Telekom zvišuje cene

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.473
859
113
No, sej ravno to me rahlo skrbi. Po drugi strani mi je pa prav vseeno za to revščino, ki jo imam zaradi oddaljenosti od centrale trenutno na bakru (pa bi lahko zdaj že imel optiko, če bi se mojstri na drugi strani vsaj malo potrudili....). Če ne, pa vzamem od A1 Domači net z opcijo TV as LTE.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
To je nagrada za počep s strani A1 in Telekoma glede proplusa. Če bi vodstva obvestila svoje naročnike, da se bo podražilo za 8+€ svoje naročnike, bi folk v večini rekel NE in proplus oziroma Telemach nebi mogla izsiljevati.Tako pa smo primorani plačevati tem iz proplusa, čeprav jih ne gledamo.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Če imaš vezavo zaradi ugodnosti oziroma kupljenega aparata lahko prekineš aneks brez stroškov zaradi teh podražitev?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.843
602
113
Lahko prekineš pogodbo, samo moraš pa poplačati preostanek dolga zaradi aneksa, če si npr. vzel subvencioniran telefon.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
To je nagrada za počep s strani A1 in Telekoma glede proplusa. Če bi vodstva obvestila svoje naročnike, da se bo podražilo za 8+€ svoje naročnike, bi folk v večini rekel NE in proplus oziroma Telemach nebi mogla izsiljevati.Tako pa smo primorani plačevati tem iz proplusa, čeprav jih ne gledamo.

Telekom pa pleni s Planetom.

Počepnil je le A1 pa majhni.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
To je nagrada za počep s strani A1 in Telekoma glede proplusa. Če bi vodstva obvestila svoje naročnike, da se bo podražilo za 8+€ svoje naročnike, bi folk v večini rekel NE in proplus oziroma Telemach nebi mogla izsiljevati.Tako pa smo primorani plačevati tem iz proplusa, čeprav jih ne gledamo.

Točno tako. Enostavno bi morali dati dodatno opcijo proplus, pa bi se stvari hitro skristalizirale, samo kaj, ko to nikomur ni v interesu (razen uporabnikom seveda).
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Ja in vrneš aparat.

Kaj pa menjava paketa? Imam sklenjenega enega “starega” pred uvedbo EU tarife zame potrebnega. Zdraj je pa za skoraj 100% drazji od tega kar dejansko rabim. Mam pa vezavo se nekaj mesecev.

Te podrazitve niso fer. Ce podpises pogodbo za x let je to to. V bistvu si tu na slabsem kot krediti v frankih.
smile-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
To je nagrada za počep s strani A1 in Telekoma glede proplusa. Če bi vodstva obvestila svoje naročnike, da se bo podražilo za 8+€ svoje naročnike, bi folk v večini rekel NE in proplus oziroma Telemach nebi mogla izsiljevati.Tako pa smo primorani plačevati tem iz proplusa, čeprav jih ne gledamo.

Točno tako. Enostavno bi morali dati dodatno opcijo proplus, pa bi se stvari hitro skristalizirale, samo kaj, ko to nikomur ni v interesu (razen uporabnikom seveda).

Toliko je bilo o tem napisanega, pa nekaterim še vedno ni jasno, da je Proplus pogojeval, da so kanali v osnovnih shemah, torej ne smejo biti v ločenem paketu.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.473
859
113
Moje vprašanje iz prejšnje strani je po objavi (že tretje letošnje) podražitve spet aktualno.

S Telekomom sem imel že tudi telefonske pogovore, ampak opcije, ki so na voljo, so milo rečeno smešne. Edini opciji, ki jih vidim, sta, da se prestavim na drugega operaterja (moram dobro prekalkulirati ponudbe) ali pa da fiksne storitve v celoti skenslam in po nekaj mesecih upam, da se lahko nazaj priklopim....
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.473
859
113
Ziher?

Citiram z njihove strani:
Citat:
Nov naročnik je vsak naročnik, ki sklene pogodbo, pri tem pa je izpolnjen pogoj, da v omrežju Telekoma Slovenije priključek na njegovem naslovu in njegovi številki stanovanja v preteklih šestih mesecih ni bil zaseden.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
A mi lahko kdo napiše, kako naj prepričam Telekomov Box-s, naj se mi ne ugaša po določenem času, da ga moram za vsak vklop TV-ja ponovno postavljat?? Ni vedno enako, včasih celo nekaj časa zdrži v stand by poziciji, čez noč se pa sigurno popolnoma izklopi.