Tesla MODEL X

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
jaz ne vem, al ste res tak čudni, al se samo budalite, da ne razumete da pač ljudje nismo enaki
smile-1.gif


preberite si kako knjigo o blagovnih znamkah itd ... vsak od nas je določenim blagovnim znamkam bolj naklonjen ko drugim, seveda bote zdaj rekli da to ni res, ampak je ... podzavestno, to je pa isto, samo da eni so pač "par nivojev" višje
grin1.gif


sem prepričan da je večina kupcev Tesle, ki jih take stvari ne zmotijo, oz bi uporabniško izkušnjo še vedno opisali kot pozitivno, ker jim to da vozijo tehnološki vrhunec pač odtehta ostalo.

Tisti ki pa se pizdijo pa jih malo poujčkajo pa z veseljem čakajo na nov model ... konec koncev pa itak ne moreš zadovoljit 100 % ljudi z nobenim produktom

Itak so pa ameri malo manj izbirčni glede takih stvari kot mi evropejci, saj vsi vemo kak so njihovi avti sestavljeni
wink-1.gif
1 proti približno
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Torej se ti zdijo stvari,ki si jih videl v videu in linku,normalne in sprejemljive pri avtomobilu za 100k?
Kruljenje stekel med dvigovanjem,očitno nedelujoči senzorji za dvižna vrata,rjavenje pri novem avtomobilu...?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
eni se res obnašate ko da ste izpod kamna glih pogledali, vsak produkt ma early adopterje, ki v bistvu potem peljejo razvoj do konca. model X je pač MVP, oz so vsi modeli.

Če bi si tole privoščil katerikoli uveljavljen proizvajalec, bi letelo vodstvo, inženirji, cel linč bi bil. Pri takih stvareh ne more biti "beta" produktov. Kupiš, mora delat, če ne, mora bit zelo hitro popravljeno (česar Tesla spet ne zmore).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Torej se ti zdijo stvari,ki si jih videl v videu in linku,normalne in sprejemljive pri avtomobilu za 100k?
Kruljenje stekel med dvigovanjem,očitno nedelujoči senzorji za dvižna vrata,rjavenje pri novem avtomobilu...?

meni ne, ampak jaz itak nisem potencialni kupec, tako da nima veze, to vam hočem celi čas že dopovedat
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Takšnih, ki bi to tolerirali, kmalu ne bo več. Tudi zato, ker bo X drugo leto dobil enako zmogjivo, kvaliutetnejšo in cenejšo konkurenco, ker bo model 3 dobil konkurenco (spet: od proizvajalcev, ki znajo naredit kvaliteten avto) še preden bo na trgu, ipd ... Enako velja za servisno mrežo in kvaliteto storitev.
In potem se bodo morali pri Tesli hipoma zresnit, drugače bodo šli pod vodo. Če se ne spavjo k sebi, jim dam max tri leta.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Bullshit...

Komercialno ne bo nikoli konkurence, kar se pa napoveduje je pa en sam drek. BMW bo i3 posodobu baterijo...uau res noro.
rolleyes-1.gif
 

N75

Pripravnik
13. jul 2012
253
0
16
N.Gorica
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Takšnih, ki bi to tolerirali, kmalu ne bo več. Tudi zato, ker bo X drugo leto dobil enako zmogjivo, kvaliutetnejšo in cenejšo konkurenco, ker bo model 3 dobil konkurenco (spet: od proizvajalcev, ki znajo naredit kvaliteten avto) še preden bo na trgu, ipd ... Enako velja za servisno mrežo in kvaliteto storitev.
In potem se bodo morali pri Tesli hipoma zresnit, drugače bodo šli pod vodo. Če se ne spavjo k sebi, jim dam max tri leta.

Lahko kaj več napišeš o teh EV
 

N75

Pripravnik
13. jul 2012
253
0
16
N.Gorica
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Saj sem nekaj že. Q6 e-tron, recimo, za model X. Ali pa Bolt vs Model 3 ... Pa dolker pride, bo še kak japonski model ...

Konkurenca je dobrodošla, Q6 je še daleč medtem ko se S in X že prodajata,
za Bolt (v Evropi Ampera-E) se ne ve niti kakšen način polnjenja bo imel, upam nad 50kW DC in 11kW AC
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Upaš zaman.

Bolt (Ampera-e) bo imel 7.2kW AC (eno-fazno) polnjenje in 50kW CCS polnjenje.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik N75 pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Saj sem nekaj že. Q6 e-tron, recimo, za model X. Ali pa Bolt vs Model 3 ... Pa dolker pride, bo še kak japonski model ...

Konkurenca je dobrodošla, Q6 je še daleč medtem ko se S in X že prodajata,
za Bolt (v Evropi Ampera-E) se ne ve niti kakšen način polnjenja bo imel, upam nad 50kW DC in 11kW AC

Q6 bo naslednje leto. Zakaj ni bil prej? Ker bi potem morali dati na trg take polizdelke, kot Tesla. Bolt bo imel 50kW CCS in 7 kW AC. Čisto OK kombinacija.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tipičen kupec EV statusnega vozila, podobno kot apple stranke?
wink-1.gif

Nimaš prav,ne razumeš celotne poante...apple stranke imajo zelo dobro alternativo (Samsung...),kupec EV vozila s takim dosegom je (zaenkrat) nima...