Telekom zvišuje cene

pipiloka

Zelenc'
7. avg 2015
3
0
1
Pri Telekomu sem pred malo vec kot enim letom sklenil Top duo razmerje in imam ene 50 EUR stroskov pod aneksom (akc. paketni popust, brezplacna namestitev). Ce se sedaj odlocim, da grem stran od njih, ker paket drazijo in naj bi bil odstop brez stroskov, ali moram poravnati tudi te stroske aneksa, ki me vezejo sicer za 24 mesecev ali mi jih ni potrebno?
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Telekom je državna "prčija", ki financira in sponzorira kup kozlarij, ki si jih zaželijo trenutni vladarji. Telefončkarji, PC-jarji in TV-jarji pa to vse plačate!
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Ce recimo skenslas vse tv internet itd. pa si nastimas samo net da je nekak kulturen torej ce ze vleces dol film da ga potegne v nevem 2 urah, bi prislo to najceneje koliko? Sam da varianta nitelemach do 5mb linija ker jo imam in je vredna glih en klinc, teh 5mb vidis ob praznikih
Torej bi imel filme postimane, rtv slo 1 vleces preko zeblja ali prek prej neta mmc, kaj pa kaksen discovery se da to prek neta ali media playerja dobit, pa se kaksen kanal ker potem se itak gledljivost konca?
 
Nazadnje urejeno:

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Ce recimo skenslas vse tv internet itd. pa si nastimas samo net da je nekak kulturen torej ce ze vleces dol film da ga potegne v nevem 2 urah, bi prislo to najceneje koliko? Sam da varianta nitelemach do 5mb linija ker jo imam in je vredna glih en klinc, teh 5mb vidis ob praznikih
Torej bi imel filme postimane, rtv slo 1 vleces preko zeblja ali prek prej neta mmc, kaj pa kaksen discovery se da to prek neta ali media playerja dobit, pa se kaksen kanal ker potem se itak gledljivost konca?

Če imaš optiko, je internet pri T2 10/10 23,99€.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
imam tudi t2 sam nebi vedu ce je optika telemach je vrjetno vdsl al preko cesa ze gre teh 5mb. 23 eur neta 10/10 ali komplet trio k je se tv pa je 33eur, tle nisem kej prevec naredu. Pa tudi mislim da je optika 10/10 kr luksuz.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
ko sem za podjetje iskal storitve sem ugotovil, da t2 piše neto cene, telekom pa bruto...
bonk.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Imam TK modri paket in veliko uporabljam pogled za nazaj, pa me jezi, ker mi vsako oddajo ali film prekine malo pred koncem, tako, da ne veš, kakšen je zaključek. Prosim za komentarje.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Imam TK modri paket in veliko uporabljam pogled za nazaj, pa me jezi, ker mi vsako oddajo ali film prekine malo pred koncem, tako, da ne veš, kakšen je zaključek. Prosim za komentarje.

saj stisneš OK na daljuncu in se predvajanje nadaljuje z naslednjo oddajo in tako vidiš film do konca. Problem je, ker se TV postaje ne držijo ur predvajanja. Ampak meni to ni moteče, praktično ničesar po sporedu ne gledamo. Vedno za nazaj, tudi poročila začnemo 15 minut kasneje gledat, da se rešimo reklam
cheer.gif
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:... ce ze vleces dol film da ga potegne v nevem 2 urah...
Pač vlečeš dol v manjši rezoluciji in bistveno prej potegne dol ... (npr.1280x720 je 4x večji fajl kot 640x360) - pač približno SD kvaliteta ...
stupid-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Imam TK modri paket in veliko uporabljam pogled za nazaj, pa me jezi, ker mi vsako oddajo ali film prekine malo pred koncem, tako, da ne veš, kakšen je zaključek. Prosim za komentarje.

saj stisneš OK na daljuncu in se predvajanje nadaljuje z naslednjo oddajo in tako vidiš film do konca. Problem je, ker se TV postaje ne držijo ur predvajanja. Ampak meni to ni moteče, praktično ničesar po sporedu ne gledamo. Vedno za nazaj, tudi poročila začnemo 15 minut kasneje gledat, da se rešimo reklam
cheer.gif


Se nisem pravilno izrazil, slika zmrzne in ne morem nič, npr. 5 min. do konca, tudi tipka za hitro previjanje ne dela, pač vse zamrzne.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Zakaj za vraga/boga ne poklices na siol in zakaj to tukaj sprasujes? Meni nic ne zmrzne, stisnes ok in zadeva siba dalje...
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Zakaj za vraga/boga ne poklices na siol in zakaj to tukaj sprasujes? Meni nic ne zmrzne, stisnes ok in zadeva siba dalje...


Velikokrat sem kaj vprašal alteraše in sem dobil odgovore, ampak ne na tvoj grd način, zato se je..
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Lol.
No sej mogoče ni bil najlepši način, da ti to pove a na koncu je vseeno imel prav. Tukaj ti težko pomagamo pri takem problemu.
Sam pa tudi nimam takih težav, kot jih ti opisuješ.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.473
859
113
Bom kar to temo izkoristil.

Imam paket Modri, situacija je pa taka, da se razen mobitela drugih storitev trenutno ne uporablja in se jih še en čas ne bo (govora je o mesecih). Imam sicer vezavo (hvala nategunu na Telekomu...), ampak strošek poplačila aneksa vezave spet ni tako hudo visok. Bolj me muči, kaj se najbolj splača narediti. Da še naprej plačujem neuporabo fiksnih storitev, je neumno, če dam zadevo na mirovanje, je kljub mirovanju še vedno treba plačevati polovično naročnino (!!!), ko sem jih spraševal po spremembi na nek najmanjši možen paket, so mi ponujal najmanjši TopTrio paket, s katerim spet ničesar ne profitiram... Komplet odpoved?
Je kdo že imel takšno oz. kakšno podobno situacijo?

P.S.: Mobilnega dela namenoma nisem omenjal, ker z njim vem, kaj bom naredil.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Prenos mobilne številke h kakšnemu cenejšemu ponudniku (če nisi objektivno ali subjektivno navezan na Telekomovo omrežje, imaš izbire precej) ter komplet odpoved storitev pri Telekomu. Ko se boš čez nekaj mesecev vrnil, boš pa lahko koristil popuste za nove naročnike.... win win.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
To absolutno gre skozi, ce nima potem problema dobiti nazaj priklopa, tako kot pri nas v vasi nekateri
ze mnogo let cakajo na prosti prikljucek, med drugim tudi prijatelj, se je zafrknil ravno na tak nacin, ker je sel za nekaj mesecev v tujino, med tem casom pa je seveda dobil drug sovascan.