Peugeot 3008 HY

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
u madona, samo notranjost pa so 1995
smile-1.gif
tole je res čas povozil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Tudi navadne ne zna Peugeot poservirat, kaj šele hibride. Kolmanič v MB čisto clueless..

A je kdo kdaj bil v AT, glede na bližini mogoče ne bi bila slaba ideja it na servis tja, če so bolj kvalitetni?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Kaj za te Hybrid4 sisteme tudi obstaja "diagnostika", ki preveri kakšno je stanje baterije oz koliko kapacitete je še na voljo, ipd? Mogoče ve kdo?
Sicer pežo zagotavlja življenjsko dobo 250.000km oz 15 let, ampak ziher je ziher...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Saj bi, ampak. Vožnja je 99% na AC nad 130kmh. V garaži ni opcije polnit, drugje pa tudi ne, edino ob vikendih če bi domače odžiral
wink-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Sprijazni se. Zate ob trenutni ponudbi vozil na trgu, tvojih zahtevah in finančnem stanju pač ni avta, ki bi ti ustrezal. Sprijazni se, brezplačne polnilnice pred tvojimi vrati nikoli nebo. Pa zato ni potrebna kritika obstoječim avtomobilom. Konec koncev tudi nek bušman, ki živi v puščavi Kalahari ne kupuje oziroma potrebuje jahte...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
RXH je kar blizu temu, ne vidim negativne plati.

Ker da grem zdaj težit po bloku za soglasje za izgradnjo štrom priklopa v garaži, pa tudi ne vem če mi je, glede na to, da ni kratkoročni plan ostati tu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Vprašal sem samo, če kdo ve kako je s preverjanjem stanja baterije, če obstaja kakšna diagnostika?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
BTW, spet se je pokazalo tisto o kupovanju avtov v omrežni skupini 03...

Pa še nekaj: zakaj peljati Peugeota na Citroen servis? In to tako nov avto, ki naj bi bil še v (delni) garanciji?

Z prvim in drugim kar iščeš težave...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Vprašal sem samo, če kdo ve kako je s preverjanjem stanja baterije, če obstaja kakšna diagnostika?

Če ti to kaj pomaga. Tudi sam sem pred leti želel nabavit Citroena DS5 Hybrid. Zame je to sanjski avto (tako zunaj kot znotraj). Seveda sem s temi hibridi naredil celo raziskavo (tako na forumih - tujih seveda, ker pri nas ne boš našel popolnoma nič koristnega, kot tudi na uradnih servisih PSA v Sloveniji - no ja, tudi tu nisem praktično nič pametnega zvedel).

Če naredim en povzetek, zakaj se NISEM odločil za PSA (Peugeot, Citroen) hibrida:
- življenska doba baterije znaša od 5 do 6 let če upoštevamo, da bo pri tej dobi vozilo imelo prevoženih nekje 250.000 km
- ko se baterija "izprazni", vozila dejansko NE MOREŠ vozit samo na diezel, kar je zame največji FAIL EVER! (torej, ko ti gre baterija, je vozilo praktično neuporabno kljub temu, da si sam izbereš način vožnje na ne hibrid); to pa zato, ker je zadeva grajena tako, da mora baterija biti vedno "prisotna" med vožnjo in če ni, potem tudi avta ne moreš zalaufat
cry12bpy.gif

- stroški menjave baterija v Sloveniji (podobno je v tujini): sama baterija stane okoli 6.000 EUR; delo: okoli 800 EUR

Sedaj pa si ti izračunaj, ali v 5 oziroma 6 letih res prišparaš toliko na gorivu, da pokriješ strošek skoraj 7.000 EUR???!
crazy1.gif


NOT!
bonk.gif


Seveda so tu lahko povezani še ostali nepričakovani stroški, kot so:
- težave z menjalnikom
- težave pri procesiranju iz vožnje hibrid na gorivo in obratno
- težave z elektroniko, ki je pri PSA "zelo zanesljiva"

In ker se gre za hibrida, so cene vsega gor naštetega KRAT 3 seveda.

Tako da sem si raje rekel: ni vse v lepoti
grin1.gif
(no, seveda obstaja DS5 tudi v samo dizelski izvedbi, ampak potem sem izbral drugo blagovno znamko). Sedaj bi morda vzel DS5 dizla, samo so cene preveč visoke za to, kar dobiš od avta.

Zato ti jaz odsvetujem hibrida od PSA
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Sploh ni toliko v šparanju, ampak mi je videz avta top, ker je še bolj dvignjen od 508. Pa notranjost je wow...

Koliko gledam po mobile.de so tam nekje 150k prevoženih km, če so realni me nima kaj skrbet, al vseeno?