Kateri medijski predvajalnik

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jaz drugače uporabljam E-350 vezanega na AV Receiver in Kodi za predvajalnik. Full HD filme predvaja tekoče, zvočno dekodiranje pa prepušča receiverju. Ker je to že dokaj stara varijanta, bi z novo verzijo tudi 4K verjetno delalo.
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.397
239
63
Če komu prav pride, Sunvell R69 (Android 6.0, Allwinner H2, ARM A7, Mali400, 8/1GB) je trenutno KLIK.
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
sem kar stick nabavila. od amazona. bo kar dovolj, pa iz nemčije ga dobim, da bo vtičnica za štrom prava. Hvala za pomoč.

dobila, sprobala in dela kot se za gre
cheer.gif
Meniji so mi malo smotani sicer, ampak dela pa kot je treba.
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Že nekaj časa se poigravam z mislijo, da bi na svoj drugi TV priključil eno takole škatlico, si naložil gor Amis MobiaTV in na ta način imel drugi TV skoraj zastonj. Bi to šlo? Je kje kaka past?
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
2
38
jaz imam Tvin na takem boxu in preku wifi laufa top! Brez zatikanja...kot bi gledal po klasični liniji.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
577
5
18
Tole zgleda čisti android box s kodijem....

Pa tole tudi ni res...

But is it legal?

YES! Definitely. It is completely legal to use as you are not saving the content just streaming. That is the great thing about it.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Kupujem android tv box,ki mora imeti SPDIF priključek, da ga lahko priključim na ojačevalec.
Podpirati mora tudi zvok DTS, ki ga ima večina mojih mkv datotek.
Cena približno 100€.
Katerega predlagate?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Tole kupi: https://www.mimovrste.com/predvajalniki-medijski/xiaomi-multimedijski-predvajalnik-mi-box-3

PS: Link do mimovrste sem dal sam zato, ker je bilo najenostavneje... cenejšo opcijo si lahko sam poiščeš (pa ne kupuj prepoceni... ker obstajata dve verziji... ena z uradnim Android TV in ena s kitajskim softwareom).

Podpira pa zvok do DTS. VSe kar je več downmixa... DTS HD MA, DTS TRUE HD, niti passthrough ne dela. Morda dobro vedeti pred nakupom, če ti receiver podpira HD zvok.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Digitalni izhod je v 3.5mm jacku (potrebuješ pač adapterček iz 3.5mm na toslink, ki ga dobiš praktično kjerkoli... tudi bigbangu). Passthrough tudi dela... 10x raje kupim official android tv kot pa neke all powerful boxe s kitajskim sw-jem kot je minix...

PS: kar piše, da podpira, je HW decoding... praktično vsaka škatlica, ki ni popolnoma podhranjena (ala rpi) lahko vse DTS HD + mega whatever zvoke dekodira v softwareu, če tvoj receiver tega ne zna preko passthrough (ki je v večini modernih receiverjev preo HDMI-ja).
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Treba je samo vedet, da Toslink ne podpira prenosa Dolby TrueHD in DTS-HD Master Audio.. To gre samo preko HDMI
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Digitalni izhod je v 3.5mm jacku (potrebuješ pač adapterček iz 3.5mm na toslink, ki ga dobiš praktično kjerkoli... tudi bigbangu). Passthrough tudi dela... 10x raje kupim official android tv kot pa neke all powerful boxe s kitajskim sw-jem kot je minix...

PS: kar piše, da podpira, je HW decoding... praktično vsaka škatlica, ki ni popolnoma podhranjena (ala rpi) lahko vse DTS HD + mega whatever zvoke dekodira v softwareu, če tvoj receiver tega ne zna preko passthrough (ki je v večini modernih receiverjev preo HDMI-ja).

Tole ne bo držalo. Jaz imam Minix H-8, pa ne podpira passthrough. In kakor sem gledal manj kot 10% android škatel podpira passthrought DTS HD MA. Razen če se je vmes kaj spremenilo...
 
Nazadnje urejeno: