Hrvaški superavto Rimac Concept_One

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.370
9.106
113
Citat:
Uporabnik Jamaican_Lion pravi:
Sepravi je podobna zgodba kot pr Tushek, ko je prepakiral K1 attack?

ne, on je samo motor menjal, vsaj tako zgleda
evil.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
V prvih filmčkh vem da se je nekaj hvalil kako so sami vse razvili...Me ne moti če je iz različnih sklopov narjen samo nej se pol ne hvali.
Zgleda pa super!
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
KSZ
Rimac Concept One owna LaFerrari

Kapo dol, ni kaj. Tudi LaFerrariju, da se je s samo zadnjim pogonom držal dokaj blizu.,
Kmalu se pričakuje še primerjava z 918-ko,
cheer.gif
to zna biti bolj zanimivo, glede na to, da ima ta AWD.
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
Amazon oz. GT imajo vse to zavarovano. Glede na to, da so za 3 leta imeli celoten budget cca. 230M.....bodo pa se 2M odkartali! Ne vrjamem pa, da bi Mate kar tako pozrl 2M....
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
V vsakem primeru nebo požrl take cifre,ker njega tak avto ne pride toliko,2M je samo prodajna cena,ne proizvodna...ampak ok,nima veze,ziher je bil avto zavarovan...
Glede same nesreče:me res zanima,kaj je hrček mislil? A da bo pri taki hitrosti speljal tisti ovinek,ne da bi ga ven odneslo?
bonk.gif
tega verjetno še F1 nebi zvozila pri taki hitrosti!
Pa po mojem je imel prekleto srečo,da je sam zlezel ven iz avta,ker če bi se kam zataknil ali bil preveč poškodovan,bi verjetno živ zgorel tam v razbitini...
crazy1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Yagi pravi:
Amazon oz. GT imajo vse to zavarovano. Glede na to, da so za 3 leta imeli celoten budget cca. 230M.....bodo pa se 2M odkartali! Ne vrjamem pa, da bi Mate kar tako pozrl 2M....

Zakaj ne? Verjetno je imel zavarovano.

OK, načeloma je pri teh stvareh tako, da rizik nosi tisti, ki pososdi avto. Ampak: ko govorimo o toliko vrednih avtih in tako majhnih formah, so še vedno možne tudi druge rešitve.