Kateri medijski predvajalnik

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
raspberry pi (cca 40€) + sd kartica + napajalnik za telefon + hdmi kabel, xbmc je zastonj
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Tu imas odgovor.

What is the maximum external hard drive size supported by the NEO X5?
3 TB. 3.5 TB is reported not to work.

Se ti pa splaca malo pocakat z nakupom. Cez kaksen mesec naj bi prisel X7, Quad Core, 2 giga RAM, govorijo o 32 giga spomina.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
zraven napišite še, kateri od teh predvajalnikov podpira CEC protokol, torej da ga lahko upravljaš z daljincem od TV?
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik colos pravi:
raspberry pi (cca 40€) + sd kartica + napajalnik za telefon + hdmi kabel, xbmc je zastonj

x2! Imam tole kombinacijo zdajle že več kot pol leta, pa poleg tega da se reeees občasno sesuje, dela perfektno
zmaga.gif
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik dem pravi:
kingo kaj si potem kupil? sem v isti dilemi...

Sem nabavil Xtreamer Sidewinder 3. Sem res zelo zadovoljen. V vmesnem času sem mal testiral WD, samo je napram Xtreamerju kot dan in noč. Ga res priporočam
cheer.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kaj pa ti je boljše napram WD? Sam sem sedaj dodal v izbor še WD Live Hub ki že ima vgrajen 1tb disk...
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pri WD-ju npr. niti ne moreš izključiti wi-fi ja. To je sicer še najmanjši problem. Enostavno, meni je ta Xtreamer bolj sedel. WD ima po mojem mnenju slabši vmesnik, včasih mi ni zaznal 3TB zunanjega diska (se je zgodilo sicer samo 2x, pa vendar). Daljinec - na Xtreamerju bolj vleče, na WD-ju moraš res biti v kar pravi liniji z IR. Je pa res, uporabljam Logitech Harmony, univerzalca. Z originalnim niti nisem probal. Skratka, v Xtreamer SW 3 sem dal še interni disk (1tb), več ne gre, pa sem zadovoljen. Je skratka po moji oceni eno stopnjo na višjem nivoju mašina. Vsake oči imajo pa svojega malarja.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Ja, WD brez diska, 3d pa res nisem probaval, nimam očal za philipsa
confused-1.gif
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Sam imam WDTV Live in zunanji disk ter Philips TV 3D. Zadeva mi deluje brez težav. Tudi preko WI FI gre v redu, le 3D filmi se malce zatikajo, zato jih raje dam na zunanji disk.