Kateri medijski predvajalnik

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Moram enkrat probat. Tu si lahko pogledaš. https://www.nvidia.com/en-us/shield/games/geforce-now/

"Stream the incredible performance of GeForce® GTX 1080 gaming graphics NVIDIA Pascal™ GPUs to your SHIELD device with the next-generation GeForce NOW. It's instant gaming satisfaction, with no downloads or patches.

Instantly stream graphics-intensive PC games like The Witcher 3 at 60 frames per second and up to 1080 resolution."

Primer (malo naprej prevrti): https://www.youtube.com/watch?v=zoL5Pe6HKCI
 
Nazadnje urejeno:

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.445
243
63
Če kdo trenutno kupuje, en precej zanimiv Android TvBox v akciji za 47€ - Tanix TX9 Pro, koda: GBTX9P

Android 7.1, S912, 3/32GB, HDMI/CEC, Bluetooth 4.1, Lan 1000GB, Wifi 2.4/5.8G, SPDIF, LCD Display
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sprobal Telemach EON na nvidia shield. Dela super.
zmaga.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Na Chromecast ničesar ne nalagaš. Na Chromecast castaš iz svojega telefona. Če želiš uporabljati z daljincem, potem potrebuješ Android TV Box (Xiaomi Mi Box, Nexus Player, Nvidia Shield, ...).
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Torej pi2 z kodijem jest nemorem nastimat da bi imel samo internet in na pi2 gledal preko nekega streama kaksne discovery pa recimo slo 1 ki je dostopna na spletu? Drugace ali obstaja plugin streamov za nekaj tv kanalov da jih gledas za brezvezno saltanje po tv ker hbo bi nadomestil z dolvleko filmov in jih gledal iz diska

Ampak te streami da so resni ne da je mrtu stream po enem mesecu in potem jovo na novo. Kaj pa tisti dreambox ki je vcasih skoz updejtal listo in ste gledali polno enih programov za free?
Pac razmisljam v smeri da bi skenslal vse in sopal net prek gsm ki so ze dost velki paketi za obcasno gledanje tv
 
Nazadnje urejeno:

rupa

Pripravnik
28. feb 2008
137
1
18
Kateri tv box večinoma samo za kodi in eon? Tako da dela tekoče brez zatikanja.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Danes sem uspel sicer bol na hitro sprobat EON za Smart TV na Mi Box 3 TV. Izgleda da app deluje ok, napram TVju edino na dalincu pogrešam fizično številčnico in tipke za CH+-, ki pri EONu vseeno pridejo prav (stvar navade). Če bo delal dalinec od TVja preko HDMI-CEC, bo sploh super, zaenkrat sem probal samo na projektorju.

Za hec sem probal namestit tudi mobilni EON (direktno iz apkja). Tudi ta se namesti in načeloma deluje (zagnat ga je seveda treba preko sideload launcherja), ampak je upravljanje jasno prilagojeno za touchscreen in brez miške bolj težko kam prideš. Kanali so sicer delovali, potem je app nekaj nagajal in sem ga dol vrgel, ker ga itak nimam namena uporabljat. EON za Smart TV je uglavnem prava stvar.

Sem pa sprobal tudi Kodi, dodal NFS share iz NASa in DTS-MA passthrough na receiver deluje (filma s DD True-HD pa nisem imel pri roki).
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kar se tiče EON in daljinca. Tudi sam pogrešam to na Nvidiji. Verjetno bi se dalo rešit s priklopom kakega cheap daljinca z aliexpressa, pa priklopiš na USB?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Če vam CEC deluje, lahko poskusite z daljincem od TV-ja. Na določenih TV-jih (npr. Sony) je treba v nastavitvah vklopiti, če želiš, da se channel up/down in številke posredujejo preko CEC-a.