Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Meni pa ne dela hd cinestar premier1, 2, včeraj še OK, danes ne več. So kaj spremenili s 15.1?
Tudi meni ne dela
10.gif
Imam Jackpot paket.
Prosim za vašo pomoč ker na HelpDesku ne dobim nikogar.
- Na njihovi spletni strani piše, da imajo novi naročniki 3 mesece naročnino 1€. Ker mi 156€ veliko pomeni me zanima, ali naj žena kot zdajšnji naročnik naročnino prekine in jo sklenem jaz? Kaj mi priporočate za najugodnejšo varijanto?
- Če sklenem paket Gold Trojka Extra piše da dobim zraven brezžični usmerjevalnik WiFi. Zanima me, kakšen usmerjevalnik dobiš?

Hvala
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Meni pa ne dela hd cinestar premier1, 2, včeraj še OK, danes ne več. So kaj spremenili s 15.1?

"Mojstri" so odklopil HBO,Cinestar in karkol je blo v akciji kar vsem - po dolgem in pocez.. ko dobis ekoga na supportu - te vklopijo nazaj.. TV pa pustis na zaklenjenem kanalu cca 10 min.. ne verjamem, da bo slo brez klica na podporo.. razen ce bo klicov tolk, da jim bo potegnilo...
evil.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Ima Telemach kje objavljene programske sheme, kjer se vidi, kateri programi so odklenjeni v določenem paketu?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Tudi meni ne dela Imam Jackpot paket.
Prosim za vašo pomoč ker na HelpDesku ne dobim nikogar.
- Na njihovi spletni strani piše, da imajo novi naročniki 3 mesece naročnino 1€. Ker mi 156€ veliko pomeni me zanima, ali naj žena kot zdajšnji naročnik naročnino prekine in jo sklenem jaz? Kaj mi priporočate za najugodnejšo varijanto?
- Če sklenem paket Gold Trojka Extra piše da dobim zraven brezžični usmerjevalnik WiFi. Zanima me, kakšen usmerjevalnik dobiš?

Hvala
Mi lahko prosim svetujete, glede prejšnjega vprašanja.
Pa še eno vprašanje. Sedaj imam Conax kartico. Razmišljam da bi jo zamenjal za digitalni sprejemnik, da bi lahko koristil vse ugodnosti katere mi nudijo (72 ur, snemanje....). Zanima me, ali je smiselna zamenjava? Delujejo ti digitalni sprejemniki dobro ali so še vedno sami problemi z njimi? lahko na njih urejaš programe oz. jih poljubno prerazporejaš na programska mesta?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Meni ni všeč, že zaradi tega ker imam potem tisti beden daljinec od receiverja. Drugače pa slika in zvok je OK.

rešitev za ogled nazaj iščem v uporabi d3go na TVju, ampak meni žal ne dela...
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Jaz imam optiko in sprejemnik Cisco 4682DVB - http://telemach.si/Binary/314/navodila_cisco_4682.kabellskipdf.pdf
Včasih šteka in zašteka. Je potreben izklop in vklop. Včasih... Zdaj že kake pol leta nisem klical tehnične službe, ker znam vse sam - vse možnosti soft in hard reboota, system update in vse ostalo, kar pride včasih prav. Včasih... Recimo enkrat na teden naredim system update, pa je. Mogoče bi šlo več tudi brez, pa sem se navadil...
Gledanje za nazaj je OK, snemanje pa - nima trdega diska, tako da moraš priklopit zunanji disk (priporočajo Toshibo) ali pa ga najet, kar je...
Kar se tiče daljinca, jaz s tem (je pač tak kot je) upravljam tudi televizijo. Imam Sony in ni bilo problema nastavit...
Sem tudi imel varianto samo kartico, pa mi, predvsem zaradi gledanja nazaj (in prevrtet vse reklame) sploh ni žal...
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Je vredno, sam nimam nobenih problemov s CISCO 4682 ((no ja... 2 x na mesec ga ugasnem in ponovno prižgem) .

TV program je dejansko negledljiv brez ogleda za nazaj.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Ko se enkrat navadiš na ogled nazaj, je gledanje navadne televizije prava muka... na CAM modulih vztrajajo le še veliki zagovorniki "enega daljinca", "nobene dodatne škatljice poleg TV-ja" ter tisti, ki ogleda nazaj ne poznajo, ali zelo malo gledajo TV. Je pa žal čisto res, da ima Telemach relativno slabe STB-je.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Je vredno, sam nimam nobenih problemov s CISCO 4682 ((no ja... 2 x na mesec ga ugasnem in ponovno prižgem) .

TV program je dejansko negledljiv brez ogleda za nazaj.
Sedaj imajo Cisco 3121.