uvoz fiat 500e iz CA

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Stara se mi je zapičla v fičkota... sem rekle če že more to k bajti kot 3 ji avto pol naj bo štromar...

gledam jih na autotraderju ga dobiš za 6 jurjev usd...

pozna kdo koga ki bi mi tole pripeljal sem za eno normalno tarifo

16 k eur v slovniji za koliko se prodajejo je preterano... glede na to da ga dobiš tam za 6 baxov...ne morejo dajatve in prevoz tolk stat...

kontejner iz CA V KOPER je 3,5 k eur, bremerhafenje1,4 k eur...
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
plus ddv + homologacija + sprememba za eu trg.
Na koncu imaš pa avto ki nima nobene podpore v EU
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
A pol ma to rdeče žmigavce? Morš luči menjat?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
V Californiji so posebej nizke cene novih električarjev. Recimo novi Leaf je pod 15.000eur z odšteto subvencijo.
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
plus ddv + homologacija + sprememba za eu trg.
Na koncu imaš pa avto ki nima nobene podpore v EU

prav brigame za podporo itd...

stara hoče fičo to je njena zahteva

če bo fičo bo štromar to je moja zahteva

vse ostalo ni pomebno bo 3 avto pr bajti

pozna kdo koga ki mi uredi prevoz sem

predelave mi niso pomebne to se bom pomatral sam


ne mi pamet solit kaj se splača in kaj ne... sami veste da včasih poteze ki so namenjene miru v bajti niso racionalne pa jih vseeno potegnemo...

predn grem v DE po predelavo imenovano KARABAG 500 bi probal tole prpeljat iz usa
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik fijatovPES pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
plus ddv + homologacija + sprememba za eu trg.
Na koncu imaš pa avto ki nima nobene podpore v EU

prav brigame za podporo itd...

stara hoče fičo to je njena zahteva

če bo fičo bo štromar to je moja zahteva

vse ostalo ni pomebno bo 3 avto pr bajti,

pozna kdo koga ki mi uredi prevoz sem

predelave mi niso pomebne to se bom pomatral sam


ne mi pamet solit kaj se splača in kaj ne... sami veste da včasih poteze ki so namenjene miru v bajti niso racionalne pa jih vseeno potegnemo...

predn grem v DE po predelavo imenovano KARABAG 500 bi probal tole prpeljat iz usa
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik fijatovPES pravi:

prav brigame za podporo itd...

stara hoče fičo to je njena zahteva

če bo fičo bo štromar to je moja zahteva

vse ostalo ni pomebno bo 3 avto pr bajti


ne mi pamet solit kaj se splača in kaj ne... sami veste da včasih poteze ki so namenjene miru v bajti niso racionalne pa jih vseeno potegnemo...

Ah ja...folk ti dobronemerno svetuje,da tega ne uvažaj,ne samo zaradi cene,predvsem zaradi morebitnih problemov s servisiranjem in podporo,ti pa trmast ko konj...

Že vidim temo čez par mesecev novo temo na alterju..."Fiat 500e problem - na koga se obrniti?"
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Vprašanje ni bilo, kakšne so izkušnje z avtom, ampak kdo bi znal to ugodno spraviti v Slovenijo ...
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
ej dobronamerno mi ne rabiš svetovat nič ker se prav požvižgam na takšne kot si ti in na tvoje nasvete...

hočem kupit tak avto to je to ... ne zanima me tvoje mnenje...

vse kar si želim je to da če kdo pozna koga da mi tole reč za eno normalno tarifo prpelje sem ...
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik fijatovPES pravi:
ej dobronamerno mi ne rabiš svetovat nič ker se prav požvižgam na takšne kot si ti in na tvoje nasvete...

Aha,zdaj štekam...novodobni japi s svojo firmo,z arogantnim in nesramnim obnašanjem...uff,take imam v real lifu najraje
priden.gif


Ženi pa želim srečno vožnjo in čimveč kilometrov z njenim bodočim e500
cheer.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Če me spomin ne vara se model spozna na Fiate (bom tko napisal)
wink-1.gif
Tko da odveč strahovi...
 
Nazadnje urejeno:

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik fijatovPES pravi:
ej dobronamerno mi ne rabiš svetovat nič ker se prav požvižgam na takšne kot si ti in na tvoje nasvete...

Aha,zdaj štekam...novodobni japi s svojo firmo,z arogantnim in nesramnim obnašanjem...uff,take imam v real lifu najraje
priden.gif


Ženi pa želim srečno vožnjo in čimveč kilometrov z njenim bodočim e500
cheer.gif

ne bom komentiral tega ker se spuščaš na nek čudn nivo

vse kar sem želel je kontakt nekoga ki mi bo avto uvozil za en normaln dnar..

če mi nimaš kaj pametnega za svetovat glede uvoza tud smetit ne rabiš...
 
Nazadnje urejeno:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Spustil sem se na približno tak nivo,kot si ga ti začel ("požvižgam se na take kot si ti"...in podobno)...če ti nekdo nekaj dobromanerno napiše,še ne rabiš odgovarjat srogantno in nesramno...ok?

Sicer pa se opravičujem za smetenje,res si spraševal samo za uvoz...vem za nekoga,ki je pred leti uvažal BMW-je iz ZDA,samo ne vem če to še zdaj dela...sporočim,če kaj izvem
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Spustil sem se na približno tak nivo,kot si ga ti začel ("požvižgam se na take kot si ti"...in podobno)...če ti nekdo nekaj dobromanerno napiše,še ne rabiš odgovarjat srogantno in nesramno...ok?

Sicer pa se opravičujem za smetenje,res si spraševal samo za uvoz...vem za nekoga,ki je pred leti uvažal BMW-je iz ZDA,samo ne vem če to še zdaj dela...sporočim,če kaj izvem

ne želim dobronamernega nasveta in pametovanja.. lepo sem napisal da se zavedam da je avto neracionalna odločitev iz mnogih pogledov... ni mi pomembno kje ga bom servisiral... nimi pomebno al bo jebal ali ne enostavno zahteva je fijat 500 , jas pa hočem električarja...

in vsekaj rabim je to da ga nekdo preplje sem za nek normalen denar...

semnašel dilerja v NL na auto scoutu in sem že tud kontaktiral .. oglašujejo da ga prpeljejo za 10 jurjev ... karježe skoraj sprejemljivo...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.110
6.482
113
Na mobile.de je že nekaj teh modelov, ti ne ustrezajo? Vprašaj še pri doavta.si
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Na mobile.de je že nekaj teh modelov, ti ne ustrezajo? Vprašaj še pri doavta.si

ustrezajo... vendar so cene napihnjene

od 6 do 7 tisoč usd jih maš na oni strani... 1400 stane shared container, v bremerhafen, 3000 v koper... ce se odlocim za bremerhafen kupim za 5000 eur plus transport tam do porta plus transpoort tukaj iz porta plus kontejner še vedno pridem na okoli 8 jurjev...

jebarija z homooloogacijo menjavo luči itd... jurja... ddv jurja pa pol je realna cena okoli 10 jurjev...

vsi ti avti se prodajejo od 14 naprej ...
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Citat:
Uporabnik fijatovPES pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Na mobile.de je že nekaj teh modelov, ti ne ustrezajo? Vprašaj še pri doavta.si

ustrezajo... vendar so cene napihnjene

od 6 do 7 tisoč usd jih maš na oni strani... 1400 stane shared container, v bremerhafen, 3000 v koper... ce se odlocim za bremerhafen kupim za 5000 eur plus transport tam do porta plus transpoort tukaj iz porta plus kontejner še vedno pridem na okoli 8 jurjev...

jebarija z homooloogacijo menjavo luči itd... jurja... ddv jurja pa pol je realna cena okoli 10 jurjev...

vsi ti avti se prodajejo od 14 naprej ...

Iz izkusenj ti povem, da se izogibaj Kopra.
Uredi vse v Nemciji in pripelji v Slovenijo z vsemi potrebnimi papirji.