Tesla MODEL 3

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:

Zadnjič sem imel priliko preživeti nekaj časa/km v tesli S. Občutek je, kot da si v konceptnem avtomobilu, notranjost deluje improvizirana, zadnja klop na ravni klopi v parku (ok malo pretiravam, ampak ni daleč):) Ergonomija je lol, kvaliteta izdelave je ameriška, ampak nekje na dnu lestvice ameriške kvalitete. Skratka detajli so v k****, ko zapreš šibedah useka kot prtljažnik pri wartburgu:D

Njihova poanta je trenutno samo v tem,da nimajo nobene prave konkurence,zato si lahko privoščijo take šlamparije...če želiš kupiti EV avto s 300 ali 400 kilometrov dosega,lahko trenutno na celem svetu praktično kupiš samo Teslo

Ne več dolgo ...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Hmmm, tole mi je tako nekako... čudno. Kje ima tip koleno. Je avto res tako majhen?

 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
Tole res ne izgleda najbolj posreceno. Edino, ce ima voznik +200cm, pa se v tem primeru nebi smel imeti kolena pol na armaturki, pol pa pri sosedu!
Pa pogresam stevce....vsaj nekaj od njih !
Mi je pa model 3 vsec, vizuelno ! In, ce bi imel viska 35k$ bi jih dal!
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ga bo potrebno videti v zivo, ce bodo imeli kaksen primerek v Tesla Centru v Grazu.

Vsekakor je 100.000+ prednarocil dobro za Teslo, saj so dobili dobrih 100.000.000 dolarjev in evrov brez obresti za vsaj 2 leti
wink-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Prtljažnik tudi ni ravno posrečen... 3:25 je odpiranje prtljažnika

 
Nazadnje urejeno:

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Hmmm, tole mi je tako nekako... čudno. Kje ima tip koleno. Je avto res tako majhen?

Obstaja pa tudi moznost, da zaradi "udobja" potnikov vzadaj za voznikom, so imeli vozniki sedeze prestavljene cimbolj naprej, kolikor so pac lahko imeli
wink-1.gif


Aja, pa tudi jaz pogresam stevce
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Tole sem se tudi sam spraseval, kako se to odpira. Zdaj vidim, da je obup. Poleg tega bo preko soncne strehe, ki sega od enegaga do drugega konca uhajalo ogromno toplote oz bo poleti konkretno potrebno hladiti, saj ocitno ne bo nobene zaluzije.
 

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
405
93
28
Ter daleč od tega, da bi tole spadalo v premium razred, skupaj z bmw 3, audi a4 in mercedes c.
Tole ima tekmece v priusu in podobnih vozilih.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Hmmm, tole mi je tako nekako... čudno. Kje ima tip koleno. Je avto res tako majhen?

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/_bsGZTftAkc&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/_bsGZTftAkc&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>

Pa optiko ima cist razštelano....drzi volan u desno in se pelje naravnost
bonk.gif
 

N75

Pripravnik
13. jul 2012
253
0
16
N.Gorica
Obliko so prilagodili da ima manjši zračni upor, prednji del nizek(vsaj na sredini),
luči že morajo po zakonu biti postavljene dovolj visoko,
zaradi nizke višine sediš dokaj nizko, ampak zaradi nizkega prednjega konca in nimaš merilnikov pred sabo
vseeno dovolj pregledno na cesto

Steklena streha lepo izgleda, bolj vprašljiva je varnost, pa manša toplotna izolacija, tako poleti in pozimi,
sam imaš pa svetlo ne kot v kakšnem bunkerju.

Kolesa so velika zaradi manjšega kotalnega upora.

Zadnji prtljažnik je malo omejen, upam da vsaj zadnji sedež lahko nagneš naprej za prevoz daljšega tovora.

Vožnja je užitek, imaš veliko svetlobe, vidiš nebo, spredaj so umaknili merilnike in lepše vidiš na cesto.

Cena bo pa verjetno 35.000 USD + carina + DDV - subvencija,
pa itak boš doplačal SuperCharger, AvtoPilot, dvojni polnilnik 22kW, ...
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
768
34
28
Odpiranje prtlažžnika je katastrofa in armaturka. Oblikovno pa super
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
No, tudi nos ni ravno presežek lepote. Po moje ga bodo še popravili.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Mene nos spominja na:

Gazelle_e28.jpg


Seveda pa ni tako skladen, kot je bil bimmer.

Vir. wikipedia