Telemach!!!

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Posebej je fajn ker te nobena novica ne preseneti!
evil.gif




20minutzaopicamipress!
cool-1.gif
 

Davorle

Zelenc'
25. sep 2015
11
0
1
Jaz imam Cisco PDS 3121,že skor leto dni. Res da nima digitalnega ekrančka,dela pa precej bolje od predhodnikov.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik Davorle pravi:

Jaz imam Cisco PDS 3121,že skor leto dni. Res da nima digitalnega ekrančka,dela pa precej bolje od predhodnikov.
Torej ni zastojev, nedelovanja, ni ga potrebno 1x na teden restartat...Kaksna pa je hitrost menjave kanaliv? Si lahko poljubno razvrstis kanale.

Hvala
 

Davorle

Zelenc'
25. sep 2015
11
0
1
Iz elektrike ga ugasnem pribljižno 1 mesec,na reset sem pozabil,preklop med kanali BP ,željene kanale imam nameščene med pripljubljene. Tu imam samo cca 50 kanalov od skupnih cca 200-ostli so namreč negledljivi. Pogrešam Novo tv , oz programe iz hrvaške.
lp
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.300
6.528
113
Ogled nazaj ni uporaben, ker je slaba podpora HD kanalom, le redki podpirajo. Drugo kot HD pa tak ni za gledat
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
- Če sklenem paket Gold Trojka Extra piše da dobim zraven brezžični usmerjevalnik WiFi. Zanima me, kakšen usmerjevalnik dobiš?

Dobiš najcenejši TP-Link WR841N, ki drugače stane kakih 22€.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
- Če sklenem paket Gold Trojka Extra piše da dobim zraven brezžični usmerjevalnik WiFi. Zanima me, kakšen usmerjevalnik dobiš?

Dobiš najcenejši TP-Link WR841N, ki drugače stane kakih 22€.
Meni je bilo rečeno da dobiš integriran router in modem. Zgoraj omenjeni usmerjevalnik ne podpira hitrosti, katere ponujajo na Gold Trojka Extra 150/4? Ali
confused-1.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
- Če sklenem paket Gold Trojka Extra piše da dobim zraven brezžični usmerjevalnik WiFi. Zanima me, kakšen usmerjevalnik dobiš?

Dobiš najcenejši TP-Link WR841N, ki drugače stane kakih 22€.

Ne govorit na pamet...
rolleyes-1.gif

Pri Gold Trojki Extra bo po vsej vrjetnosti ta, ker ima gigabitne porte : https://www.mimovrste.com/usmerjevalniki-routerji/tp-link-wl-router-3mimo-tl-wr1043nd
Vsaj pri Premium je bil ta.
wink-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Ne ni ta. Dobiš Cisco modem, ki je tudi wifi router. Ne vem pa kateri model trenutno talajo. Jaz imam še EPC3925.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Kolikor vidim, ste dobivali različne stvari. Najmanj od vsega bi mi koristila integrirana zadeva, ker bi imel modem inštaliran v drugem nadstropju kot bi imel router.
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Ja takega sem jaz sedaj dobil na eni lokaciji, ampak "po vezah".
wink-1.gif
Lahko kako pomagate da bi tudi jaz dobil omenjeni router po "vezah" ?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Poklici tja, vprasaj, pa se zmeni, jaz nisem rabil nobenih "vez"...
Sem klical, pa gospodična na drugi strani rekla, da ona ne ve kakšno opremo dobiš , in da bo to monter ugotovil bla bla bla.
Skratka nič se mi ni uspelo dogovoriti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če si kot fizik, ti žal ne morem pomagat, moja veza je za poslovne partnerje.

Ti samo naroči, če imaš Extra je itak router vključen v naročnino, potem pa teti reci, da te mora monter obvezno en dan prej poklicat
wink-1.gif
in potem njemu naročiš ta boljši router.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Če si kot fizik, ti žal ne morem pomagat, moja veza je za poslovne partnerje.

Ti samo naroči, če imaš Extra je itak router vključen v naročnino, potem pa teti reci, da te mora monter obvezno en dan prej poklicat
wink-1.gif
in potem njemu naročiš ta boljši router.
Pravkar sem si dopisoval s Telemachom in mi brez mesecne narocnine NE pripada locen router
frown-1.gif
. Torej brez "vez" ocitno ne bo slo.