeno.
Zakaj NE v kino... Šel v Koloseja gledat Arrival in je bil na platnu en rumen zmazek, ki me je živciral cel film. Sem bil verjetno zadnjič za lep čas.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.270
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik CoreySteel pravi:
Vidim da je stara tema, pa vseeno.
Zakaj NE v kino... Šel v Koloseja gledat Arrival in je bil na platnu en rumen zmazek, ki me je živciral cel film. Sem bil verjetno zadnjič za lep čas.

Verjetno so zakrpali luknjo od nazadnje, ko sem bil tam. Ja luknja je bila, strgano platno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.272
6.523
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Solidno je tole videt, si že bil?

Žal ne, Assassin’s Creed me niti malo ne vleče, 50 odtenkov še manj, Passengers pa sem žal prepozno videl, da imajo v Atmos. Čakam na Logana.

tudi jaz se ogrevam za logana, ne toliko ker me vleče film, ampak pač da bi doživel atmos. Ker glede na ostali seznam filmov, je ta še najbolj privlačen.

Kaj pa drugače si v tej dvorani že bil, ziher se ne uporablja samo za atmos filme in za ostale tudi. VIP sedeži so za kaj?
Za kolosej se lahko kupijo karte online?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Nisem bil od takrat v enki ne, na splošno grem raje v Cineplexx, čeprav postaja drag ko žafran...

Kart se še vedno ne da kupit, nekaj časa že se ne da niti preko Joker kartice vzet, kar neko napako napiše, ko klikneš gor.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.342
9.077
113
v mbju, je tisti TUŠ s cineplexom taka žalost..pridema s kolegom v petek ob 8 pm tja, mehiška crknila?!?! , sva en slajc pojedla če sma že tam in šla domov. Žalost bedna.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
In...si gledal Logana?

Sem. Nič posebnega, glasneje mogoče kak odstotek, da bi pa kaj posebej občutil zvok pa niti malo. Pred filmom je še nekaj predstavitvenih posnetkov, pa tudi tam nisem kaj posebnega slišal. Podobno kot 3D, ko čez 10 minut sploh ne veš več, da gledaš film v 3D, samo očala te tiščijo
rolleyes-1.gif


So pa VIP sedeži vredni teh dveh € doplačila, z mojo sva se razkomotila vsak na svoj dvojni sedež (samo dvojni so), ker je bilo vse prazno, nastavila naklon in uživala, tiščiva se lahko doma
wink-1.gif