POP TV in Kanal A bosta plačljiva

I

Izbrisan uporabnik #488

pol bi lahko znižali
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Uradno kdo?

Ker meni se je že zgodilo, da so mi na helpu in na šalterju trdili eno, čez tri dni pa uradno drugače.
wink-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Kaj uradno kdo? Telemach na info@telemach.si in sicer na citirano vprašanje:

Pozdravljeni,

že nekaj časa nazaj sem zasledil v medijih, da hoče Pop TV za svoje kanale 5€ mesečne naročnine. Upam, da boste te njihove kanale dali pod opcijo doplačila, tako kot je denimo HBO. Vsaki sam, pa se naj odloči ali bo doplačal ali ne. Ne vidi se mi namreč pošteno, da popustite njihovim zahtevam in njihove programe date v shemo in posledično dvignete naročnino. V nasprotnem primeru bom primoran vse skupaj premisliti in oditi k drugemu operaterju kabelskih storitev.

Lep pozdrav
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Saj če operaterjem zrihtajo 50 000 novih naročnikov. Potem lahko operaterji tudi Pop plačajo.
Win Win situacija za vse,razen za tiste ki so na DVB-T
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz pa mislim, da tisti, ki sedaj nimajo IPTV (ali kabelske ali kaj podobnega) je tudi zaradi POP TV-je ne bodo sli narocevat... Vsaj vecina ne... Ker vecina teh, ki so brez povezave, je starejsih, ki interneta sploh ne potrebujejo... in dvomim, da bodo pripravljeni placevati cca. 20€ vec kot so dosedaj palcevali ... Sicer pa pustimo se presenetiti...
grims-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Jaz sicer nisem neki privoščljivec, vendar v tem primeru ukinjanje zemeljskega prenosa prav privoščim PRO Plusu, da si izkoplje zelo globoko jamo iz katere se več ne bo izkopal.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Lastniki POPa so maeričani, ki mislijo, da povprečen Slovenec ne more brez njihovih zafnanih voditeljev in brezveznih reaalityshowov. Ali pač?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Nekaj takega ja. Je.bejo naj se in oni in njihov gnil program. Še Planet tv je boljši.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
zanima me kdo je njihova publika, ker so baje najbolj gledani

starost, izobrazba itd.

ker občutek imam, da mljaših tv ravno ne zanima toliko kot drkanje telefonov in internet, bolj izobraženih pa tisto poenumljanje tudi ne
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Tisti ki do sedaj niso na kablu, niti ne bodo zaradi POP-a.
Moja žena gleda Usodno vino, jaz ne. Poročila pogledam na RTV ker povedo bistvo.
POP-ovci pa tri dni ponavljajo isto novico, samo na malo drugačen način.
bonk.gif

Ja, pa žena "gleda" tisti survival in to tako, da je celi čas s tablico na fejsiču, TV pa tačas brez veze sveti, ker ga nihče ne gleda.
Tako bo Amis imel napačen podatek o tem, kaj dejansko gledamo.
evil.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
gonzo: kako lahko ženi pustiš poneumljanje, raje skočita pod rjuhe se pogret
smile-1.gif
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
zanima me kdo je njihova publika, ker so baje najbolj gledani

starost, izobrazba itd.

ker občutek imam, da mljaših tv ravno ne zanima toliko kot drkanje telefonov in internet, bolj izobraženih pa tisto poenumljanje tudi ne
.... ampak, če ne gledaš poročil na popu, pol ne boš izvedel, kdaj se bo, če se bo zgodilo najhujše
hysterical-1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
med gledalci DOBESEDNO VRE! česar se ne spominjajo niti najstarejši prebivalci.
Sneg je razveselil naše najmlajše. Več novic pa po oglasih. Primer bomo še naprej spremljali. -Edi. -Darja...
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
med gledalci DOBESEDNO VRE! česar se ne spominjajo niti najstarejši prebivalci.
Sneg je razveselil naše najmlajše. Več novic pa po oglasih. Primer bomo še naprej spremljali. -Edi. -Darja...
467716-post_slo.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
KSZ
pa ne vem kaj se sedaj folk buni. državne televizije baje noben ne gleda pa jo je potrebno plačati. te programe pa baje full gledajo pa bi jih imeli zastonj
butalastan...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Davka oz recejo mu prispevel ne mores kar tako skinit