Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Pozdravljeni

Imam eno vprašanje glede D3GO. Gledam programsko shemo in imam prikazan program samo do polovice sheme (samo do 24Kitchen). Od tukaj naprej pa kot da ničesar ni na programu in ne morem gledati nazaj. To vključuje tudi programe, katere sem še pred kakšnim letom lahko gledan (SLO, travel....) Se je to kaj spremenilo? Enako je na PC in na telefonu.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Ali mogoče kdo ve, kdaj bo na razpolago nova D3go aplikacija, katero obljubljajo že od spomladi?
 

uprevolsek

Zelenc'
25. avg 2017
5
0
1
Lep pozdrav vsem iz Celja.

Potrebujem mnenje od vas naročniki Telemacha.
Torej, smo na telekomu imamo paket modri - optika 100/20mb/s, 225 programov od tega 40 Hd. Cena paketa nekaj čez 48€. Mobilna telefonija - klici/sms/mms neomejeno, 20gb podatkov za 20€.
V 24 mesecih niti ene težave ne na Tv,internetu in mobilnem omrežju,twinu ter mojem telekomu.
Kapo dol Telekomu.

Imam namen menjati in priti na Telemach ker se mi cenovno nenormalno izplača.
Prvo leto privarčujem cca 380€ drugo leto 240 eur. Da, toliko več bom plačal če ostanem na telekomu naslednji dve leti.

V bloku imamo optiko telekoma. Telemach bi imel preko koaks kabla ker še ni njihove optike. Koaks mi morajo pripeljati v stanovanje. Povezava bo 150/6. Uploada res ne uporabljam veliko download bo boljši ko pri telekomu vsaj na papirju. Kaj menite?

Imel bi paket
GOLD TROJKA 36€ sedaj naj telekomu 48€
ŠE VEČ 12€ / prvih 12 mesecev 0€, sedaj na telekomu 20€

Prosim za mnenja kaj lahko pričakujem od telemacha. Smo v bloku, praktično center Celja.
Hvala za odgovore.
Lp
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.301
3.409
113
Jaz res nebi menjaval iz optike na neko antično tehnologijo za ta denar.
Pa saj lahko telemach dobiš preko telekom optike!
D3 je katastrofa proti Tvinu, Pa tisto gledanje za nazaj je tudi bolj tako tako na telemachu, ni na vseh kanalih in ni na HD
 

uprevolsek

Zelenc'
25. avg 2017
5
0
1
Po njihovem preverjanju optika na našem naslovu ni možna. Samo preko koaks.
Twin uporabljam zelo redko. Ogled nazaj pa uporabljamo kar veliko
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Telemach z lahkoto sovražiš. Njihova politika, support, nedelujoči D3Go na osx, moj telemach deluje polovično, položnice so polne presenečenj... ostajam pri njih samo zato, ker imajo trenutno odklenjene kanale in posledično dobim več kot ponuja paket silver. Sicer pa bi bil zame zanimiv telekomov paket Trio C s trenutno akcijsko ceno 19,95.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni D3GO sicer deluje tako na iOS (še najboljše) kot na MacOS 10.12.6 in Windows 10 kolikor vem pa kmalu prihaja nov app.
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
157
20
18
Citat:
Uporabnik uprevolsek pravi:
Lep pozdrav vsem iz Celja.

Potrebujem mnenje od vas naročniki Telemacha.
Torej, smo na telekomu imamo paket modri - optika 100/20mb/s, 225 programov od tega 40 Hd. Cena paketa nekaj čez 48€. Mobilna telefonija - klici/sms/mms neomejeno, 20gb podatkov za 20€.
V 24 mesecih niti ene težave ne na Tv,internetu in mobilnem omrežju,twinu ter mojem telekomu.
Kapo dol Telekomu.

Imam namen menjati in priti na Telemach ker se mi cenovno nenormalno izplača.
Prvo leto privarčujem cca 380€ drugo leto 240 eur. Da, toliko več bom plačal če ostanem na telekomu naslednji dve leti.

V bloku imamo optiko telekoma. Telemach bi imel preko koaks kabla ker še ni njihove optike. Koaks mi morajo pripeljati v stanovanje. Povezava bo 150/6. Uploada res ne uporabljam veliko download bo boljši ko pri telekomu vsaj na papirju. Kaj menite?

Imel bi paket
GOLD TROJKA 36€ sedaj naj telekomu 48€
ŠE VEČ 12€ / prvih 12 mesecev 0€, sedaj na telekomu 20€

Prosim za mnenja kaj lahko pričakujem od telemacha. Smo v bloku, praktično center Celja.
Hvala za odgovore.
Lp

Bil sem v zelo podobni situaciji kot ti.
Ker imamo v bloku praktično novo (tri leta) telemach napeljavo in po posvetu s sosedi in parimi iz LJ, ki so tudi na kabelskem telemachu, sem se odločil za zamenjavo. Vzrok pa je seveda cena, 36 EUR za dve leti. Dečko, ki dela priklope in pride urejat zadeve na našem področju, je res pripraven in vse sosede so ga pohvalile
smile-1.gif
. Tudi pri nas je bilo tako.

Sedaj imamo ta paket 14 dni.
Moja opažanja:
- v paketu sta brezplačno dva digitalna sprejemnika + analogni sprejem signala na tretjem sprejemniku. Meni je monter dal dva interaktivna sprejemnika brezplačno, čeprav mi je predhodno na suportu odgovorila, da bi moral za drugega mesečno nekaj doplačevati, da naj bi pripadal samo en interaktivni in en osnovni sprejemnik ali conax modul

- priklop (napeljava kabla) je brezplačen samo do ene TV, za drugo nekaj doplačaš (odvisno od porabljenega materiala in časa)

- za ogled nazaj moraš uporabljati interaktivni sprejemnik (na conax kartici se ne da). Ogleda nazaj ni na vseh programih. Delo s tem sprejemnikom mi je še vedno "čudno", se zgleda še nisem navadil
confused-1.gif
Mularija se nič ne pritožuje.

- internet dela ok, WIFI signal pa je nekaj srednjega. Res pa sem prej imel ASUS. Verjetno ga bom moral tudi tu uporabiti. Vse stene so pri nas betonske in je kar težava. V nastavitve routerja (UBEE) pa se še nisem uspel spustiti.

V glavnem, bo za preživet, sploh za teh 36 EUR.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Sploh ni kaj za razmišljati, teh 620 EUR raje porabi za kaj bolj koristnega ,npr. za lep dopust, tako velike razlike napram optiki pa tudi ne boš opazil, če ne rabiš večjega uploada, razen če igraš online igrice, potem bo ping malo večji, to pa je tudi vse. Glede na trend vsakoletnega povečevanja cen pri vseh ponudnikih, ki se očitno lepo dogovarjajo in dražijo, sicer pri tem pazijo, da jim ni mogoče očitati kartelnega dogovarjanja
cool-1.gif
, bi se morali vsi začeti tako obnašati, da bi šli na cenejše pakete....

lp
 

uprevolsek

Zelenc'
25. avg 2017
5
0
1
Ne vem ali naj počakam da napeljejo svojo optiko oziroma da se bodo zmenili z telekomom, ki že imajo napeljano optiko v naše stanovanje. Torej, še razmišljam kaj naj
smile-1.gif

Če mi napeljejo koaks v stanovanje nimajo veliko dela saj imam od vhodnih vrat kakšnih 6 metrov že speljano optiko po kanalu do ruterja. Torej mi lahko po tem kanalu koaks noter pripelje. Dela bo 15 minut. Potem imam od ruterja naprej vse speljano v steni utp kabel 10m, ki gre iz ruterja do siol boxa in potem še od tu naprej v steno še hdmi na tv.
Vse iman praktično napeljano samo priklopijo se naprave. Dela 10 min
smile-1.gif
Kablov ne mislim menjavat ker imam vse v steni. Ok razen koaks ki pride v stanovanje to pa je kot rečeno že vse pripravljeno. Če moram menjat kable ostanem rajši na telekomu.

Potrebujem samo en sprejemnik.

Zanima me :
Interaktivni sprejemnik ima vrjetno HDMI?
Ruter pa tako ali tako ima utp vhode in izhode tako, da z mojimi že napeljanimi kabli lahko uporabljam telemachove storitve ali imajo kakše drugačne kable/priklope od telekoma??

Glede zamika se bomo že navadli, edino če imajo res totalno glupo narejeno
smile-1.gif

Glede položnic, ne vem kako me lahko presenetijo kot pravite nekateri če so cene jasno določene. Edino če so totalno nesposobni tisti, ki pišejo položnice.

Če zakjučim, zakjučka ni
smile-1.gif
ker še vedno tuhtam kaj narediti.
V Celju so Telemachovci kar pridni glede napeljave optike in bi se lahko v bližnji prihodnosti pojavili tudi na naši lokaciji. Ampak kdaj????
smile-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Ne pozabi, da pri Telemachu potrebuješ coax tudi do TV-jev. Je pa Telemachov uporabniški vmesnik na boxu res med slabšimi... mogoče je edino od A1 (bivši Amis) še slabši. Pa Telemach nima zamika na HD programih (razen, če so pred kratkim to spreminjali).