Kateri medijski predvajalnik

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Jaz doma brez problema gledam 1080p z DTS HD zvokom na RPi3 ( povezan s kablom na internet linijo 100/10 mbit/s ).
Vse je odvisno od serverja, s katerega streamaš.

V notranji mreži ( iz PC HDD-ja ) pa vedno dela vse tekoče.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Na kodiju je ikonica dts-HD master audio
Nimam pa pojma, kakšna je bitna hitrost.

Vem samo, da je zvok vrhunski.

No, tudi pri klasičnem dts-u je zvok vrhunski.
 
Nazadnje urejeno:

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Če koga zanima in ve za kaj se gre naj proba na:
Phoenix -> MorePower -> HD Audio ( tu noter je nekaj starejših filmov v DTS HD in DD HD al kaj je že pri
Dolby-ju tisti boljši kodek )
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Pri dolby je boljši codec True HD, če pa gremo še en nivo višje (11.1 recimo) pa je DTS:X in pa Dolby atmos.

Mi pa je zanimivo, da imaš sliko recimo samo 1080p, audio pa vseeno dts master audio, tu je potem zvok skoraj višji bitrate od videa
wink-1.gif
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
A imajo teli android predvajalniki tudi možnost zoom-a pri sliki oz predvajanju videa - to funkcijo je imel WD TV player da si na manjših TVjih lahko cinema format povečal na račun tega da je odrezal malo slike levo in desno?
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Citat:
Uporabnik birca pravi:
Pravkar nabavil Beelink MINI MXIII II TIPKOVNICO . Z obojim zelo zadovoljen.

Kako dolgo si moral čakati?
Še nikoli nisem naročal, zato bi vprašal, kaj moram pri naročanju označiti.
Pri "Warehouse Options:" treba označiti EU ali China?
In katero opcijo moram označiti pod "Available shipping methods:"?

Zraven bi naročil še tale daljinec:
http://www.gearbest.com/mice-keyboards/pp_104418.html
Je ok?
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Označiš pač opcijo, ki ti bolj paše, verjetno je to EU warehouse, pri shipping kolikor vidim ne pošiljajo v Slovenijo , če daš recimo Avstrijo , pa označiš odvisno koliko se ti mudi, toliko € te shipping stane
smile-1.gif


Čakaš pa kake 2 tedna iz EU in 1+ mesec iz CHN.
 

skrba

Zelenc'
23. jul 2012
15
0
1
Beelink MINI MXIII II TV Box Amlogic S905X Quad Core - tale zadeva bere podnapise zraven filmov? Filmi so na WD Cloudu?

Če nimaš tipkovnice ali dalinca potem zadevo ne moreš uporabljat? Right? Povem je must buy še to?
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
Citat:
Uporabnik Clancy pravi:
Citat:
Uporabnik birca pravi:
Pravkar nabavil Beelink MINI MXIII II TIPKOVNICO . Z obojim zelo zadovoljen.

Kako dolgo si moral čakati?
Še nikoli nisem naročal, zato bi vprašal, kaj moram pri naročanju označiti.
Pri "Warehouse Options:" treba označiti EU ali China?
In katero opcijo moram označiti pod "Available shipping methods:"?

Zraven bi naročil še tale daljinec:
http://www.gearbest.com/mice-keyboards/pp_104418.html
Je ok?

Iz Gearbest čakam v povprečju cirka 20 dni. Žal tej "kekci" nimajo Slovenije za EU.
Plačal sem tudi davek naši carinski pošti.
frown-1.gif
.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik skrba pravi:
Beelink MINI MXIII II TV Box Amlogic S905X Quad Core - tale zadeva bere podnapise zraven filmov? Filmi so na WD Cloudu?

Če nimaš tipkovnice ali dalinca potem zadevo ne moreš uporabljat? Right? Povem je must buy še to?

ja delajo podnapis, če uporabljaš naprimer Kodi predvjalnik.

Upravljat se verjetno da tudi s kakim appom na telefonu, samo iz izkušenj ti povem, da je daljinec s fizičnim tipkam veliko boljša zadeva. Par postov nazaj je nekdo dal link, do enga "univerzalnega".
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.439
243
63
Kot že rečeno, res nima smisla preplačevat teh Boxov v Sloveniji. Na Gearbestu dejansko dobiš ultra ceneje. Če se ti ne mudi pustiš navadno poštnino, ki je zastonj, pride nekje v 20dnevih in redko dodajo davek, carine itak ni pri teh vrednostih, pa dobiš zadeve bistveno, bistveno ceneje.

Te dve opciji sta najboljši ta hip. Android TV box z S905 čipom ala MXIII GII za 65EUR.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Jaz sem si že pred časom nabavil Beelink GT1 http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_416057.html z S912 in Androidom 6 in sem zadovoljen z njim. Jaz ga upravljam s Harmonyjem in aplikacijo na telefonu. Imam pa dve vprašanji. Prva je kaj uporabljate za gledanje Youtuba? In druga a se da nastavit, da ko daš na pauzo da prime takoj, ne pa da klikneš dvakrat. In potem še exit, da izgine OSD. Na xTreamerju je bil potreben samo en klik na pauzo in en za play. Tudi OSD je izginil sam. Tu pa samo odvečno klikanje...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Se mi zdi, kot da ne uporabljaš Kodi predvajalnika?
Ker v kodi si lahko namestiš youtube addone.
Ter na telefon si namesti Yatse app in lahko s telefona "pošlješ" youtube video na Kodi (oz ga imenuje media center).

Play pauza meni deluje z enim klikom, osd pa sam zgine. Če se da pa nastavit kako hitro zgine osd, pa ne vem.