Telekom zvišuje cene

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
959
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
A mi lahko kdo napiše, kako naj prepričam Telekomov Box-s, naj se mi ne ugaša po določenem času, da ga moram za vsak vklop TV-ja ponovno postavljat?? Ni vedno enako, včasih celo nekaj časa zdrži v stand by poziciji, čez noč se pa sigurno popolnoma izklopi.

V nastavitvah imaš čas pripravljenosti verjetno na 4 ure. Daj na 72 ur pa bo mir.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
A mi lahko kdo napiše, kako naj prepričam Telekomov Box-s, naj se mi ne ugaša po določenem času, da ga moram za vsak vklop TV-ja ponovno postavljat?? Ni vedno enako, včasih celo nekaj časa zdrži v stand by poziciji, čez noč se pa sigurno popolnoma izklopi.

V nastavitvah imaš čas pripravljenosti verjetno na 4 ure. Daj na 72 ur pa bo mir.



Najlepša hvala za odgovor, seveda, imel sem nastavljeno na 4 ure. Mi pač ni kapnilo.
redface-1.gif
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
A ima zadnje dni kdo težave z hitrostjo interneta. Meni je hitrost zadnji teden max dl 3mbs ul pa ga skoraj ni cca 0.1 mbs, zvečer pa pade pod 2 mbs. Tv ni mogoče gledat internet pa tud v q... .
So mi že modem menjal pa ni nič bolje.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telekom je predstavil nove pakete Trio. Trio A, Trio B, Trio C.
Opaziti je, da so vključene nižje TV sheme kot so bile pri prejšnjih TopTrio paketih.
Recimo prej pri paketu TopTrio A je bila prej vključena shema MINI, sedaj v paketu Top A je vključena shema OSNOVNA, kjer so sami lokalni slovenski programi.
Podobno pri paketu B. Prej pri paketu TopTrio B je bila vključena shema STANDARD, sedaj v paketu Top B je vključena shema MINI.
Paketu C so vzeli Mega HD, vključili shemo Standard z brezplačnim 2-mesečnim podaljšanjem na shemo Mega HD.
Zgleda so vzeli več vsebine ven, da naročniki, če želijo več programov, več doplačajo.
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Pa dobr, tale Trio A je glih za moje starše, ki gledata POP TV, akanal in Planet, net imata pa za email in novice brat. za 19,90 za prvo leto je tudi ugodna cena.
Odkar izginjajo kanali na DVB-T, je v Teio A dost kanalov...
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Pri vseh je ista finta v malce drugačni finesi. Mečejo programe iz sheme in dražijo, zato ker za razliko od mene in marsikoga na Obali, lahko zaradi lenobe in komotnosti ljudi to počnejo. Jest vedno pogledam ceno brez vezave in kaj mislijo mesečno vse računat zraven.

Najprej mamac pri cenah/vezavah/opremi/kao ugodnostih za začetno obdobje, pol pa poskok cene in računa. Dokler se folk pusti nategovat tudi tam, kjer imajo alternative (večinoma se alternativo da najdet!), pa naj jih lupijo ... just my2c ...
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Današnja položnica za 38,15 € mi prebila mejo potrpljenja.
Imamo osnovi internet pri TS, ker imamo pač optiko je to optika 20/20, nič drugega, nobenih vezav itd.

Uporabljamo samo za internet in kakšno risanko za pogledat na YouTube in kakšen Skype video z babi/dedi.

Kako poznam je potem samo še opcija Amis, osnovni internet, spet nekaj podobnega cenovno, a sem kaj pozabil, a je še kaj drugega.

Razmišljam o opciji da bi z mojo oba vzela HOT Maxi (50 GB), kar pomeni 100 GB mesečno in bi imela samo mobilni internet (cenovno bomba, vsa telefonija in internet za samo 30 €, samo bi moral vseskozi delit povezavo preko telefona, obremenjevati baterijo, itd.
A kdo uporablja internet na tak način.

A obstaja opcija pri TS pogledati, kašen je mesečni prenos podatkov preko modema, da vidim, kje sploh sem pri neomejeni uporabi interneta, ne enem izmet laptopov sem opazil, da sem imel prenosa 5.9 GB v enem mesecu (kar sem pričakoval da bo več).
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Zakaj ne spremenis paketa na cenejsega? Najcenejsi je 10/2 Mbps za 32,99€.
 

mihec87

Pripravnik
10. feb 2016
31
4
8
Če se logiraš v tk modem imaš pod statistics podatke(štejejo se od takrat ko je bil modem nazadnje resetiran oz izklopljen/vklopljen).

Recimo tudi opcija..Hot ima posebej paket hot giga 200gb za 15eur 30dni, pa ubodeš router oz modem z možnostjo sim in ne rabiš nič delit z telefonom(hot je celo mel neke pakete z sim ter modemom na sim in wifi)..
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.322
9.060
113
to je najboljša opcija. če ne rabiš ve kot 200gb prenosa na mesec. 15 € pa roka. Top.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
johan_blond
t2 optika, samo net, cene so oz 24 eur za 10/10 paket, 20/20 je 31 eur
https://www.t-2.net/optika-ftth

Nazadnje ko sem preverjal, je bilo povedano, da lahko dobiš T2 optiko samo na T2 omrežju, na TS omrežju (kjer sem jaz) pa je možnost TS ali Amis (sem dobil takrat napačne informacije / se je vmes kaj spremenilo ?).

24 eur za 10/10 paket bi smatral za korektno ceno.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
T-2 lahko dobiš tudi preko Telekom optike. Ampak sem nekje prebral, da razmišlja T-2 o ukinitvi najnižjega internetnega paketa... da ne boš potem čez pol leta jamral, ko se bo podražilo na 30€.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
t-2.net-mobilni-top max po 10€ neomejeno! data samo npr. (pač ne uporabljaš telefona in sms-jev sploh!) Pogledaš, če imaš signala dovolj, nabaviš SIM + LTE routerček ... poglej in se še malo informiraj na neuradnem t-2 forumu :
https://www.t-2.net/mobilni-top
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
t-2.net-mobilni-top: V tem paketu bo pri doseženi porabi 500 MB prenosa podatkov v posameznem obračunskem obdobju uvedena omejitev hitrosti prenosa podatkov na 64/64 Kbit/s do konca tega obračunskega obdobja.V naslednjem obračunskem obdobju se ponovno vzpostavi običajna hitrost prenosa podatkov.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Za tole se pa res ne splača LTE routerja kupovat. 64/64 danes praktično neuporabno, tistih 500MB, ko imaš polno hitrost, je pa še za telefon bolj malo. Poleg tega je 10€ absolutno predrago, če rabiš samo 500MB neta.
 
Nazadnje urejeno: